اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد

صفحه اصلی | مرندی | فروشگاه | سایت مپ

جزئیات هواپیمای سقوط کرده در سمیرم از تهران به یاسوج + عکس

جزئیات هواپیمای سقوط کرده در سمیرم از تهران به یاسوج + عکس

جزئیات هواپیمای سقوط کرده در سمیرم از تهران به یاسوج + عکس

تاریخ : 1396/11/29 | ساعت : 13:03 | بازدید : 275 |

جزئیات هواپیمای سقوط کرده در سمیرم از تهران به یاسوج + عکس

جزئیات هواپیمای سقوط کرده در سمیرم از تهران به یاسوج + عکس

جزئیات هواپیمای سقوط کرده در سمیرم از تهران به یاسوج + عکس

جزئیات هواپیمای سقوط کرده در سمیرم از تهران به یاسوج + عکس

جزئیات هواپیمای سقوط کرده در سمیرم از تهران به یاسوج + عکس

جزئیات هواپیمای سقوط کرده در سمیرم از تهران به یاسوج + عکس

 

به‌گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری فارس؛ ساعت 8 صبح امروز یک فروند هواپیمای مسیر تهران ـ یاسوج متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان پس از پرواز از مهرآباد به سمت یاسوج از رادار خارج شده است.

12.25/ کریمی معاون هلال احمر استان اصفهان:تیم‌های ارزیاب امداد و نحات کوهستان به محل کهندان و بیده اعزام شدند، متاسفانه این منطقه تایید نشد.
بالگردهای اعزامی از اصفهان و شیراز به دلیل شرایط جوی نتوانستند کمک کنند.
پیش‌بینی می‌شود این هواپیما در ارتفاعات سقوط کرده است.
از محل حضور نیروها تا کوه پادنا، شاید حدود دو ساعت زمان ببرد تا محل سقوط را کشف کنیم.

12.20/ درحال حاضر هوا ابری مه آلود و بارندگی است. امدادگران در حال جستجو هستند و هواپیما مشاهده نشده است. با وجود خوب نبودن شرایط جوی گروه های امدادی در حال جستجو هستند.

11.56/ اطلاعاتی از هواپیمای سقوط‌کرده آسمان:

ای‌تی‌آر ۷۲ هواپیمای دو موتوره توربوپراپ کوتاه برد منطقه‌ای است که توسط شرکت هواپیماسازی فرانسوی-ایتالیایی ای‌تی‌آر تولید می‌شود.
ای‌تی‌آر ۷۲ نوع تکامل‌یافته‌ ای‌تی‌آر‌ ۴۲۲ است که از سال ۱۹۸۹ تولیدش آغاز شد.
مدل‌های مختلفی از این نوع هواپیما تاکنون طراحی شدند و تا ۷۸ نفر گنجایش دارند.
هواپیمای سقوط کرده تهران – یاسوج ۱۹ سال سن داشته است.

11.55/ سرگروه تیم امداد اعزامی به دنا: هنوز لاشه هواپیمای_مسافربری تهران-یاسوج مشاهده نشده است. حدود 50 کیلومتر فاصله داریم.

11.52/ اسامی تیم پرواز ٣٧٠۴ هواپیمایی آسمان:
١-کاپیتان حجت الله فولاد
٢-خلبان دوم کاوه خلیلی
٣-سرمهماندار محمد حسین فرش سنگی
۴-مهماندار بهنام رضایی نیارکی

11.50/ سخنگوی اورژانس کشور:‌ با توجه به شرایط جوی، بالگردهای اورژانس که برای امداد به منطقه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج اعزام شده بودند، بازگشتند اما تیم‌های زمینی به نزدیکی منطقه سقوط هواپیما رسیده‌اند و درحال بررسی محل دقیق و یافتن لاشه هواپیما هستند.

11.46/ به گفته مسئولان شرکت هواپیمایی کشوری همه مسافران این پرواز جان باخته‌اند.

11.45/ این پرواز 60 مسافر داشته که یکی از آنها کودک بوده است. 2 مهماندار و 2 نفر امنیت پرواز و دو خلبان و کمک نیز در این پرواز بوده‌اند که جمعا 66 نفر می‌شوند.

 

 

 

11.44/ اسامی سرنشینان این هواپیما به شرح ذیل است:

ابرهیم جعفری‌سی‌سخت، نرگس خوبانی، علی نجمانی، عزت‌الله حق‌شناس، محمد صداقت‌نژاد، مصطفی رضایی، سید ابراهیم سعادت، محمد سمعیی‌نصرآباد، محسن تقی‌پور، علی زارعی، میلاد علیپور، افشین انصاری، سید علی دانشی، سید طاها دانشی، محمد عیدی‌نیا، علی فرزانه، حمید هداوندخانی، احمد غلامی، مژگان نظری، حسین رستمی، مریم عابدی، احمد انواری، محمد برزگری، رویا داخته، مجید اسلامی، مهدی قرالی، حسن‌رضا قرالقی، زیبا گلیپور، زهرا ایمانی‌مهر، عبدالرضا کردی، محمد نجات، محمدصادق نوری، امیر پورشعبان، فهمت صالح‌پروار، بهروز شریف‌کاظمی، پریسا سوهانی، خلیل آهنگران، اردشیر راد، حمید امیری، مهدی جاویدپور، عبدالاحد مرادی، سلمان آذری، کوثر هردانی، محمد کبیریان، علیرضا کالپور، حمید مهدوی

11.42/ سخنگوی اورژانس کشور: 5 بالگرد اورژانس در حال جستجوی لاشه هواپیما هستند. امکان اعزام آمبولانس به دلیل صعب العبور بودن منطقه کوهستانی وجود ندارد

11.41/ تیم های زمینی اورژانس به محل سقوط هواپیما رسیده اند.

11.38/ معاون امداد و نجات هلال‌احمر اصفهان گفت: به دلیل نزدیکی استان فارس، بالگردها را از استان فارس درخواست کرده‌ایم.

11.33/ فرماندار سمیرم: هنوز نمیدانیم که هواپیما در سمیرم سقوط کرده یا در دنا/ اطلاعات اورژانس را ما نداریم/ تا دقایقی دیگر عازم منطقه می‌شویم.

11.30/ یک مقام مسئول شرکت آسمان: هواپیمای این شرکت به کوه دنا برخورد کرده و سقوط این هواپیما تایید می‌شود. تیم‌های جست‌وجو به محل حادثه اعزام خواهند شد.
حادثه در روستای کهنگان از توابع پادنا در 120 کیلومتری سمیرم اتفاق افتاده است.

 

 

 

11.25/ اعضای شورای مدیریت بحران شهرستان در حال اعزام به منطقه جهت بازدید هستند؛ از آن‌جایی که محل حادثه کوهستانی است، رسیدن به محل حادثه دشوار است.

11.17/ مجتبی خالدی در ارتباط با آخرین جزئیات سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج در سمیرم گفت:‌هنوز لاشه هواپیمای سانحه دیده پیدا نشده و به احتمال زیاد هواپیما در محدوده سمیرم سقوط کرده است.

10.49/ پیرحسین کولیوند سرپرست اورژانس کشور در ارتباط با جزئیات سقوط هواپیمای آسمان اظهار داشت: این حادثه مربوط به هواپیمایی تهران ـ یاسوج بوده که از صبح امروز از رادار خارج شده و در منطقه سمیرم سقوط کرده است.

وی افزود: این پرواز 50 تا 60 مسافر داشته و هنوز از وضعیت آنها اطلاعی در دست نیست.

10.43/ مدیرکل روابط عمومی آسمان در این باره به فارس گفت: فعلا آخرین اخبار این است که این هواپیما از رادار خارج شده است و در حال پیگیری موضوع هستیم.

طباطبایی بیان کرد: در حال حاضر تیم فرودگاهی در تهران و استان کهگیلویه و بویراحمد پیگیر موضوع است، بسیج نیروها انجام شده است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا احتمال سقوط این هواپیما وجود دارد؟ موضوع را تأیید کرد وگفت: هر احتمالی وجود دارد وهواپیمایی آسمان کماکان پیگیری موضوع است.

این هواپیمای ATR حامل 66 مسافر بود.

 

هواپیمای تهران_ یاسوج در سمیرم سقوط کرد – فرارو

fararu.com/fa/news/349353/هواپیمای-تهران-یاسوج-در-سمیرم-سقوط-کرد

فرارو- سرپرست اورژانس کشور با اشاره به اینکه هواپیمای آسمان که دچار سانحه شده حدود 60 مسافر داشته است، گفت: این هواپیما در محدوده سمیرم سقوط کرده است. پیرحسین کولیوند در گفت‌وگو با فارس، در ارتباط با جزئیات سقوط هواپیمای آسمان اظهار داشت: این حادثه مربوط به هواپیمایی تهران یاسوج بوده که از صبح امروز از رادار خارج شده و در …

هواپیما تهران یاسوج در سمیرم سقوط کرد – فرارو

fararu.com/fa/news/349353/هواپیما-تهران-یاسوج-در-سمیرم-سقوط-کرد

۲ ساعت پیش – فرارو- سرپرست اورژانس کشور با اشاره به اینکه هواپیمای آسمان که دچار سانحه شده حدود 60 مسافر داشته است، گفت: این هواپیما در محدوده سمیرم سقوط کرده ا. پیرحسین کولیوند در گفت‌وگو با فارس، در ارتباط با جزئیات سقوط هواپیمای آسمان اظهار داشت: این حادثه مربوط به هواپیمایی تهران یاسوج بوده که از صبح امروز از …

هواپیمای تهران – یاسوج در سمیرم سقوط کرد/ جان باختن ۶۶ …

https://www.mashreghnews.ir/…/هواپیمای-تهران-یاسوج-در-سمیرم-سقوط-کرد-جان-باخت…

۱ ساعت پیش – پیرحسین کولیوند در ارتباط با جزئیات سقوط هواپیمای آسمان اظهار داشت: این حادثه مربوط به هواپیمایی تهران یاسوج بوده که از صبح امروز از رادار خارج شده و در منطقه سمیرم سقوط کرده است. وی افزود:این پرواز ۵۰ تا ۶۰ مسافر داشته و هنوز از وضعیت آنها اطلاعی در دست نیست. مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور اعلام کرد: …

هواپیمای تهران – یاسوج در سمیرم سقوط کرد/ اعزام بالگرد …

https://www.mashreghnews.ir/…/هواپیمای-تهران-یاسوج-در-سمیرم-سقوط-کرد-اعزام-بال…

۲ ساعت پیش – پیرحسین کولیوند در ارتباط با جزئیات سقوط هواپیمای آسمان اظهار داشت: این حادثه مربوط به هواپیمایی تهران یاسوج بوده که از صبح امروز از رادار خارج شده و در منطقه سمیرم سقوط کرده است. وی افزود:این پرواز 50 تا 60 مسافر داشته و هنوز از وضعیت آنها اطلاعی در دست نیست. مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور اعلام کرد: …

پرواز تهران – یاسوج در سمیرم سقوط کرد/ اعزام بالگرد اورژانس …

https://www.mashreghnews.ir/…/پرواز-تهران-یاسوج-در-سمیرم-سقوط-کرد-اعزام-بالگ…

۲ ساعت پیش – پرواز تهران – یاسوج در سمیرم سقوط کرد/ اعزام بالگرد اورژانس به محل سقوطهواپیما. یک فروند هواپیمای متعلق بهشرکت آسمان ساعت 8 امروز پس از پرواز از … با جزئیات سقوط هواپیمای آسمان اظهار داشت: این حادثه مربوط به هواپیمایی تهران یاسوج بوده که از صبح امروز از رادار خارج شده و در منطقه سمیرم سقوط کرده است.

اسامی مسافران هواپیمای سقوط کرده تهران یاسوج – نمناک

namnak.com/هواپیمای-تهران-یاسوج.p64666

۱ ساعت پیش – اسامی جان باختگان هواپیمای مسافربری شرکت آسمان پرواز تهران یاسوج. یک مقام مسوول در شرکت هواپیمایی آسمان با تایید اصابت هواپیما با کوه دنا اظهار داشت: متاسفانه تمام مسافران این هواپیما جان باختند. به علت سانحه تا این لحظه عدم دید خلبان و بدی شرایط جوی گزارش شده است. طباطبایی با بیان اینکه هواپیمای ATR …

فوری / هواپیمای تهران یاسوج در سمیرم سقوط کرد/ هواپیما از …

www.entekhab.ir/…/فوری-هواپیمای-تهران-ـ-یاسوج-در-سمیرم-سقوط-کرد-هواپیما-از-نو…

۲ ساعت پیش – ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ – ۱۰:۵۹. سرپرست اورژانس کشور با اشاره به اینکه هواپیمای آسمان که دچار سانحه شده حدود 60 مسافر داشته است، گفت: این هواپیما در محدوده سمیرم سقوط کرده است. پیرحسین کولیوند در ارتباط با جزئیات سقوط هواپیمای آسمان اظهار داشت: این حادثه مربوط به هواپیمایی تهران یاسوج بوده که از صبح امروز از رادار خارج …

فوری / هواپیمای تهران یاسوج در سمیرم سقوط کرد/ هواپیما از …

www.entekhab.ir/…/فوری-هواپیمای-تهران-ـ-یاسوج-در-سمیرم-سقوط-کرد-هواپیما-از-نو…

۲ ساعت پیش – ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ – ۱۰:۵۹. سرپرست اورژانس کشور با اشاره به اینکه هواپیمای آسمان که دچار سانحه شده حدود 60 مسافر داشته است، گفت: این هواپیما در محدوده سمیرم سقوط کرده است. پیرحسین کولیوند در ارتباط با جزئیات سقوط هواپیمای آسمان اظهار داشت: این حادثه مربوط به هواپیمایی تهران یاسوج بوده که از صبح امروز از رادار خارج …

هواپیمای تهران یاسوج سقوط کرد + آخرین اخبار | اتاق خبر 24

otaghkhabar24.com/news/130782

۲ ساعت پیش – هواپیمای تهران یاسوج سقوط کرد + آخرین اخبار. هواپیمای تهران یاسوج که از صبح امروز از رادار خارج شده بود، در منطقه سمیرم در جنوب اصفهان سقوط کرده است. به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24: اخبار تکمیلی سقوط هواپیمای مسافربری تهران یاسوجدر این خبر اعلام می‌شود. تکمیلی/ «ای تی آر» سقوط کرده برجامی نبود.

جزئیات سقوط هواپیمای مسافربری در سمیرم اصفهان – شبکه خبر

www.irinn.ir/fa/news/564985/جزئیات-سقوط-هواپیمای-مسافربری-در-سمیرم-اصفهان

۲ ساعت پیش – هواپیمای مسافربری شرکت آسمان که از مبدا تهران به مقصد یاسوج پرواز می کرد در منطقه سمیرم اصفهان سقوط کرد.

سقوط هواپیمای تهران_یاسوج در سمیرم اصفهان/اعزام تیم‌های …

https://www.tasnimnews.com › اجتماعی › سلامت

۲ ساعت پیش – به گزارش خبرگزاری تسنیم، سازمان اورژانس کشور اعلام کرد: در پی سقوط هواپیمای تهران یاسوج در سمیره تیم‌های واکنش‌سریع ارزیاب و امدادی اورژانس کشور فورا به محل اعزام شدند. همچنین چند بالگرد اورژانس در منطقه حادثه، به پرواز درآمده‌اند. طبق اعلام این سازمان، دست کم 65 مسافر در این پرواز حضور داشته‌اند. هلال‌احمر نیز …

پوشش لحظه‌به‌لحظه| سقوط هواپیمای ATR تهران – یاسوج در …

https://www.tasnimnews.com › استانها › اصفهان

۲ ساعت پیش – هواپیمای ATR متعلق به شرکت آسمان ساعت 8 صبح امروز پس از پرواز از فرودگاه مهر‌آباد و طی مسیر به سمت یاسوجدر منطقه دناکوه سمیرم از رادار خارج شد و سقوط کرد.

فوری / هواپیمای تهران یاسوج در سمیرم سقوط کرد/ هواپیما از …

www.entekhab.ir/…/فوری-هواپیمای-تهران-ـ-یاسوج-در-سمیرم-سقوط-کرد-هواپیما-از-نو…

۲ ساعت پیش – ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ – ۱۰:۵۹. سرپرست اورژانس کشور با اشاره به اینکه هواپیمای آسمان که دچار سانحه شده حدود 60 مسافر داشته است، گفت: این هواپیما در محدوده سمیرم سقوط کرده است. پیرحسین کولیوند در ارتباط با جزئیات سقوط هواپیمای آسمان اظهار داشت: این حادثه مربوط به هواپیمایی تهران یاسوج بوده که از صبح امروز از رادار خارج …

جزئیات سقوط هواپیمای تهران یاسوج /تمام ۶۶ سرنشین …

https://www.dustaan.com › اخبار حوادث

۲ ساعت پیش – جزئیات سقوط هواپیمای تهران یاسوج /تمام ۶۶ سرنشین جان باختند ,سرپرست اورژانس کشور: هواپیمای تهران یاسوج که از صبح امروز از رادار خارج شده بود، در منطقه سمیرم در جنوب اصفهان سقوط کرده است. یک فروند هواپیمای متعلق به.

سمیرم محل سقوط هواپیمای تهران یاسوج/ اعزام آمبولانس‌های …

https://www.mashreghnews.ir/…/سمیرم-محل-سقوط-هواپیمای-تهران-یاسوج-اعزام-آمبولان…

۲ ساعت پیش – سرپرست اورژانس کشور با اشاره به اینکه هواپیمای آسمان که دچار سانحه شده حدود 60 مسافر داشته است، گفت: اینهواپیما در محدوده سمیرم سقوط کرده است و تمام نیروهای اورژانس به حالت آماده‌باش کامل درآمدند. پیرحسین کولیوند در ارتباط با جزئیات سقوط هواپیمای آسمان اظهار داشت: این حادثه مربوط به هواپیمایی تهران یاسوج …

سقوط هواپیما تهران – یاسوج | هواپیما «تهران یاسوج» در حوالی …

www.aftabir.com/news/article/view/2018/02/18/1827001

۱۰ دقیقه پیش – به گزارش آفتاب، پرواز ساعت ۵ صبح تهران به یاسوج شرکت هواپیمایی آسمان از رادار محو شده و به گفته اوژانس در اطراف سمیرم سقوط کرده است.. در حال حاضر … 11:51| سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور از تشکیل جلسه کمیته بحران در سازمانهواپیمایی برای بررسی جزئیات سقوط هواپیمای آسمان خبر داد. 11:53| رئیس …

پرواز تهران-یاسوج از رادار حذف شد و سپس در سمیرم سقوط کرد/ …

https://www.khabaronline.ir/detail/755839/society/events

۲ ساعت پیش – باشگاه خبرنگاران نوشت: پرواز ساعت ۵ صبح تهران به یاسوج شرکت هواپیمایی آسمان از رادار محو شده است.

سقوط در دل‌ دنا؛ همه‌ سرنشینان‌ پرواز تهران-یاسوج جان‌ باختند – …

https://www.khabaronline.ir/detail/755871/society/events

۱۰ دقیقه پیش – سید محمد کاظم نظری افزود: پرواز هواپیمای ساعت ۵ صبح تهران به یاسوج شرکت هواپیمایی آسمان از رادار محو شده و تاکنون اطلاعات دقیقی از جزئیات حادثه در … کشور هم اعلام کرد: یک فروند هواپیمای مسافربری که از تهران به مقصد یاسوج در حال پرواز بود ۲۰ دقیقه پس از پرواز از رادار محو شده و در محدوده سمیرم اصفهان سقوط کرد.

هواپیما تهران -یاسوج با ۶۰ مسافر در حوالی سمیرم سقوط کرد + …

https://www.fardanews.com/…/هواپیما-تهران-یاسوج-با-۶۰-مسافر-در-حوالی-سمیرم-سق…

۲ ساعت پیش – اینجا ببینید: عکس: خلبان هواپیمای سقوط کرده در سمیرم. پیرحسین کولیوند در ارتباط با جزئیات سقوط هواپیمای آسمان اظهار داشت: این حادثه مربوط به هواپیمایی تهران یاسوج بوده که از صبح امروز از رادار خارج شده و در منطقه سمیرم سقوط کرده است. پروار ساعت ۸ تهران یاسوج پنجاه دقیقه پس از پرواز، از صفحه رادار محو شده …

محل سقوط هواپیمای تهران یاسوج اعلام شد

https://www.fardanews.com/fa/news/…/محل-سقوط-هواپیمای-تهران-یاسوج-اعلام-شد

۲ ساعت پیش – خبرگزاری فارس: سرپرست اورژانس کشور با اشاره به اینکه هواپیمای آسمان که دچار سانحه شده حدود 60 مسافر داشته است، گفت: این هواپیما در محدوده سمیرم سقوط کرده است. پیرحسین کولیوند در ارتباط با جزئیات سقوط هواپیمای آسمان اظهار داشت: این حادثه مربوط به هواپیمایی تهران یاسوج بوده که از صبح امروز از رادار خارج …

آخرین جزئیات و علت سقوط هواپیمای پرواز تهران یاسوج به همراه …

koolakmag.ir › اخبار داغ › اجتماعی

۲ ساعت پیش – سقوط هواپیمای پرواز تهران یاسوج تایید شد, چند نفر در حادثه سقوط هواپیمای تهرانیاسوج کشته شدند؟, علت سقوط هواپیمای پرواز تهران یاسوج چه بود؟, آخرین آمار و جزئیات از سقوط هواپیمای پرواز تهران یاسوج.

هواپیمای تهران – یاسوج سقوط کرد + جزئیات – پارسینه

www.parsine.com/fa/news/412206/هواپیمای-تهران-یاسوج-سقوط-کرد-جزئیات

۲ ساعت پیش – هواپیمای تهران به یاسوج هواپیمایی آسمان صبح امروز از رادار محو شده و سپس در در کوه های پادنا سمیرم سقوط کردهاست.

آخرین جزئیات از سانحه هوایی/ در حال به‌روز رسانی سقوط … – …

www.farsnews.com/13961129000532

۲ ساعت پیش – سرپرست اورژانس کشور با اشاره به اینکه هواپیمای آسمان که دچار سانحه شده حدود 60 مسافر داشته است، گفت: اینهواپیما در محدوده سمیرم سقوط کرده است. به‌گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری فارس؛ ساعت 8 صبح امروز یک فروند هواپیمایمسیر تهران یاسوج متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان پس از پرواز از مهرآباد به سمت …

آخرین جزئیات از سانحه هوایی/ در حال به‌روز رسانی سقوط … – …

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13961129000532

۲ ساعت پیش – سرپرست اورژانس کشور با اشاره به اینکه هواپیمای آسمان که دچار سانحه شده حدود 60 مسافر داشته است، گفت: اینهواپیما در محدوده سمیرم سقوط کرده است. به‌گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری فارس؛ ساعت 8 صبح امروز یک فروند هواپیمایمسیر تهران یاسوج متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان پس از پرواز از مهرآباد به سمت …

پرواز تهران – یاسوج ناپدید شد/ هواپیما در منطقه سمیرم سقوط …

www.sarpoosh.com/accident/incident/incident961107434.html

 رتبه: ۴٫۵ – ‏۴۲ نقد

۲ ساعت پیش – پرواز ساعت ۵ صبح تهران به مقصد یاسوج شرکت هواپیمایی آسمان از رادار محو شده است،بر همین اساس فرودگاه یاسوجدر آماده‌باش کامل است.

سقوط هواپیمای تهران‌-یاسوج رسما تایید شد/ هواپیمای سقوط …

https://www.khabaronline.ir/detail/755857/society/events

۱ ساعت پیش – ایسنا نوشت: یک مقام مسئول شرکت آسمان گفت: هواپیمای این شرکت به کوه دنا برخورد کرده و سقوط این هواپیما تایید می‌شود.

فوری/هواپیمای مسافربری تهران _ یاسوج سقوط کرد – روزپلاس

roozplus.com/fa/news/71424/فوریهواپیمای-مسافربری-تهران-یاسوج-سقوط-کرد

۲ ساعت پیش – به گزارش روزپلاس ، در ارتباط با جزئیات سقوط هواپیمای آسمان اظهار داشت: این حادثه مربوط به هواپیمایی تهران یاسوج بوده که از صبح امروز از رادار خارج شده و در منطقه سمیرم سقوط کرده است. وی افزود:این پرواز 50 تا 60 مسافر داشته و هنوز از وضعیت آنها اطلاعی در دست نیست.

سقوط هواپیما؛ امروز | تایید سقوط هواپیمای ATR آسمان | جزئیات …

www.aftabir.com/news/article/view/2018/02/18/1827013

۱ ساعت پیش – سقوط هواپیما؛ امروز | معاون استاندار کهگیلویه می گوید خبری از سرنوشت هواپیما نداریم. ستاد بحران در فرودگاه یاسوجتشکیل شده است. اما سخنگوی اورژانش از سقوط هواپیما در اطراف سمیرم خبر داد. جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری سقوط هواپیمای تهران یاسوج را تایید کردهواپیمای متعلق به شرکت آسمان ساعت ۸ …

آخرین وضعیت هواپیمای مسافربری سقوط کرده در سمیرم – …

fa.alkawthartv.com/news/123473

۱ ساعت پیش – تهران– الکوثر: مدیر هماهنگی و کنترل عملیات هلال احمر گفت : هنوز لاشه هواپیما از سوی مردم یا نیروهای امدادی رویت نشده است. به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، رئیس فوریت‌های پزشکی استان کهگیلویه و بویر احمد نیز اعلام کرد :هواپیمای مسافربری تهران –یاسوج در کوه های روستای پادنای شهر سمیرم اصفهان سقوط کرده و به …

پوشش لحظه به لحظه/آخرین جزئیات سقوط هواپیما/هواپیمای …

www.alef.ir/news/3961129082.html

۲ ساعت پیش – سرپرست اورژانس کشور با اشاره به اینکه هواپیمای آسمان که دچار سانحه شده حدود 60 مسافر داشته است، گفت: اینهواپیما در محدوده سمیرم سقوط کرده است.جزئیات هواپیمای سقوط کرده در سمیرم از تهران به یاسوج + عکس

جزئیات هواپیمای سقوط کرده در سمیرم از تهران به یاسوج + عکس

جزئیات هواپیمای سقوط کرده در سمیرم از تهران به یاسوج + عکس

جزئیات هواپیمای سقوط کرده در سمیرم از تهران به یاسوج + عکس

جزئیات هواپیمای سقوط کرده در سمیرم از تهران به یاسوج + عکس

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

, , , , , , , , ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, , , , , , , , ,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

,,,,,,,,,,,, , , , , , , , , , , , , ,,,,,,,,,,,,,,,,,,