اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

16 بازدید ۲ام بهمن ۱۳۹۴ hossein دسته‌بندی نشده بدون نظر

رمز بسم الله

رمز بسم الله

رمز بسم الله

رمز بسم اللهرمز بسم الله

گویند مردی بود منافق اما زنی داشت مومن و متدین. این زن تمام کارهایش را با “بسم الله” آغاز می کرد. در شأن و منزلت بسم الله همین بس که به فرموده امیرالمومنین امام علی بن ابیطالب سلام الله علیه، اسرار کلام خداوند در قرآن است و اسرار قرآن در سوره فاتحه و اسرار فاتحه در “بسم الله الرحمن الرحیم” نهفته است.
هرچند زن تمام کارهایش را با “بسم الله” آغاز می کرد ولی شوهرش از توسل جستن او به این نام مبارک بسیار غضبناک می شد و سعی می کرد که او را از این عادت منصرف کند.
مرد روزی کیسه زری به زن داد تا آن را به عنوان امانت نکه دارد. زن آن را گرفت و با گفتن “بسم الله الرحمن الرحیم” آن را در پارچه ای پیچید و با “بسم الله ” آن را در گوشه ای از خانه پنهان کرد، شوهرش مخفیانه آن کیسه طلا را دزدید و از شدت عصبانیت آن به دریا انداخت تا همسرش را محکوم و خجالت زده کند و “بسم الله” را بی ارزش جلوه دهد.
وی بعد از این کار به مغازه خود رفت. در بین روز صیادی دو ماهی را برای فروش آورد آن مرد ماهی ها را خرید و به منزل فرستاد تا زنش آن را برای نهار آماده سازد.
زن وقتی شکم یکی از آن دو ماهی را

منبع : رمز بسم اللهرمز بسم الله,رمز بسم الله,رمز بسم الله,رمز بسم الله + رمز بسم الله,رمز بسم الله | رمز بسم الله,رمز بسم الله ,رمز بسم الله,رمز بسم الله,رمز بسم الله,رمز بسم الله,رمز بسم الله, رمز بسم الله,رمز بسم الله,رمز بسم الله,رمز بسم الله,رمز بسم الله,رمز بسم الله,

رمز بسم الله

رمز بسم الله

رمز بسم الله

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب