اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

9 بازدید ۲۴ام دی ۱۳۹۴ admin دسته‌بندی نشده بدون نظر

بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور

بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور

بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور

بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشوربه روزترین اخبار جهان
بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور

بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور

یک مقام مسئول در وزارت نیرو گفت: ۲۱ دشت از ۴۰ محدوده مطالعاتی خراسان جنوبی ممنوعه و برداشت آب از این مناطق ممنوع است.
به گزارش مهر فاطمه شهابی فرد با اعلام اینکه دشت میغان-دهنو در استان خراسان جنوبی ممنوعه اعلام شد اظهارداشت: تحلیل داده‌های شبکه سنجش آب استان گویای افت سطح آب در دشت میغان-دهنو است و این افت آب مربوط به سال‌های ۸۵ تا ۹۴ است که به طور متوسط سالانه سطح آب زیرزمینی منطقه به میزان ۰.۲۲ متر و متوسط کسری حجم مخزن معادل ۴.۵ میلیون مترمکعب در سال بوده است.
وی افزود: بر اساس این گزارش دفتر مطالعات پایه آب منطقه‌ای استان، پیشنهاد ممنوعه شدن دشت میغان-دهنو را برای حفاظت و پیشگیری از خسارت بیشتر به مدیریت منابع آب کشور ارسال کرد که پس از پیگیری ها و انجام مراحل قانونی در آذرماه سال جاری با این پیشنهاد موافقت شد.
شهابی فرد گفت: برای جلوگیری از افزایش برداشت آب از این دشت بر اساس قانون توزیع عادلانه آب حفر چاه عمیق، نیمه عمیق و احداث قنات یا هرگونه افزایش بهره برداری از منابع آب، در این دشت از تاریخ مذکور به مدت ۴ سال ممنوع است.
وی با اشاره به وجود ۴۰ محدوده مطالعاتی در استان تعداد دشت‌های ممنوعه را ۲۱ دشت اعلام و اضافه کرد: در این میان ۲ دشت سده و سرایان ممنوعه بحرانی است.

به نقل از تابناک

منبع : به روز ترین اخبار جهان
به روزترین اخبار جهان

Powered by WPeMaticoبحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور,بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور,بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور,بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور + بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور,بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور | بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور,بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور ,بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور,بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور,بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور,بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور,بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور, بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور,بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور,بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور,بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور,بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور,بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور,

بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور

بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور

بحران ذخایر آب در ۲۱ دشت کشور

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

ببخشید، نمی‌توانید دیدگاهی بنویسید.