اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

11 بازدید ۲۱ام دی ۱۳۹۴ admin دسته‌بندی نشده بدون نظر

زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست

زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست

زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست

زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیستبه روزترین اخبار جهان | زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست

” alt=”زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست”>

وزیر نفت با محکوم کردن حمله به سفارت عربستان گفت: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست.

به گزارش ایرنا، بیژن زنگنه روز دوشنبه پیش از افتتاح رسمی فازهای ۱۵ و ۱۶ از سوی رئیس جمهوری درباره تنش ایران و عربستان و تأثیر آن بر صادرات نفت و گاز ایران درپاسخ به پرسش های خبرنگاران در عسلویه استان بوشهر بیان کرد: ما نمی خواهیم در منطقه تنش وجود داشته باشد اما عده ای به دنبال تنش هستند.

وی با بیان این که برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) براساس تنش زدایی کار شده و بزرگترین موفقیت سیاسی یکصدسال اخیر کشور است، تصریح کرد: هیچ اتفاقی در ابعاد برجام در عرصه سیاست و دیپلماسی کشور در یکصد سال اخیر رخ نداده است.

وزیر نفت با بیان این که ما این کارها را برای انجام زندگی در فضای صلح، دوستی و تعامل با دنیا انجام دادیم، اظهار کرد: در سیاستهای رسمی ایران آمده که ایران باید کشوری درونزا و برونگرا باشد که برونگرایی به معنای تعامل با دنیاست.

زنگنه با یادآوری اینکه پیش از شکل گیری برجام عده ای از شیاطین مانند رژیم صهیونیستی و برخی دیگر به دنبال جلوگیری از شکل گیری آن بودند، افزود: در این زمینه آنها پولهای زیادی خرج کرده و کارهای زیادی در حوزه اقتصاد انجام داده اند تا برجام شکل نگیرد اما موفق نشدند.

وی با بیان این که پس از تثبیت برجام عده ای تلاش کردند که این تفاهم به مرحله اجرایی نرسد و هم اکنون نیز به این تلاش ها ادامه می دهند، گفت: اینگونه افراد فکر می کنند ایران برای آنها تهدید است در حالی که ایران قدرتمند تهدیدی برای کسی نیست.

وزیر نفت با بیان این که منافع ملی برای عده ای فرع است، در حالی که کشور و نظام مهم است، یادآور شد: این افراد به دنبال جمع آوری آرا برای خودشان هستند و منافع کشور برایشان مهم نیست که اینگونه افراد جوابشان را هفتم اسفندماه از مردم خواهند گرفت.

زنگنه با اشاره به این که چرا باید سفارتخانه عربستان را آتش بزنند تصریح کرد: شک ندارم پشت این کار دست های نفوذی قرار داشته است که وزیر امور خارجه پشت پرده این اقدامها را تشریح خواهد کرد.

فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی امروز به دست رئیس جمهوری به طور رسمی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

به نقل از تابناک

منبع : ” alt=”به روز ترین اخبار جهان”>
به روز ترین اخبار جهان

به روزترین اخبار جهانزنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست,زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست,زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست,زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست + زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست,زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست | زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست,زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست ,زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست,زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست,زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست,زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست,زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست, زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست,زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست,زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست,زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست,زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست,زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست,

زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست

زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست

زنگنه: ایران قدرتمند برای هیچ کشوری تهدید نیست

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

ببخشید، نمی‌توانید دیدگاهی بنویسید.