اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

7 بازدید ۱۸ام مهر ۱۳۹۵ hossein دسته‌بندی نشده بدون نظر

کابين دوش و دستشوي:

کابين دوش و دستشوي:

کابين دوش و دستشوي:

کابين دوش و دستشوي:کابين دوش و دستشوي:
کابين دوش و دستشوي:
کابين دوش و دستشوي:
کابين دوش و دستشوي:
کابين دوش و دستشوي:
کابين دوش و دستشوي:
کابين دوش و دستشوي:
کابين دوش و دستشوي:

اين مطلب بصورت اتوماتيک با نرم افزار All RSS to wp v1.3 فرستاده شده است اميدوارم مطلب مفيدي باشد :

کابين دوش و دستشوي:

 

بسياري از ما فکر مي‌کنيم به خاطر کوچکي آپارتمان‌هاي امروزي بايد از برخي روياهامان دست بکشيم و يا گاهي حتي پيش مي‌آيد که احساس کنيم کوچکي آپارتمان باعث شده از رفاه و آسايش بيشتر محروم شويم.
اولين کاري که بايد انجام دهيد اين است که فضاي داخلي حمامتان را با دقت اندازه‌گيري کنيد. اندازه و شکل کابين دوش شما تا حد بسيار زيادي به اندازه حمامتان بستگي دارد. کابين‌هاي دوش شکل‌هاي متنوعي دارند، نيم‌دايره، مستطيل، مربع و… که بسته به فضاي داخلي مورد نظر، شکل آن را نيز بايد انتخاب کنيد. مکاني که براي نصب کابين انتخاب مي‌کنيد مهم است.
ساده‌ترين نوع کابين دوش اتاقک‌هاي شيشه‌اي هستند که تنها امکان آنها دوش است و امکانات ديگري ندارند، اما کابين‌هاي پيشرفته و مدرني هم هستند که در همان مقياس و فضاي کابين‌هاي ساده مي‌توانند امکانات بيشتري برايتان فراهم کنند، اين کابين‌هاي مدرن مجهز به سيستم‌هاي جکوزي، جت‌هاي ماساژ، سونا و ديگر امکانات جکوزي‌هاي مدرن از جمله؛ تهويه هوا، تلفن، دوش‌هاي چند حالته، سيستم‌هاي صوتي و تصويري، لامپ‌هاي سقفي و ديواري و… مي‌باشند.
شيشه‌هايي که براي ديواره‌هاي کابين به کار مي‌رود از نوع شيشه‌هاي سخت و ايمن نشکن است که در دو نوع ساده و مشجر کاربرد دارد و بعضي از آنها هم طرح‌هاي بسيار زيبا و چشم‌نوازي دارند و علاوه بر اين ديگر فضاي داخلي کابين از بيرون ديد ندارد. ضخامت اين شيشه حدودا بين ? تا ? ميلي‌متر است و به طور کلي هرچه ضخامتشان بيشتر شود، بهتر است. دور اين شيشه‌ها را قاب‌هايي مي‌گيرند که ايمني آنها را افزايش مي‌دهد. معمولا شيشه‌هايي که قاب ندارند زودتر هم مي‌شکنند. اين قاب‌ها معمولا از مواد نقره‌اي رنگي شبيه کروم هستند، گاهي هم از پلاستيک‌هاي فشرده به‌عنوان قاب استفاده مي‌شود که به خاطر قيمت ارزان آن نسبت به آلومينيوم است، اما آلومينيوم بهترين محافظ کابين شما هستند و بايد دقت کنيد که آلومينيوم به کار رفته مرغوب باشد و از نوع بازيافتي و کامپوزيتي نباشد.

     

دکوراسيون سرويس بهداشتي
کابين دستشويي
مي تواند تاثير زيادي در فضاي خانه داشته باشد و مي توان با خلق طرحي جذاب اين تاثيرگذاري را به حداکثر رساند.
فضاي کم دستشويي را با بالا آوردن کابينت از سطح زمين، افزايش دهيد. کابينت و سينک نصب شده بر روي ديوار موجب مي شود قسمت اعظمِ ديوار در پشت آن ديده شده و اين امر باعث ميشود که فضاي کوچک دستشويي، بزرگتر به نظر برسد.
کابينتها اين قابليت را دارند که نقطه تمرکزِ ديد در حمام و دستشويي باشند. در اينجا يک کابينت محکم و جادار، با پايه هاي چوبي ضخيم و سينکِ پرسلن بزرگ قرار دارد.
اين کابينت دلفريب به گونهاي طراحي شده است که به ترکيبي از سبکها دست پيدا کندچوب گردوي تيره کابينتها و شيرآلات مسي، هماهنگي سنتي حمام و دستشويي را با خانه مجلل و اصيلي که متعلق به آن هستند، حفظ ميکند

جديدترين هاي اينترنت

منبع + ادامه مطلب
:

کابين دوش و دستشوي:

.

===

کابين دوش و دستشوي:
کابين,دوش,و,دستشوي:
کابين ,دوش ,و ,دستشوي:
کابين, دوش, و, دستشوي:
کابين , دوش , و , دستشوي:
کابين + دوش + و + دستشوي:
کابين دوش و دستشوي:کابين دوش و دستشوي:,کابين دوش و دستشوي:,کابين دوش و دستشوي:,کابين دوش و دستشوي: + کابين دوش و دستشوي:,کابين دوش و دستشوي: | کابين دوش و دستشوي:,کابين دوش و دستشوي: ,کابين دوش و دستشوي:,کابين دوش و دستشوي:,کابين دوش و دستشوي:,کابين دوش و دستشوي:,کابين دوش و دستشوي:, کابين دوش و دستشوي:,کابين دوش و دستشوي:,کابين دوش و دستشوي:,کابين دوش و دستشوي:,کابين دوش و دستشوي:,کابين دوش و دستشوي:,

کابين دوش و دستشوي:

کابين دوش و دستشوي:

کابين دوش و دستشوي:

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب