اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

6 بازدید ۱۸ام مهر ۱۳۹۵ hossein دسته‌بندی نشده بدون نظر

راهنماي خريد کاغذ ديواري

راهنماي خريد کاغذ ديواري

راهنماي خريد کاغذ ديواري

راهنماي خريد کاغذ ديواريراهنماي خريد کاغذ ديواري
راهنماي خريد کاغذ ديواري
راهنماي خريد کاغذ ديواري
راهنماي خريد کاغذ ديواري
راهنماي خريد کاغذ ديواري
راهنماي خريد کاغذ ديواري
راهنماي خريد کاغذ ديواري
راهنماي خريد کاغذ ديواري

اين مطلب بصورت اتوماتيک با نرم افزار All RSS to wp v1.3 فرستاده شده است اميدوارم مطلب مفيدي باشد :

راهنماي خريدکاغذ ديواري

برخي افراد علاقه دارند ديوارهاي اتاق يا خانه خود را با رنگ بپوشانند اما بر عکس آنها ديگراني نيز هستند که کاغذ ديواري را براي تزئين منزل و پوشاندن سفيدي و لختي ديوارها بر رنگ ترجيح مي‌دهند. اگر شما هم مثل آنها فکر مي‌کنيد بهتر است پيش از هر چيز چند نکته اصلي در اين باره را بخوانيد. شرکت ايران دکوراسيون در نظر دارد که با شما  در امور خريد کاغذ ديواري همراهي کند.

. در اتاق نشيمن بهتر است از کاغذهاي ديواري با الياف طبيعي و پارچه‌اي استفاده کنيد تا يک حس دوستانه و صميمي به اطراف و اطرافيان‌تان منتقل شود.

۲. در اتاق پذيرايي ترجيحا از کاغذ ديواري استفاده کنيد که در آن از براده‌هاي چوب، خرده‌هاي فلز و موادي مثل پي‌وي‌سي به کار رفته باشد. چنين پوششي در ضمن رسمي بودن، مقاومتش نسبت به ساير پوشش‌ها بيشتر است.

۳. در تعيين کاغذ ديواري اتاق بچه‌ها مي‌توانيد از طرح‌هاي متنوع عروسکي و رنگ‌هاي شاد و درخشان کمک بگيريد.

۴. با استفاده از طرح‌هاي عمودي و با فاصله، مي‌توانيد ديوارها را بلندتر جلوه داده و اين حسي را القا کنيد که انگار سقف در فاصله‌اي مرتفع‌تر از ارتفاع واقعي‌اش قرار گرفته است.

۵. با استفاده از طرح‌هاي افقي، مي‌توانيد خانه را وسيع‌تر و پهن‌تر از آنچه هست، نشان ‌داده و در عين حال، سقف را به کف نزديک‌تر نشان دهيد.

۶. با استفاده از طرح‌هاي شلوغ و گُل‌دار، مي‌توانيد فضا را کوچک‌تر نشان دهيد.

۷. با استفاده از طرح‌هاي قطري و زيگزاگ، مي‌توانيد محيط را زنده‌ و پويا جلوه ‌دهيد. چنين طرح‌هايي به عنوان طرح‌هاي انرژي‌زا شناخته مي‌شوند.

۸. يادتان باشد که اگر الگوي کاغذ ديواري‌تان خيلي نزديک به هم و مرتب در خطوط افقي و عمودي قرار داشته باشد، پوشش ديوارتان بر جلوه محيط غلبه خواهد کرد، به نحوي که مبلمان و وسايل داخل اتاق کمتر ديده مي‌شوند.

۹. يادتان باشد که هماهنگي بين بافت کاغذ ديواري و ديگر زير مجموعه‌هاي مبلمان بسيار مهم بوده و بهتر است که اين اقلام را در يک طيف رنگي و يا مکمل يکديگر انتخاب کنيد.

۱۰. بهتر است قبل از انتخاب کاغذ ديواري، از تاثير رنگ‌ها بر محيط و موارد استفاده‌شان در مکان‌هاي مختلف آگاهي داشته ‌باشيد. رنگ‌ها حتي اگر با اليافي طبيعي و در قالب کاغذ ديواري هم باشند تاثير زيادي بر محيط مي‌گذارند. بايد توجه کنيد که طرح و رنگ بايد با روحيه اعضاي خانواده متناسب باشد چون هر کدام از آنها حس متفاوتي را به محيط القا ‌مي‌کنند.

۱۱. از رنگ‌هاي درخشان بهتر است که در اتاق کودکان استفاده کنيد. اين رنگ‌ها موجب ايجاد انرژي و هيجان در کودکان مي‌شود. به‌طور معمول رنگ‌هاي درخشنده با رنگ سفيد رقيق مي‌شوند

 

براي مشاهده آلبوم کاغذ ديواري ها اينجا را کليک کنيد.

براي مشاهده ليست قيمت کاغذ ديواري ها اينجا را کليک کنيد.

شرکت آذران پلاست رسا

منبع + ادامه مطلب
:

راهنماي خريد کاغذ ديواري

.

===

راهنماي خريد کاغذ ديواري
راهنماي,خريد,کاغذ,ديواري
راهنماي ,خريد ,کاغذ ,ديواري
راهنماي, خريد, کاغذ, ديواري
راهنماي , خريد , کاغذ , ديواري
راهنماي + خريد + کاغذ + ديواري
راهنماي خريد کاغذ ديواريراهنماي خريد کاغذ ديواري,راهنماي خريد کاغذ ديواري,راهنماي خريد کاغذ ديواري,راهنماي خريد کاغذ ديواري + راهنماي خريد کاغذ ديواري,راهنماي خريد کاغذ ديواري | راهنماي خريد کاغذ ديواري,راهنماي خريد کاغذ ديواري ,راهنماي خريد کاغذ ديواري,راهنماي خريد کاغذ ديواري,راهنماي خريد کاغذ ديواري,راهنماي خريد کاغذ ديواري,راهنماي خريد کاغذ ديواري, راهنماي خريد کاغذ ديواري,راهنماي خريد کاغذ ديواري,راهنماي خريد کاغذ ديواري,راهنماي خريد کاغذ ديواري,راهنماي خريد کاغذ ديواري,راهنماي خريد کاغذ ديواري,

راهنماي خريد کاغذ ديواري

راهنماي خريد کاغذ ديواري

راهنماي خريد کاغذ ديواري

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب