اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت
آخرین مطالب سایت
53 بازدید ۱۸ام مهر ۱۳۹۵ hossein دسته‌بندی نشده بدون نظر

طرحي منحصر به فرد

طرحي منحصر به فرد

طرحي منحصر به فرد

طرحي منحصر به فرد


طرحي منحصر به فردطرحي منحصر به فرد
طرحي منحصر به فرد
طرحي منحصر به فرد
طرحي منحصر به فرد
طرحي منحصر به فرد
طرحي منحصر به فرد
طرحي منحصر به فرد
طرحي منحصر به فرد

اين مطلب بصورت اتوماتيک با نرم افزار All RSS to wp v1.3 فرستاده شده است اميدوارم مطلب مفيدي باشد :

همه مي دانيم که م بخش مهمي از زيبايي هر کسي را تشکيل مي دهد. شما اگر موهايي خوش فرم و خوش حالت و خوش رنگ داشته باشيد قطعا در ميزان افزايش زيبايي شما موثر بوده و مي تواند از شما چهر اي جذاب نمايش دهد.علاقه مندان زيادي دوست دارند تا خودشان يک روزي بتوانند موهاي خود را با مدل هاي مختلف و معروف جهان ببافند .بر همين اساس ما امروز يک مجموعه بي نظير با نام آموزش بافت مو را براي شما علاقه مندان تهيه کرده ايم که قطعا مي تواند به شما در اين مورد کمک فراواني نمايد.
اين مجموعه بي نظير داراي آموزش انواع بافت مو بوده و خيلي زود شما را تبديل به يک بافنده موي ماهر خواهد کرد. تا قبل از اين اگر مي خواستيد مدل موي خود را تغيير دهيد نيازمند اين بود که حتما وقت و هزينه بالايي را صرف رفتن به آرايشگاه ها مي کرديد تا مدلي که دوست داريد را برايتان اجرا نمايند.اما امروز شما با داشتن اين مجموعه براحتي يم توانيد بدون نياز به مراجعه به آرايشگرها و پرداخت هزينه بالا براحتي انواع مدل هاي مختلف و روز دنيا را براي خود اجرا نماييد.
از مزاياي اين مجموعه ارزشمند اين است که آموزش تصويري بافت مو را به شما ارائه مي دهد و شما بارها و بارها مي توانيد تمام مراحل آموزش را با تمام جزييات ان مشاهده نماييد و به رفع اشکالات خود بپردازيد.پيشنهاد مي کنيم با يکي از دوستان خود به تماشاي اين آموزش بپردازيد و براي همديگر به عنوان مدل قرار گرفته و رد پايان هر اموزش ان را براي خود و دوستانتان اجرا نماييد تا خيلي زود به مهارت لازم رد يان امر دست يابيد.فروشگاه تهران خريد محصول فوق را با کيفيت بالا در اختيارتان قرار خواهد داد.

 

آموزش بافت مو
همچنين آرايشگرها نيز مي توانند از اين مجموعه ارزشمند استفاده نمايد و بر اطلاعلات خود در زمينه آموزش مدل بافت مو بيافزايند. در اين مجموعه ارزشمند شماآموزش بافت مو آفريقايي و آموزش بافت مو فرانسوي را به راحتي خواهيد اموخت و از اين پس نيز مي توانيد براي خود و دوستانتان در کمترين زمان ممکن بهترين و جذاب ترين مدل موها را پياده سازي نماييد.براي دريفات اين محصول ارزمند مي توايند به روزش هاي زير عمل نماييد:
?-آدرس +کد پستي +نام محصول +نام گيرنده را به شماره ??????????? پيامک دهيد.
?-مي توايند همين الان تماس گرفته و به صورت تلفني ثبت سفارش نماييد.
?-مي توايند بروي دکمه خريد پستي کنار محصول کليک کرده و از طريق سايت اقدام به خريد محصول مورد نظرتان نماييد.
آيا تا به حال به اين فکر افتاده ايد که براي جذابيت بيشتر خود مي توانيد با تغيير مدل موهاي خود به اين امر دست يابيد ؟ اما آيا توانايي پرداخت هزينه هاي هر بار رفتن به آرايشکاه ها را صرفا براي تغيير مدل مو را داريد ؟ مسملما جواب بسياري زا شما خير است. پس شمايي که چنين امکاني برايتان فراهم نيست بهتر است که خودتانآموزش بافت مو را فرا گرفته و از اين پس بدون نياز به پرداخت هزينه هاي سنگين هر زمان که خواستيد در هر مکاني که بويدد به تغيير مدل موهاي خود بپردازيد و هر بار با چهره اي جديد در ميان دوستان خود ظاهر شويد.
در ميان ساير مجموعه هاي آموزش انواع بافت مو اين مجموعه بسيار کامل تر و روان تر بوده و حتي اگر در سطح بسيار مبتدي نيز باشيد مي توانيد توسط اين سي دي ها به درجه بالاي ياز مهارت دست يابيد.اميدواريم که پس از ديدن اين اموزش بتوانيد با ايجاد مدل هاي مختلف مو براي خود و دوستانتان چهره هاي جذاب و زيباتري را ايجاد نماييد.

 

آموزش بافت مو

يکي از بهترين و کاربردي ترين مجموعه هاي اموزشي که مخصوص بانوان مي باشد در باره آموزش بافت مو است. شما با تماشاي مجموعه فوق براحتي از اين پس مي توانيد بدون نياز به پرداخت هزينه هاي زياد و رفتن به آرايشگاه ها موهاي خود را با مدل ها و طرح هاي مختلف بفاته و زيبا نماييد.ما براي شما عزيزان و علاقه مندان به هنر فوق مجموعه اي بي نظير را آماده کرده ايم که در ان مي توانيد آموزش انواع بافت مو را فرا گرفته و براحتي در منزل براي خود وديگران پياده سازي نماييد.
همچپنين شما آرايشگرها نيز اگر مي خواهيد در اين کار حرفه اي تر شويد و مدل هاي بيشتري را فرا بگيريد اين مجموعه مي تواند به کمک شما آمده و به صورت قدم به قدم تمام مراحل مختلف اين هنر را به شما آموزش دهد.از مزاياي اين مجموعه اين است که با سادگي و دقت بالا به شما تمام مراحل را اموزش مي دهد.آموزش تصويري بافت مو مانند يک کلاس پيشرفته عمل کرده و تمام تکنيک ها و مراحل اين کار را به شما با بالاترين کيفيت ممکن نشان مي دهد.

خريد آموزش بافت مو
معمولا در ميان مدل هاي مختلف روش هاي آموزش بافت مو آفريقايي و اموزش بافت مو فرانسوي از طرفداران بيشتري برخو.ردار بوده و در اين مجموعه بي نظير نيز ما هر دو روش را با بالترين کيفيت ممکن به شما علاقه مندان آموزش داده ايم.شما با مدل مويي متفاوت مي توانيد بسيار از قبل شيک تر و منحصر به فرد تر باشيد و باعث شگفتي بقيه نيز شويد.
آموزش فوق براحتي هم در داخل دستگاه هاي خانگي و هم در کامپيوتر قابل پخش است و شما مي توانيد بارها و بارها با کيفيت بالا به تماشاي مراحل مختلف آموزش بافت مو بنشينيد و به خوبي تمام جزييات ان را فرا بگيريد.براي تهيه محصول فوق نيز مي توايند همني الان به روش هاي زير عمل نموده و اقدام به خريد نماييد :
?-کافيست تا بروي دکمه خريد پستي کنار محصول کليک کنيد و سفارش خود را براحتي از طريق سايت به ثبت برسانيد.
?-آدرس پستي +کد پستي+نام محصول +نام گيرنده را به شماره تلفن ??????????? پيامک داده و از طريق ارسال پيامک ثبت سفارش نماييد.
?-مي توانيد همين الان به صورت تلفني با شماره ??????????? تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نماييد.
ما براي شما سعي نموده ايم تا از ميان ساير محصولات اموزش بافت مو يکي از بهرتين ها و کاربردي تر ين ها را در نظر بگيريم . محصولي که با دقت بالايي به مراحل مختلف آموزش مي پردازد و دقيقا شما را با ريزه کاري هاي موجود آشنا مي کند.شما آموزش انواع بافت مو را براحتي و با ديدن همين آموزش فرا خواهيد گرفت و ديگر نياز نيست تا به کلاس هاي مختلف رفته و هزينه و وقت خود را بيهوده تلف نماييد.
مجموعه آموزش مدل بافت مو که از سيات ما خريداري مي کنيد داراي گارانتي بوده و در صورت هر گونه عيب و نقص براي شما تعويض خواهد شد.پس با خيالي آسوده اقدام به خريد نماييد.
مو در تغيير چهره هر فردي بسيار موثر است و اگر بتوانيد با هوشياري مدل موي خود را تغيير دهيد مطمئن باشيد در زيبايي شما تاثيري دو چندان خواهد داشت.در ضمن از پرداخت هزينه هيا زياد به آرايشگر ها نيز راحت خواهيد شد. کافيست کمي حوصله به خرج دهيد و يک بار با دقت به تماشاي مجموعه آموزش بافت مو بنشينيد و تمام مراحل ان را با دقت براي دوست خود که به عنوان يار کمکي شما است اجرا نموده تا در اين کار حرفه اي شويد.ده ها مدل مختلف با تنوع بالا در يان مجموعه خواهيد يافت که هر کدام چهرهاي جذاب را براي شما خلق خواهند کرد.
در ميان ساير مجموعه هيا آموزش تصويري بافت مو اين مجموعه به دليل سادگي و روان بودن در آموزش يکي از پرطرفدارترين آنها بوده و استقبال خوبي از ان به عمال آمده است.شما همين الان مي توانيد نسبت به خريد و تهيه اين مجموعه ارزشمند اقدام نماييد و بعد از رديافت کالا وجه آنرا به مامور پست درب منزل بپردازيد.

نوشته شده توسط ليلا در ۱۴:۲۰ |  لينک ثابت   • نظر بدهيد

چهارشنبه نوزدهم اسفند ????

خاص و منحصر به فرد

مونوپاد

اصلي را از ما بخواهيد

با مونوپاد بهترين سلفي ها را بگيريد.شايد تا کنون کلمه ي عکاسي سلفي به گوش شما خورده باشد.اگر شما نيز جزء آن دسته از افرادي هستيد که علاقه خاصي به عکاسي داريد ، بدون شک گرفتن عکس در زواياي خاص و منحصر به فرد مي تواند براي شما بسيار جذاب باشد.توسط ابزار بسيار پر کاربرد مونوپاد ، شما مي توانيد تصواير بسيار زيبا و در زواياي بسيار استثنايي را توليد کنيد.با وجود استفاده روز افزون از ابزارهاي همراه هوشمند نظير تبلت و گوشي موبايل و دوربين هاي عکاسي ديجيتال ،و همچنين ظهور شبکه هاي اجتماعي جديد و ميل به اشتراک گذاري تصاوير ، امروزه بطور ميانگين در هر روز بيش از ?? ميليون عکس سلفي گرفته مي شود و همين امر نشان دهنده جذابيت عکاسي سلفي مي باشد.پيش تر ها در گرفتن عکس هاي سلفي مشکلاتي وجود داشت.بدون داشتن مونو پاد شما مجبوريد از دست خود براي نگه داشتن دوربين اسفاده کنيد که همين امر مشکلاتي را بوجود مي آورد.
اول اينکه ممکن است روي شاتر دوربين تسلط نداشته باشيد و نتوانيد به راحتي عکس بگيريد.دوم اينکه زاويه اي که شما مي توانيد عکس بگيريد بسيار محدود مي باشد و نمي توانيد فضاي مناسبي را پوشش دهيد.
اما به کمک داشتن يک مونوپاد شما مي توانيد عکس هاي بسياري را در زواياي بسيار زيبا و همراه با ابتکار عمل فراوان بگيريد.

مونوپاد

 

امروزه تصاوير سلفي طرفداران بسيار زيادي پيدا کرده و همچنين اين موج هر روز در حال فراگيري بيشتري مي باشد.شايد بتوان گفت همين علاقه باعث شده است تا يک ابزار کاربردي در کنار عکاسي روز پديدار شود که همه آن را با نام مونو پاد مي شناسند.
به کلام ساده تر مونو پاد يک پايه دوربين است که جاي پايه هاي قديم را گرفته و شما مي توانيد موبايل يا دوربين ديجيتال خود را به آن وصل کنيد و با توجه به نوع مونو پاد از فاصله ? الي ? متري عکس هاي زيبايي از خود و دوستانتان بگيريد.انواع مونو پاد بهمراه ويژگي هاي آن
از مهمترين ويژگي هاي انواع مونوپاد مي توان به سبک بودن و حمل راحت آن اشاره کرد.افزايش طول پايه در تمامي مونو پاد ها به کمک پايه هاي آنتن مانند مي باشد که بصورت کشويي داخل هم رفته و فضاي کمتري را اشغال مي کند.
اما در خريد مونوپاد بايد دقت کنيد که پايه اي که گوشي موبايل يا دوربين عکاسي شما را نگه مي دارد بسيار محکم و داراي پيچ هاي مناسبي باشد که هم بتواند ابزار عکاسي شما را سفت و محکم نگه دارد و هم توانايي نصب انواع گوشي موبايل و دوربين هاي عکاسي را داشته باشد.جنس بدنه مونوپاد نيز عاملي بسيار مهم در خريد آن مي باشد.مونوپاد هاي داراي جنس بدنه پلاستيکي کاربرد و استحکام مناسبي ندارند و پس از مدتي متوجه مي وشي که هزينه اي که براي خريد اين مدل مونوپاد کرده ايد را به دور ريخته ايد.
دارا بودن شاتر بلوتوث نيز يک عامل بسيار مهم ديگر در خريد مونوپاد به شمار مي آيد.به کمک اين ويژگي شما قادريد تا مونوپاد را به وسيله بلوتوث به گوشي همراه خود وصل کنيد و  هر بار که دکمه ي تعبيه شده روي ن را فشار ميدهيد به منزله فشردن شاتر دوربين بوده و يک عکس در همان لحظه گرفته مي شود.اما بدون داشتن شاتر بلوتوث نيز مي توانيد توسط مونو پاد به عکاسي بپردازيد.اما تنها تفاوت آن اين است که بايد گوشي خود را روي حالت تايمر قرار دهيد و کمي به تکاپو بيفتيد.

اما در مورد روش خريد مونوپاد مي توانيد از فروشگاه تهران خريد به يکي از روش هاي زير عمل نماييد :

?. بروي دکمه خريد پستي کنار محصول کليک نماييد و همين الان خريد خود را تکميل کنيد.
?. مي توانيد ادرس پستي و نام محصول و نام گيرنده محصول و کد پستي را به شماره تلفن ??????????? پيامک کنيد.
?. مي توانيد به صورت تلفني به شماره ??????????? تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نماييد.

چگونه وجه کالا را بايد بپردازم ؟
کاري نداره شما اول خريد کنيد و محصول را دريافت نماييد و بعد از اينکه از رسيدن محصول مطمئن شديد مي توانيد وجه کالا را به مامور پست دهيد . با اين روش بدون هيچگونه دغدغه اي مي توانيد هر خريد که خواستيد از فروشگاه البرز خريد انجام دهيد.
چه مدت طول مي کشد تا کالاي خريداي شده به دست من برسد ؟

چون به صورت پستي محصول شما برايتان ارسال مي گردد معمولا بين ? روز تا نهايتا ? روز زمان خواهد برد تا کالاي مورد نظرتان به ادرس شما ارسال شود.
گارانتي بازگشت پول

شما با خيال راحتي مي توانيد از فروشگاه تهران خريد اقدام به تهيه محصولات مورد نظر خود نماييد . ما تمامي محصولات خود را گارانتي کرده ايم و در صورتيکه هر گونه مشکلي درآن ديده شد ما آنرا برايتان به صورت رايگان تعويض خواهيم کرد.براي خريد يک مونوپاد بهتر است به برند هاي معتبر فکر کنيد تا اينکه بخواهيد يک ابزار ارزان را تهيه کنيد و پس از مدتي از استفاده از آن نا اميد شويد.ما در فروشگاه اينترنتي البرز خريد براي هر ريال هزينه شما ارزش قائل هستيم و تمامي محصولات اين فروشگاه داراي کيفيت بسيار بالايي بوده و تمام تلاش ما بر کسب رضايت مشتريان عزيز مي باشد.
به دليل دارا بودن وزن و حجم کم و حمل راحت مونو پاد ابزار بسيار پر کاربرد و فراگير مي باشد و توسط آن مي توانيد انواع عکس هاي هنري را در زواياي غير معمول تهيه کنيد.استفاده از مونوپاد در عکس هاي دسته جمعي بسيار لذت بخش مي باشد بطوريکه حتي هنرمندان و شخصيت هاي معروف نيز با مونوپاد عکس هاي زيبايي گرفته اند و به اشتراک گذاشته اند.شايد براي شما هم پيش آمده باشد که نياز به تهيه يک عکس دسته جمعي داريد ولي با توجه به ازدحام جمعيت و محدوديت فضا توانايي آن را نداشته باشيد.به کمک مونوپاد مي توانيد اقدام به تهيه عکس هايي متفاوت و خاطره ساز شويد.يکي از مهمترين نکات در گرفتن عکس هاي زيبا ، محل قرار گيري دوربين است و توسط مونو پاد شما مي توانيد تمامي نقاط کور و غير قابل دسترس را براي عکاسي انتخاب کنيد.

يکي از مزاياي مونو پاد اين است که مي توانيد آن را در زوايا و اندازه هاي مختلف تنظيم کنيد و کادر تصوير مورد نظر خود را به راحتي هر چه تمام تر و با بهترين دقت بسازيد و عکسي بسيار حرفه اي از خودتان بگيريد.همچنين در انتهاي دستگيره آن بندي جهت نگهداري و حفظ امنيت بيشتر تعبيه شده تا خيالتان از بابت افتادن گوشي و يا دوربين خود راحت باشد. سفارش دهيد)

نوشته شده توسط ليلا در ۱۴:۱۹ |  لينک ثابت   • نظر بدهيد

چهارشنبه نوزدهم اسفند ????

سرگرم کننده مفرح و لذت بخش

قوانين مقررات واليبال ساحلي
واليبال ساحلي ورزشي است پر طرفدار براي زنان و مردان و علت آموزش واليبال و گرايش افرادبه اين ورزش سرگرم کننده مفرح و لذت بخش بودن ابن ورزش است که باعث شده افراد زيادي را به خود جذب کند.باتوجه به زياد بودن طرفداران اين ورزش درسال ???? (المپيک آتلانتا) به همت آقاي روبن آگوستا به جمع بازيهاي المپيک پيوست وتاکنون پيشرفت هاي بسياري کسب نموده است.اين بازي بين دوتيم دونفره اجراميشود. درزير برخي ازقوانين مهم اين بازي در زمينه تجهيزات وامکانات ذکر شده:
اندازه هاوشرايط زمين
در آموزش واليبال تفاوت زيادي بين ابعاد واندازه هاي زمين واليبال ساحلي بازمين داخل سالن نيست.
منطقه آزاد (ازهرطرف بين ? تا? متر) ، منطقه يک سوم (حمله ) وجودندارد ، طول زمين ?? متر است، عرض زمين ?متر، خط وسط زمين وجود ندارد ، پهناي تمام خطوط بين ? تا ?سانتيمتر، فضاي بالاي زمين بايد تاارتفاع ? الي ?/?? متري بدون مانع باشد ، سطح زمين ازشن يا ماسه يک دست که بايد داراي ??سانتيمتر عمق باشد پوشيده شود،ماسه ازالک گذرانده شود وداراي اندازه قابل قبول باشد و زبروخشن نباشد، اشياء آسيب رسان مثل:صدف ، سنگ و… داخل ماسه نباشد ، خطوط زمين بايدازنواربامواد مقاوم ساخته شده وضمنا اين مواد, نرم وقابل انحناء باشند، براي مسابقات جهاني گفته شده که يک پارچه قيراندودتهيه شده تاوسط زمين اصلي رادرحالت باراني بپوشاند، رنگ خطوط زمين بايستي کاملا مغاير با رنگ ماسه باشد.فروشگاه اينترنتي تهران خريد اين محصول را براي سراسر کشور به صورت پستي ارسال مي کند.

 

آموزش واليبال
تجهيزات بازيکنان
و شامل شورت يامايو شنا , يک پيراهن يک رنگ وTANK TOP لباس بازيکنان بايستي کاملا ويک طرح داشته باشد شماره بازيکنان بايدبا رنگي خلاف رنگ پيرهن تهيه شده باشد رسم شماره ها ?? سانتيمتر در?/? سانتيمتر است، شماره بايد درجلو ي شورت و يا روي سينه بازيکنان باشد ، کفش و جوراب را نبايد استفاده کرد مگر با اجازه داور، به همراه داشتن هرگونه اشياء که باعث جراحت ومصدوميت بازيکن ديگر شود ممنوع است.
قوانين تور واليبال ساحلي
در آموزش واليبال طول تور ??متر است و عرض آن يک متراست و سرتاسر بالاوپايين تور نواري به پهناي ? تا ? سانتيمتر ازجنس کرباس دوخته شده که رنگ آن آبي سير ويا رنگهاي روشن است،نوارهاي عمودي (کناري تور) که روي خطوط طولي زمين قرارميگيرند هم داراي ? تا ? سانتيمتر پهنا مي باشند، درپشت نوارهاي کناري مانند بازي سالني دو آنتن به ارتفاع ??? سانتيمتر نصب مي شود که يک متر آن درتور و??سانتيمتر آن دربالاي تور قراردارد وفضاي بالايي زمين رامشخص ميکنند ، جنس اين آنتن ها ازفايبرگلاس نشکن وبه قطر يک سانتيمتر ساخته مي شود، ارتفاع توربراي زنان ??/? و براي مردان ??/? متر درنظرگرفته مي شود،ميله هاي نگهدارنده تور هم بايد کاملا گرد بوده وبا بالشتک هاي ويژه پوشيده شوند.
تاريخچه واليبال ساحلي
روش امتياز گري در در آموزش واليبال ساحلي ? ست از? ست يعني به صورت برد رالي اين روش در کنگره المپيک سال????سيدني پيشنهاد شد که در ست اول و دوم امتياز ??است و امتياز ست سوم??و دست ها بدون سقف محدوديت باشد و بايد برنده ست ?امتياز بيشتر از حريفش باشد که پس از تصويب نهايي فرمت الف و ب حذف مي شوند. قوانيني به صورت آزمايشي تا پايان????انجام شد و بعد از تاييد آن در فدراسيون واليبال جهاني تصميم گيري کلي به کليه فدراسيون هاي جهان ابلاغ شد.که قوانين به شرح زير است:
? ست از بازي از ? ست به صورت رالي انجام مي شود. که ست اول و دوم ?? امتياز و بعد در صورت مساوي شدن ست سوم ?? امتياز ي مي باشد و اختلاف امتياز براي برنده شدن ? امتياز است.

خريد آموزش واليبال
در ست اول و دوم بعد از اينکه ?? امتياز توسط دو تيم با يک تيم بدست آوردند،بايد زمين خود را بدون تاخير عوض کنند.و استراحت براي هر ست ? تا ??ثانيه اي مي باشد.
قــوانيــن و مـقـررات واليــبال ساحـلـــي
?? کل بازيکنان ?نفر، بازيکنان داخل زمين ? نفر،?نفر داور شامل ? داور و ? داور خط و نويسنده ،اندازه زمين به ?? متر و عرض ? متر،خطوط زمين پارچه اي به عرض ? سانتيمتر که رنگ اآن با زمين متفاوت باشد، نوع توپ ساخته شده از يک رويه قابل انعطاف و کروي شکل باشد و به گونه اي باشد که رطوبت را جذب نکند. رنگ توپ مخلوطي از آبي و سفيد و زرد و… باشد و محيط توپ ?? سانتيمتر و باد توپ بيشتر از توپ زمين باشد، تعويض يا جانشيني براي بازيکنان وجود ندارد،استفاده از عينک و کلا مجاز است.

واليبال ساحلي در المپيک
واليبال ساحلي يکي از پر تماشاگرترين رشته‌هاي المپيک در اين ? دوره بوده. که در سال ???? به عنوان يک ورزش نمايشي بوده و از المپيک آتلانتا يعني در سال????در المپيک بارسلون به صورت يک ورزش رسمس برگزار مي شود. برزيل با کسب دو مدال طلا ، چهار نقره و يک برنز و آمريکا با کسب سه مدال طلا، يک نقره و يک برنز ? تيم با حضور ?? تيم برگزار مي گردد.زيرا در ورزش واليبال ساحلي حداکثر دو تيم مجاز هستند که در المپيک حضور داشته باشند.

 

نوشته شده توسط ليلا در ۱۴:۱۴ |  لينک ثابت   • نظر بدهيد

چهارشنبه نوزدهم اسفند ????

طرحي منحصر به فرد

از آنجايي که فوتبال با آموزش فوتسال خيلي شباهت اسمي دارند عده اي تصور ميکنند که فوتسال همان فوتبال اس اما در سالن! اما اين تصور کاملاً اشتباه است و در فوتسال و فوتبال تفاوتهاي زيادي وجود دارد.
در زير به شرح مختصري از تفاوتهاي فوتبال با فوتسال ميپردازيم:
??در زمين:
زمين فوتبال:زمين چمن ميباشد اما بزرگ،و اندازه ي زمين ??در ???متر،
زمين فوتسال:زمين چمن نميباشد در سالن است و کوچک،??در ??متر ميباشد.
??تعداد بازيکنان اصلي:
فوتبال:??بازيکن (فوتباليست)اصلي دارد،
فوتسال:?بازيکن اصلي دارد
??دروازه:
فوتبال:در فوتبال دروازه سايز بزرگتري دارد،

 

فروشگاه تهران خريد اين محصول ارزشمند را با کيفيت بالا ارائه مي دهد.

آموزش فوتسال
آموزش فوتسال:دروازه در سايز و ابعاد کوچکتر نسبت به فوتبال. اندازه زمين بازي: طول = حداقل ?? متر و حداکثر ?? متر. عرض = حداقل ?? متر و حداکثر ?? متر. در مسابقات بين‌المللي به اين گونه است که: طول = حداقل ?? متر و حداکثر ?? متر. عرض = حداقل ?? متر و حداکثر ?? متر. پهناي کليه خطوط ? سانتيمتر است اندازه دايره وسط زمين ? متر مي‌باشد. فاصله نقطه پنالتي تا خط دروازه ? متر مي‌باشد. فاصله نقطه پنالتي دوم تا خط دروازه ?? متر و اندازه ربع دايره‌هاي گوشه زمين (کرنر) ?? سانتيمتر مي‌باشد که در ابعاد زمين بسکتبال است.
??تعداد ذخيره ها يا تعويضيها:
فوتبال:در فوتبال بازيکنهاي ذخيره از ? تا ? بازيکن متغيير است که معمولاً ? ذخيره ميباشد.
فوتسال:تعداد بازيکن هاي ذخيره ? تا ميباشد.
??رنگ لباس دروازه بان:
فوتبال:رنگ لباس دروازه بان مانند سايرين بازيکن هاي تيم است،
فوتسال:رنگ لباس دروازه بان با بقيه ي بازيکنها فرق دارد.
??تعداد داورها:
فوتبال:در فوتبال تعداد داورها ?تا ميباشد،يک داور اصلي–دو کمک داور-يک داور چهارم،
فوتسال:تعداد داورها ?تا ميباشد.يک داور اصلي-يک کمک داور-يک منشي-يک وقت نگه دار.
??تعويض بازيکن:
فوتبال : هرموقع که بخواهند نيست بلکه تعويض در زمان استراحت و فراغت از بازي صورت ميگيرد،که حداکثر?نفر.
فوتسال:در آموزش فوتسال و آموزش آن بايد خاطر نشان کرد که تعويض بازيکن محدوديتي ندارد و آزاد است و به صورت پروازي صورت ميگيرد.
??وزن توپ:
وزن توپ در فوتبال سبکتر از وزن توپ در فوتسال ميباشد که در فوتسال توپ؛ محيط آن حداقل ?? و حداکثر ?? سانتيمتر وزن توپ ??? الي ??? گرم (توپ نمره ?) شناسايي استاندارد هنگامي که توپ از ارتفاع ? متري به زمين رها مي‌شود نبايد بيشتر از ?? و کمتر از ?? سانتيمتر از زمين مسابقه جهش نمايد.
فوتبال:??در??سانتيمتر،
فوتسال:??تا ??سانتيمتر.

خريد آموزش فوتسال
??خطاهاي تيمي:
هرخطا در فوتسال يک ضربه ي آزاد دارد و ? تا پنالتي اما در فوتبال به اين گونه نيست!
فوتبال:محدوديت خطاي تيمي ندارد،
فوتسال:محدوديت دارد از خطاي مستقيم پنجم به بعد تيم با ضربه ي پنالتي و از روي خط بايد زده شود،
???کارت قرمز:
فوتبال:در فوتبال هر بازيکني که کارت قرمز بگيرد بيرون ميرود و قابل بازگشت مجدد به زمين فوتبال نميباشد اما در آموزش فوتسال و قوانين آموزشي آن آمده است که وقتي بازيکني کارت قرمز ميگيرد تنها به مدت ? دقيقه يکي ديگه مي آيد جايگزين بازيکن قبلي ميشود
???آفسايد:
فوتبال: در فوتبال آفسايد وجود دارد ،
فوتسال: آفسايد ندارد
???در محدوديت خطا
???کشيدن اوت :
فوتبال:با دست صورت ميگيرد،
فوتسال:با پا صورت ميگيرد
??? محدوديت زماني کشيدن اوت در فوتسال اما در فوتبال محدوديت ندارد،
???در فوتسال دادن پاس به عقب به دروازه بان خطا محسوب ميشود اما در فوتبال به اين گونه نيست،
???تايم بازي:
فوتبال:دو نيمه ?? دقيقه اي ،
فوتسال:دو نيمه ي ?? دقيقه اي .
???زمان استراحت:
فوتبال:زمان استراحت در جريان بازي موجود نيست،
آموزش فوتسال:در هر نيمه يک زمان يک دقيقه اي .
???شروع بازي:
فوتسال:با پرتاب با دست دروازه بان بازي شروع ميشود،
فوتبال:با ضربه ي پا ي دروازه بان بازي شروع ميشود.
???نگه داشتن توپ توسط دروازه بان:
فوتسال:نميتواند بشتر از ?ثانيه در نيمه ورودي توپ را در اختيار داشته باشد،
فوتبال:دروازه بان پس از دريافت ?ثانيه بيشتر نميتواند توپ را در دستان خود نگه دارد.
???زمان براي شروع بازي:
فوتسال:?ثانيه در نظر گرفته شده است،
فوتبال:زمان قطعي در نظر گرفته نشده است.
منطقه ي کرنر:
فوتبال:منطقه ي زدن کرنر وجود ندارد ،
فوتسال:از گوشه ي زمين از روي خط بايد زده شود که منطقه ي کرنر محسوب شود،
جايگزين بازيکن اخراج شده:
فوتبال:بازيکن اخراج شده جايگزين ندارد،
فوتسال:پس از دو دقيقه و يا دريافت يک گل يک بازيکن ميتواند جايگزين شود،
فوتبال:بازيکن اخراج شده جايگزين ندارد.
ضربه ي اوت:
فوتبال:با دست انداخته ميشود،
فوتسال: با پا زده ميشود.
استراحت بين دو نيمه:
فوتبال:?? دقيقه،
فوتبال:?? دقيقه.

آموزش فوتسال
که هر علاقه مندي به فوتسال در ابتدا لازم است با اين قوانين در آموزش فوتسال آشنا باشد تا بتواند در اين حرفه و ورزش موفق باشد و قوانين اين ورزش را بايد مطالعه کند تا اصول را در آموزش فوتسال ياد بگيرد.

فوتسال:
فوتسال و آموزش آن قواعد و قوانيني دارد که اين ورزش را مثل هر ورزش ديگه اي از ديگر رشته ها متمايز ميکند.
به بازي درون سالن فوتسال ميگويند.
حال در زير به ? تا از قوانين مهم فوتسال و مهرت در آموزش آن ميپردازيم:
??زمين بازي (اندازه ي بازي):
طول = حداقل ?? متر و حداكثر ?? متر ،عرض:حداقل ?? متر و حداکثر?? متر.
در مسابقات بين المللي زمين فوتبال بايد زمين فوتبال؛ طول = حداقل ?? متر و حداكثر ?? متر، عرض = حداقل ?? متر و حداكثر ?? متر باشد. پهناي كليه خطوط ? سانتيمتر و
اندازه دايره وسط زمين ? متر و
فاصله نقطه پنالتي تا خط دروازه ? متر و
فاصله نقطه پنالتي دوم تا خط دروازه ?? متر و .
اندازه ربع دايره هاي گوشه زمين (كرنر) ?? سانتيمتر مي باشد.
اندازه ي دروازه:
فاصله ي بين دو تير دروازه ? متر و فاصله ي(ارتفاع) تير افقي (بالاي دروازه )تا زمين ? متر ميباشد و اما بايد متذکر شويم؛ ورود و خروج بازيکن هاي ذخيره يا جانشين بايد در
محدوده خاصي از زمين فوتسال صورت گيرد.
?? قانون چگونگي توپ فوتبال: در قانون دوم در آموزش فوتسال و يادگيري آن بايد در مورد توپ اطلاعات کافي داشته باشيم که اندازه ي توپ بايد چگونه باشد ، معمولاً توپ فوتسال ار جنس چرم يا موادي مانند چرم ميباشد،محيط توپ فوتسال که يک شيء کروي ميباشد بايد از ?? تا ?? سانتي متر باشد . توپ نمره ي?: وزن توپ در شروع بازي نبايد از ??? گرم کمتر باشد و از ??? گرم هم نبايد کمتر باشد، حال براي درک اين موضوع که چه توپي استاندارد است و مناسب ورزش و آموزش فوتسال ميباشد اين است که وفتي توپ را از ارتفاع دو متري رها ميکنيم و به طرف زمين مي افتد نبايد بيشتر از ?? سانتي متر و بيشتر از ?? سانتي متر از زمين مسابقه بالاتر ويا پايين تر رود و جهش يابد. و اما فشار توپ بايد بين ? تا ? اتمسفر باشد و ازين مقدار نبايد بيشتر يا کمتر باشد،که همان ??? تا??? گرم برسانتي متر مکعب باشد ، که اگر با تست اين موضوع از مناسب بودن توپ فوتسال براي آموزش يا مسابقه يا تمرين مطمئن شديم ميتوانيم با اين توپ شروع به بازي کنيم و البته بايد از لحاظ سالمي و عيب و ايراد نداشتن مثل سوراخ بودن توپ قبل از بازي اطمينان حاصل کنيم.
??قانون تعداد بازيکنهاي اصلي و ذخيره ي فوتسال:
براي آموزش دادن فوتسال و يا يادگيري آن لازم است اطلاعاتي را در مورد بازيکنهاي اصلي و ذخيره داشته باشيم که در زير ذکر ميکنيم :
در قواعد و قوانين فوتبال تعداد بازيکنهاي اصلي نبايد از ? تا بيشتر و يا از ? تا کمتر باشد که در اين صورت اگر هم به دليل اخراج شدن بازيکن ها به هر علتي نبايد از ?تا کمتر شود و گرنه کلاً بازي تعطيل ميشود. يکي از اين بازيکنهاي اصلي دروازه بان ميباشد که رنگ لباس وي با بقيه ي بازيکنهايس تيم فرق ميکند.
تعداد بازيکنهاي ذخيره ي هر تيم بايد ? نفر باشد که در صورت تعويض بازيکن آن هم قواعد و اصولي را درد که زماني پايان ميپذيرد که بازيکن جانشين وارد زمين بازي شود.و اما اگر بازيکن اخراج شده زمين را ترک نکند و جانشين آن وارد زمين شود ، تيم مورد نظر و بازيکنهاي مزبور با اخطار داور مواجه ميشوند که داور بازي را را متوقف ميکند البته بارعايت آوانتاژ به حريف تيم ،بازيکن اخراجي را بيرون ميفرستد و بازيکن جانشين اخطار ميدهد و بازي را با يک ضربه ي آزاد غير مستقيم از جايي که توپ بايد زده شود به نفع تيم حريف انداخته ميشود.
در آموزش فوتسال بايد بدانيم، وقتي که داور بازي را قطع کرد و توپ درون محوطه ي جريمه باشد با انجام يک ضربه ي آزاد غير مستقيم از روي خط محوطه ي جريمه و نزديکترين جايگاه به جايگاهي که توپ متوقف ميشود صورت ميپذيرد.
اگر بازيکن ذخيره يا اخراجي (تعويض ) به غير از محدوده ي ورود و خروج بازيکنهاي اين چنيني در آموزش قواعد فوتسال رفت و آمد کنند در آن صورت بايد داور اخطاري به بازيکن مورد نظرو خطا کننده در فوتسال بدهد و دوباره بازي را از نو شروع کنند و با انجام يک ضربه ي غير مستقيم عليه تيم خطا کننده در محلي که توپ در زمان توقف بازي وجود داشته باشد صورت بپذيرد.
??قانون وسايل بازيکنان فوتسال:
در قواعد و قوانين فوتسال و آموزش آن بايد بازيکن را متوجه کنيم که هنگام بازي بايد چه چيزهايي را بپوشد و يا به همراه خود داشته باشد معمولاً و اکيداً وسايل مورد نظر ؛پيراهن ورزشي ،شورت،قلم بند ، جوراب و کفش ميباشد که تنها اينها را ميتواند چه در شروع بازي و چه در حين بازي همرا ه خود داشته باشد که از خيلي از خطرات ميکاهد و موجب ميشود که براي بازيکنان مشکل جدي ايجاد نشود و دست و پا گير نباشد.پوشيدن کفش براي آموزش فوتسال ملزوم ميباشد و حتماً بايد رعايت کنيم که اين مورد را در تمرينات فوتسال جدي بگيريم و گرنه بازيکن مورد نظر اخطار ميشود و حتي تعويض وسايل او بايد با اجازه ي داور و در هنگام توقف بازي صورت ميپذيرد.
هر پيراهني براي بازيکنان فوتسال شماره ي خاصي دارد که اين شماره از ?تا ?? ميباشد و بايد حتماً واضح باشد.
جوراب بايد روي قلم بند

تو پاک ساده مثل من

منبع + ادامه مطلب
:

طرحي منحصر به فرد

.

===

طرحي منحصر به فرد
طرحي,منحصر,به,فرد
طرحي ,منحصر ,به ,فرد
طرحي, منحصر, به, فرد
طرحي , منحصر , به , فرد
طرحي + منحصر + به + فرد
طرحي منحصر به فرد


طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد, طرحي منحصر به فرد, طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد,طرحي منحصر به فرد,

طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,

طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد ,

طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,

طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي - منحصر - به - فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي + منحصر + به + فرد,طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي منحصر به فرد , طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي . منحصر . به . فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي , منحصر , به , فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,طرحي * منحصر * به * فرد,

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب