اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

9 بازدید ۱۷ام مهر ۱۳۹۵ hossein دسته‌بندی نشده بدون نظر

تاسوعا وعاشورا

تاسوعا وعاشورا

تاسوعا وعاشورا

تاسوعا وعاشوراتاسوعا وعاشورا
تاسوعا وعاشورا
تاسوعا وعاشورا
تاسوعا وعاشورا

محرم مدرسه عشقي است که بايد در آن درس آموخت. محرابي است که بايد در آن به نماز عشق ايستاد و نردباني است که بايد از آن بالا رفت تا به لقاي حق شتافت.

عاشورا سالروز عروج خونين سبکبالان عاشقي است که با شهادت خويش حماسه اي جاودانه آفريدند. عاشورا چشمه نوري است که سياهي ها و تاريکي ها را از جان مي شويد و زلالي و پاکي را سخاوتمندانه به آن هديه مي کند.

عاشورا نمايش پرشکوه عشق است که با ايثار و از خودگذشتگي حسين(ع) و ياران فداکار آن حضرت در صحنه کربلا خلق مي شود. حماسه کربلا حقيقتي را در کهکشان عشق و خون به تصوير کشيد تا ديگر کسي براي چشم پوشيدن از آفتاب حقيقت، بهانه اي نيابد.

کربلا صحنه وقوع حماسه جاويدي است که وجدان انسان هاي آگاه، صلابت آسماني اش را ستايش مي کند و در برابر قداست و عظمت آن سر تعظيم فرود مي آورد. نام آناني که در معراج کربلا تن به خاک سپردند و به افلاک پرکشيدند، بعد از گذر قرن ها هم چنان بر تارک تاريخ مي درخشد.

عاشورا كه مي‌رسد، دل‌هاي شيعيانش در آتش عشق حسين(ع) مي‌سوزد هر عاشقي كه واقعه عاشورا را خوانده باشد و به راز و رمز آن پي برده باشد، دل از اين عاشقي بر نمي‌كند.

و ادامه راه عاشقي، سرگشتگي و حيراني در پيمان با حسين(ع) و سر نهادن بر سر پيمان با اباعبدالله است چرا که حسين تا ابد ماندگار است. راستي که لبيك به حسين(ع) و درک رسالت او پيمان با همه خوبي‌هاست.

روابط عمومي معاونت بين الملل دانشگاه فرا رسيدن روزهاي غم بار تاسوعا و عاشوراي حسيني و شهادت مظلومانه سالار شهيدان و سرور آزادگان حضرت امام حسين (ع) و ياران باوفايش را به مسلمانان، آزادي خواهان و شيفتگان آن حضرت تسليت مي گويد.

کتابخانه عمومي امام حسن مجتبي (ع) زرنه

منبع + ادامه مطلب
:

تاسوعا وعاشورا

.

===

تاسوعا وعاشورا
تاسوعا,وعاشورا
تاسوعا ,وعاشورا
تاسوعا, وعاشورا
تاسوعا , وعاشورا
تاسوعا + وعاشورا
تاسوعا وعاشوراتاسوعا وعاشورا,تاسوعا وعاشورا,تاسوعا وعاشورا,تاسوعا وعاشورا + تاسوعا وعاشورا,تاسوعا وعاشورا | تاسوعا وعاشورا,تاسوعا وعاشورا ,تاسوعا وعاشورا,تاسوعا وعاشورا,تاسوعا وعاشورا,تاسوعا وعاشورا,تاسوعا وعاشورا, تاسوعا وعاشورا,تاسوعا وعاشورا,تاسوعا وعاشورا,تاسوعا وعاشورا,تاسوعا وعاشورا,تاسوعا وعاشورا,

تاسوعا وعاشورا

تاسوعا وعاشورا

تاسوعا وعاشورا

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب