اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

9 بازدید ۱۷ام مهر ۱۳۹۵ admin مذهبی بدون نظر

چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰

چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰

چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰

چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰شایعات :
چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰منبع : شایعات

سلام – خوش آمدید

دل نوشته ای با شما :

شاید برای شما عزیزان هم مهم باشد تا بدانید که چرا ما بدون هرگونه پشتیبانی یا حمایتی ، به چنین کار تحقیقاتی طاقت فرسایی دست زده ایم؟ و اساسا چه فایده ای برایمان داشته است؟

باور به حقیقت و انسانیت (که به تمام معنا می توان آن را در مکتب اهل بیت (ع) یافت) در دنیایی که بزرگترین سرمایه انسانها عمرشان است و هر باور و اعتقادی صرف نظر از حق یا نا حق بودن آن تعیین کننده سرنوشت آنان است، ما را به ورود به این عرصه واداشت …
تا برای رضای خداوند مهربان و خدمت به جامعه انسانی و اسلامی، توضیحات و مستندات شایعات را جمع آوری نموده و در معرض قضاوت شما حق جویان قرار دهیم .
چرا که باور هر شایعه ای می تواند مسیر اعتقادی و زندگی ما را تغییر داده و خدای ناکرده باور فریب بجای حقیقت ، ما را به بازنده حقیقی میدان زندگی مبدل خواهد نمود.

این واقعیت که استکبار جهانی با ابزار مختلف سعی دارند تا انسانها را به دنیای بی خدایی و دنیاپرستی که در حقیقت همان شیطان پرستیست و ادارند غیر قابل انکار است .
لذا علی رغم اینکه سایت هایی دراین راستا همواره در تلاشند تا در رفع شایعات موثر واقع گردند (و حقیقتا جای تقدیر فراوان دارد) لیکن بنا به دلائلی که در عبارات زیر بدان اشاره میگردد ، این تلاشها تاکنون پاسخگوی نیاز جامعه نبوده است و ما جمعی از کاربران شبکه های اجتماعی به ایجاد این پایگاه اینترنتی روی آوردیم:

۱. رویکرد اغلب این سایتها تخصصی و علمی بوده و در اغلب شایعات که اتفاقا به دلیل فراگیر شدن آنها بسیار مضر و خطرناک هستند، ورود نمی کنند .

۲. پاسخ های تنظیمی این سایتها مشروح و سنگین بوده که برای کاربران عمومی شبکه های اجتماعی قابل بهره برداری نبوده و در صورت استفاده نیز به دلیل موجز نبودن مطلب از اقبال زیادی برخوردار نمی شده است .
علی رغم دقت و تلاشی که در تهیه پاسخهای این سایت اعمال می گردد، این جمع خود را مصون از اشتباه نمی داند و پیوسته آمادگی دارد تا نسبت به اصلاح مطالبی که خلاف آن اثبات شود اقدام نماید .
در صورت نتیجه بخش بودن کار برای شما مخاطب عزیز ، تقاضامندیم که با نظرات وانتقادات خود ما را دراین راه ارزشمند یاری فرمائید .
بنا به محدودیت های موجود فعلا از انتشار نظرات معذوریم اما روزانه در چند نوبت از نظراتتان بهره می بریم .

لطفا با انتشار پاسخهای تهیه شده در شبکه های اجتماعی و گروههایی که عضویت دارید در ثواب این حرکت شریک باشید .

با تشکر – سایت شایعات

کليدواژه ها:والغنوه الحلوه ملاها الدمع,روضه خوانهای قدیمی,درس خوانها,چرا وایبر قطع شده,چرا وزنم کم نمیشه؟,چرا و چگونه,چرا وایبر نصب نمی شود,چرا وزنم ثابت مانده,چرا وایبر کار نمیکنه,چرا وایبر کد نمیده؟,چرا و چیه,چرا وزن کم نمیکنم,چرا وضو می گیریم,روضه درب المستقبل,روضه درب المستقبل بالخرج,روضه در مورد توبه,روضه در مورد پدر,روضه در روز عرفه,روضه درباره پدر,روضه در مورد مادر,روضه در وصف پدر,روضه درباره اربعین,روضه در سوگ پدر,روضه ورود به کربلا,روضه ورود به شام,روضه وداع,روضه وداع با ماه رمضان,روضه و مداحی,روضه ورود به کوفه,روضه واعظی,روضه و نوحه,روضه ورود اسرا به شام,روضه ورودیه کربلا,تفکر وهابیت درباره محرم- سید حسن آقامیریروضه حضرت عبداله ابن حسن(ع) محرم ۹۵-مهدی امیدی مقدمنماهنگ «چای روضه» با صدای حمیدرضا برقعیلطمه زنی و روضه سنگین شب سوم محرم ۹۵-هلالیكربلایی حنیف طاهریكربلایی حنیف طاهریكربلایی حنیف طاهریكربلایی حنیف طاهریكربلایی حنیف طاهریكربلایی حنیف طاهریكربلایی حنیف طاهریكربلایی حنیف طاهریكربلایی حنیف طاهریكربلایی حنیف طاهرینماهنگ ”گوهر ولا” با صدای برادر حنیف طاهریمداحی حاج محمود کریمی در شب ششم محرم(بخش دوم)۹۵/۰۷/۱۶مداحی حاج علی انسانی در شب ششم ماه محرم ۱۴۳۸-۹۵/۰۷/۱۶روضه حجت الاسلام صدیقی در شب پنجم ماه محرم ۱۴۳۸-۹۵/۷/۱۵حنیف طاهری از شاگردان محمود کریمیدانلود مداحی حنیف طاهریوالغنوه الحلوه ملاها الدمع,روضه خوانهای قدیمی,درس خوانها,چرا وایبر قطع شده,چرا وزنم کم نمیشه؟,چرا و چگونه,چرا وایبر نصب نمی شود,چرا وزنم ثابت مانده,چرا وایبر کار نمیکنه,چرا وایبر کد نمیده؟,چرا و چیه,چرا وزن کم نمیکنم,چرا وضو می گیریم,روضه درب المستقبل,روضه درب المستقبل بالخرج,روضه در مورد توبه,روضه در مورد پدر,روضه در روز عرفه,روضه درباره پدر,روضه در مورد مادر,روضه در وصف پدر,روضه درباره اربعین,روضه در سوگ پدر,روضه ورود به کربلا,روضه ورود به شام,روضه وداع,روضه وداع با ماه رمضان,روضه و مداحی,روضه ورود به کوفه,روضه واعظی,روضه و نوحه,روضه ورود اسرا به شام,روضه ورودیه کربلا,تفکر وهابیت درباره محرم- سید حسن آقامیریروضه حضرت عبداله ابن حسن(ع) محرم ۹۵-مهدی امیدی مقدمنماهنگ «چای روضه» با صدای حمیدرضا برقعیلطمه زنی و روضه سنگین شب سوم محرم ۹۵-هلالیكربلایی حنیف طاهریكربلایی حنیف طاهریكربلایی حنیف طاهریكربلایی حنیف طاهریكربلایی حنیف طاهریكربلایی حنیف طاهریكربلایی حنیف طاهریكربلایی حنیف طاهریكربلایی حنیف طاهریكربلایی حنیف طاهرینماهنگ ”گوهر ولا” با صدای برادر حنیف طاهریمداحی حاج محمود کریمی در شب ششم محرم(بخش دوم)۹۵/۰۷/۱۶مداحی حاج علی انسانی در شب ششم ماه محرم ۱۴۳۸-۹۵/۰۷/۱۶روضه حجت الاسلام صدیقی در شب پنجم ماه محرم ۱۴۳۸-۹۵/۷/۱۵حنیف طاهری از شاگردان محمود کریمیدانلود مداحی حنیف طاهری

ویدیو های مرتبط در آپارات :

تفکر وهابیت درباره محرم- سید حسن آقامیری

================================

روضه حضرت عبداله ابن حسن(ع) محرم ۹۵-مهدی امیدی مقدم

================================

نماهنگ «چای روضه» با صدای حمیدرضا برقعی

================================

لطمه زنی و روضه سنگین شب سوم محرم ۹۵-هلالی

================================

Powered by WPeMatico


چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰,چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰,چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰,چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰ + چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰,چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰ | چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰,چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰ ,چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰,چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰,چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰,چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰,چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰, چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰,چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰,چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰,چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰,چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰,چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰,

چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰

چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰

چرا ملاها و روضه خوانها در محرم پول می گیرند ؟! / شایعه ۰۶۱۰

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب