اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

8 بازدید ۱۷ام مهر ۱۳۹۵ hossein دسته‌بندی نشده بدون نظر

تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟

تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟

تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟

تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟
تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟
تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟
تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟

تغيير آدرس شرکت يا موسسه يعني تغيير مکان شرکت از هر نقطه اي به نقطه اي ديگر. آدرس هر شرکت محلي است که از نظر قانون به عنوان نشاني اصلي و معتبر جهت هرگونه ارسال ها در نظر گرفته و اعلام مي شود. از اينرو حتما در اسرع وقت مي بايست اين تغيير به مراجع قانوني اعلام گردد.ايجاد شعبه يا شعبات جديد نيز مانند تغيير آدرس داراي همان شرايط و مدارک مي باشد و همان مراحل طي خواهد شد. تغيير آدرس شرکتها دلايل گوناگوني مي تواند داشته باشد مثلا تغيير مکان فيزيکي دفتر مرکزي يک شرکت و يا انتقال به شهر ديگر.
آيا پس از ثبت شرکت امکان تغيير آدرس شرکت وجود دارد؟
در جواب بايد گفت که پس از ثبت شرکت و در هر زمان مي توان نسبت به تغيير آدرس شرکت اقدام نمود ، تغيير آدرس در تمامي شرکتها و موسسات غير تجاري توسط سهامداران و يا شرکاء طي صورتجلسه مجمع عمومي فوق العاده قابل انجاست.
چه زماني حتما بايد آدرس شرکت موثق باشد و شرکت مربوطه در آن مستقر باشد؟
به طور قانوني پس از ثبت شرکت و از تاريخ ثبت شرکت ? ماه زمان لازم است تا نسبت به تشکيل پرونده مالياتي و اخذ کد اقتصادي براي شرکت اقدام گردد ، اخذ کد اقتصادي داراي شرايط و مدارک خاصي است که به طور کامل در مطالب مخصوص به آن به آن پرداخته شده است ،اما يکي از مهم ترين مدارک مورد نياز يراي اين کار ارائه سند رسمي و يا اجاره نامه رسمي و کد رهگيري دار از آدرس شرکت و به نام شرکت مي باشد.
تغيير محل شرکت سهامي خاص
معمولا توصيه مي‌شود در اساسنامه شرکت آدرس دقيق شرکت به عنوان اقامتگاه آن ذکر نشود به ذکر شهر محل اقامت اکتفا شود. چون در صورت ذکر آدرس دقيق شرکت با جابه‌جا شدن محل شرکت بايد اساسنامه اصلاح شود. به هر حال اگر شرکت در طول حيات خود نياز به تغيير محل پيدا کرد مراحل و مدارک مورد نياز جهت تغيير شرکت سهامي به شرح زير خواهد بود.
الف-تشکيل جلسه مجمع عمومي فوق‌العاده و تنظيم صورت جلسه به امضاي هيات رئيسه رسيده باشد.
ب-رعايت تشريفات دعوت بر اساس قانون تجارت و اساسنامه شرکت. قابل ذکر است هر گاه اختيار تغيير محل شرکت در اساسنامه به هيأت‌مديره شرکت تفويض شده باشد، هيات مديره با تنظيم صورت جلسه نسبت به ثبت تغيير محل شرکت اقدام مي‌کند. هرگاه تغيير محل شرکت از يک شهرستان به شهرستان ديگر باشد، بايد پرونده شرکت به شهرستان مربوطه با درخواست هيات مديره با تصويب و تنظيم صورت جلسه ارسال شود.بنابراين تاسيس شرکت به تنهايي داراي تشريفات و مراتبي نيست بلکه شرکت در طول حيات خود با برخي تغييرات روبه‌رو مي‌شود که بايد براي انجام آن اقداماتي انجام شود.
تغيير آدرس شرکت با مسئوليت محدود
جهت تغيير آدرس يک شرکت با مسئوليت محدود در محدوده حوزه اي که شرکت در آن ثبت شده است، لازم است مراحل ذيل طي شود:
۱. جهت تغيير آدرس شرکت با مسئوليت محدود لازم است مجمع عمومي فوق‌العاده تنظيم شده و صورتجلسه‌‌اي مبني بر اين تغيير تنظيم شده و توسط همه شرکاء شرکت با ذکر ميزان سهم الشرکه هر يک امضا گردد. (در صورتي که اعضاي شرکت بيشتر از ?? نفر باشند مي‌بايست کليه اعضاي هيأت نظار نيز ذيل صورتجلسه تنظيم شده را امضاء کنند).
۲. صورتجلسه تنظيمي مي‌بايست ظرف حداکثر يک ماه از تاريخ تشکيل جلسه مجمع به‌وسيله يکي از اعضاي شرکت و يا وکيل رسمي شرکت به همراه مدارک ذيل به اداره ثبت شرکتها ارجاع گردد.
مدارک لازم:
۱. کپي شناسنامه و کارت ملي همه اعضاي شرکت (در صورتي که شرکت هيأت نظار داشته باشد، کپي مدارک کليه اعضاي هيأت نظارت)
۲. کپي آگهي تأسيس و روزنامه رسمي تأسيس شرکت
۳. کپي روزنامه آخرين تغييرات شرکت در صورتيکه شرکت تغييراتي داشته باشد.
آيا تغيير آدرس فقط از طريق مجمع قابل انجام است؟
در اکثر شرکتهاي سهامي خاص و شرکتهاي مسئوليت محدود ،پس از بند ? اساسنامه تبصره اي قيد شده که در آن اختيار تغيير محل شرکت را به هيئت مديره نيز مي دهد ،اين تبصره به اين صورت است : هيئت مديره مي تواند به هرکجا که صلاح و مصلحت است آدرس شرکت را تغيير دهد و شعباتي براي شرکت تاسيس نمايد.
اما به غير از هيئت مديره مجمع عمومي نيز مي تواند محل شرکت را تغيير دهد ،منظور از مجمع ، سهامداران و يا شرکاء در شرکت مي باشند که با تشکيل صورتجلسه اي با نام مجمع عمومي فوق العاده نسبت به تغيير محل شرکت اتخاذ تصميم مي نمايند.
مدارک مورد نياز جهت تغيير آدرس شرکت
• کپي آگهي تاسيس
• کپي روزنامه رسمي
• کپي مدارک شناسايي همه ي اعضاء
• در صورت داشتن تغييرات کپي آگهي آخرين تغييرات
فرآيند و مراحل تغيير آدرس شرکت
۱. تکميل مدارک توسط موکل و تحويل به کارشناس
۱. تحويل مدارک به وکلا
۱. صدور صورتجلسه و تحويل به موکل جهت امضا
۱. تحويل مدارک به اداره ثبت توسط وکلا
۱. در صورت نقص در مرحله تاييد نهايي ايراد اعلام شده رفع و با هماهنگي با موکل نقص اصلاح شده درهمان روز تاييد مي گردد. ( ارسال اينترنتي يک نسخه از اطلاعات به کارشناسي )
۱. تاييد نهايي و صدور آگهي تغييرات
۱. تقريبا دو هفته پس از صدور آگهي صدور در روزنامه رسمي

ثبت شرکت پارسه

منبع + ادامه مطلب
:

تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟

.

===

تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟
تغيير,آدرس,شرکت,ها,به,چه,صورت,مي,باشد؟
تغيير ,آدرس ,شرکت ,ها ,به ,چه ,صورت ,مي ,باشد؟
تغيير, آدرس, شرکت, ها, به, چه, صورت, مي, باشد؟
تغيير , آدرس , شرکت , ها , به , چه , صورت , مي , باشد؟
تغيير + آدرس + شرکت + ها + به + چه + صورت + مي + باشد؟
تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟,تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟,تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟,تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟ + تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟,تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟ | تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟,تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟ ,تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟,تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟,تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟,تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟,تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟, تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟,تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟,تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟,تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟,تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟,تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟,

تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟

تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟

تغيير آدرس شرکت ها به چه صورت مي باشد؟

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب