اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

20 بازدید ۱۳ام مهر ۱۳۹۵ admin مذهبی بدون نظر

تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶

تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶

تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶

تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶شایعات :
تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶

منبع : شایعات

سلام – خوش آمدید

دل نوشته ای با شما :

شاید برای شما عزیزان هم مهم باشد تا بدانید که چرا ما بدون هرگونه پشتیبانی یا حمایتی ، به چنین کار تحقیقاتی طاقت فرسایی دست زده ایم؟ و اساسا چه فایده ای برایمان داشته است؟

باور به حقیقت و انسانیت (که به تمام معنا می توان آن را در مکتب اهل بیت (ع) یافت) در دنیایی که بزرگترین سرمایه انسانها عمرشان است و هر باور و اعتقادی صرف نظر از حق یا نا حق بودن آن تعیین کننده سرنوشت آنان است، ما را به ورود به این عرصه واداشت …
تا برای رضای خداوند مهربان و خدمت به جامعه انسانی و اسلامی، توضیحات و مستندات شایعات را جمع آوری نموده و در معرض قضاوت شما حق جویان قرار دهیم .
چرا که باور هر شایعه ای می تواند مسیر اعتقادی و زندگی ما را تغییر داده و خدای ناکرده باور فریب بجای حقیقت ، ما را به بازنده حقیقی میدان زندگی مبدل خواهد نمود.

این واقعیت که استکبار جهانی با ابزار مختلف سعی دارند تا انسانها را به دنیای بی خدایی و دنیاپرستی که در حقیقت همان شیطان پرستیست و ادارند غیر قابل انکار است .
لذا علی رغم اینکه سایت هایی دراین راستا همواره در تلاشند تا در رفع شایعات موثر واقع گردند (و حقیقتا جای تقدیر فراوان دارد) لیکن بنا به دلائلی که در عبارات زیر بدان اشاره میگردد ، این تلاشها تاکنون پاسخگوی نیاز جامعه نبوده است و ما جمعی از کاربران شبکه های اجتماعی به ایجاد این پایگاه اینترنتی روی آوردیم:

۱. رویکرد اغلب این سایتها تخصصی و علمی بوده و در اغلب شایعات که اتفاقا به دلیل فراگیر شدن آنها بسیار مضر و خطرناک هستند، ورود نمی کنند .

۲. پاسخ های تنظیمی این سایتها مشروح و سنگین بوده که برای کاربران عمومی شبکه های اجتماعی قابل بهره برداری نبوده و در صورت استفاده نیز به دلیل موجز نبودن مطلب از اقبال زیادی برخوردار نمی شده است .
علی رغم دقت و تلاشی که در تهیه پاسخهای این سایت اعمال می گردد، این جمع خود را مصون از اشتباه نمی داند و پیوسته آمادگی دارد تا نسبت به اصلاح مطالبی که خلاف آن اثبات شود اقدام نماید .
در صورت نتیجه بخش بودن کار برای شما مخاطب عزیز ، تقاضامندیم که با نظرات وانتقادات خود ما را دراین راه ارزشمند یاری فرمائید .
بنا به محدودیت های موجود فعلا از انتشار نظرات معذوریم اما روزانه در چند نوبت از نظراتتان بهره می بریم .

لطفا با انتشار پاسخهای تهیه شده در شبکه های اجتماعی و گروههایی که عضویت دارید در ثواب این حرکت شریک باشید .

با تشکر – سایت شایعات

کليدواژه ها:مهد کودک تلاش در شیراز,سایت مهد کودک تلاش,مهد کودک تلاش,مهد کودک تلاش بلوار فردوس,شعر کودکانه تلاش,مهد کودک تلاش تهران,مهد کودک تلاش منطقه ۵,برای جلوگیری از بارداری,برای جلوگیری از حاملگی,برای جلوگیری از سرماخوردگی,برای جلوگیری از اسهال,برای جلوگیری از موخوره,برای جلوگیری ازریزش مو,جلوگیری از ریزش مو,جلوگیری از بارداری,جلوگیری از زود انزالی,جلوگیری از انزال زودرس,جلوگیری از سفید شدن مو,جلوگیری از پارازیت,جلوگیری از بارداری اورژانسی,جلوگیری از عرق زیر بغل,جلوگیری از حاملگی,جلوگیری از پریود شدن,جلوگیری از اعدام,کودک برای کودک,برای ازدواج استخاره,برای ازدواج چه دعایی,برای ازدواج دختر,برای ازدواج دعا,برای ازدواج گروه خونی,جلوگیری از زردی کودک,جلوگیری از پرخاشگری کودک,جلوگیری از گریه کودک,جلوگیری از سرماخوردگی کودک,جلوگیری از تهوع کودک,جلوگیری ازاستفراغ کودک,جلوگیری از گرمازدگی کودک,جلوگیری از ترس کودک,جلوگیری از لجبازی کودک,جلوگیری از وابستگی کودک,کارت تلاش کودک,Learn English: Daily Easy English Expression 0606: Watcمجلس عاشیق حسین ناموری A – 7Autodesk 3ds Max2014 40 Sub-D Techniqueمهد کودک تلاش در شیراز,سایت مهد کودک تلاش,مهد کودک تلاش,مهد کودک تلاش بلوار فردوس,شعر کودکانه تلاش,مهد کودک تلاش تهران,مهد کودک تلاش منطقه ۵,برای جلوگیری از بارداری,برای جلوگیری از حاملگی,برای جلوگیری از سرماخوردگی,برای جلوگیری از اسهال,برای جلوگیری از موخوره,برای جلوگیری ازریزش مو,جلوگیری از ریزش مو,جلوگیری از بارداری,جلوگیری از زود انزالی,جلوگیری از انزال زودرس,جلوگیری از سفید شدن مو,جلوگیری از پارازیت,جلوگیری از بارداری اورژانسی,جلوگیری از عرق زیر بغل,جلوگیری از حاملگی,جلوگیری از پریود شدن,جلوگیری از اعدام,کودک برای کودک,برای ازدواج استخاره,برای ازدواج چه دعایی,برای ازدواج دختر,برای ازدواج دعا,برای ازدواج گروه خونی,جلوگیری از زردی کودک,جلوگیری از پرخاشگری کودک,جلوگیری از گریه کودک,جلوگیری از سرماخوردگی کودک,جلوگیری از تهوع کودک,جلوگیری ازاستفراغ کودک,جلوگیری از گرمازدگی کودک,جلوگیری از ترس کودک,جلوگیری از لجبازی کودک,جلوگیری از وابستگی کودک,کارت تلاش کودک,Learn English: Daily Easy English Expression 0606: Watcمجلس عاشیق حسین ناموری A – 7Autodesk 3ds Max2014 40 Sub-D Technique

ویدیو های مرتبط در آپارات :

Learn English: Daily Easy English Expression 0606: Watc

================================

مجلس عاشیق حسین ناموری A – 7

================================

Autodesk 3ds Max2014 40 Sub-D Technique

================================

================================

Powered by WPeMatico


تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶,تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶,تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶,تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶ + تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶,تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶ | تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶,تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶ ,تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶,تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶,تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶,تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶,تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶, تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶,تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶,تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶,تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶,تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶,تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶,

تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶

تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶

تلاش کودک هموطن برای جلوگیری از اعدام پدر! / شایعه ۰۶۰۶

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب