اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

10 بازدید ۱۱ام مهر ۱۳۹۵ admin مذهبی بدون نظر

حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴

حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴

حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴

حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴شایعات :
حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴منبع : شایعات

سلام – خوش آمدید

دل نوشته ای با شما :

شاید برای شما عزیزان هم مهم باشد تا بدانید که چرا ما بدون هرگونه پشتیبانی یا حمایتی ، به چنین کار تحقیقاتی طاقت فرسایی دست زده ایم؟ و اساسا چه فایده ای برایمان داشته است؟

باور به حقیقت و انسانیت (که به تمام معنا می توان آن را در مکتب اهل بیت (ع) یافت) در دنیایی که بزرگترین سرمایه انسانها عمرشان است و هر باور و اعتقادی صرف نظر از حق یا نا حق بودن آن تعیین کننده سرنوشت آنان است، ما را به ورود به این عرصه واداشت …
تا برای رضای خداوند مهربان و خدمت به جامعه انسانی و اسلامی، توضیحات و مستندات شایعات را جمع آوری نموده و در معرض قضاوت شما حق جویان قرار دهیم .
چرا که باور هر شایعه ای می تواند مسیر اعتقادی و زندگی ما را تغییر داده و خدای ناکرده باور فریب بجای حقیقت ، ما را به بازنده حقیقی میدان زندگی مبدل خواهد نمود.

این واقعیت که استکبار جهانی با ابزار مختلف سعی دارند تا انسانها را به دنیای بی خدایی و دنیاپرستی که در حقیقت همان شیطان پرستیست و ادارند غیر قابل انکار است .
لذا علی رغم اینکه سایت هایی دراین راستا همواره در تلاشند تا در رفع شایعات موثر واقع گردند (و حقیقتا جای تقدیر فراوان دارد) لیکن بنا به دلائلی که در عبارات زیر بدان اشاره میگردد ، این تلاشها تاکنون پاسخگوی نیاز جامعه نبوده است و ما جمعی از کاربران شبکه های اجتماعی به ایجاد این پایگاه اینترنتی روی آوردیم:

۱. رویکرد اغلب این سایتها تخصصی و علمی بوده و در اغلب شایعات که اتفاقا به دلیل فراگیر شدن آنها بسیار مضر و خطرناک هستند، ورود نمی کنند .

۲. پاسخ های تنظیمی این سایتها مشروح و سنگین بوده که برای کاربران عمومی شبکه های اجتماعی قابل بهره برداری نبوده و در صورت استفاده نیز به دلیل موجز نبودن مطلب از اقبال زیادی برخوردار نمی شده است .
علی رغم دقت و تلاشی که در تهیه پاسخهای این سایت اعمال می گردد، این جمع خود را مصون از اشتباه نمی داند و پیوسته آمادگی دارد تا نسبت به اصلاح مطالبی که خلاف آن اثبات شود اقدام نماید .
در صورت نتیجه بخش بودن کار برای شما مخاطب عزیز ، تقاضامندیم که با نظرات وانتقادات خود ما را دراین راه ارزشمند یاری فرمائید .
بنا به محدودیت های موجود فعلا از انتشار نظرات معذوریم اما روزانه در چند نوبت از نظراتتان بهره می بریم .

لطفا با انتشار پاسخهای تهیه شده در شبکه های اجتماعی و گروههایی که عضویت دارید در ثواب این حرکت شریک باشید .

با تشکر – سایت شایعات

کليدواژه ها:آخوند ایرانی,آخوند ایرانی در استرالیا,آخوند های ایرانی,پشت صحنه فیلمهای ایرانی,پشت صحنه بازیگران ایرانی,پشت صحنه شام ایرانی,پشت صحنه فیلم ایرانی,پشت صحنه طنز ایرانی,لاک پشت ایرانی,پشت صحنه جمعه ایرانی,کوله پشتی ایرانی,پشت صحنه ایرانی,حضور ایرانی در داعش,حضور ایرانیان در برزیل,حضور ایرانیها در داعش,حضور ایرانیان در کربلا,حضور ایرانیان در قیام مختار,حضور ایرانیان در جنگ سوریه,حضور ایرانیان در سوریه,حضور ایرانیها در سوریه,حضور ایرانیان در گروه داعش,حضور ایرانیان در داعش,پشت دریاها شهری است,پشت دریاها شهری است سهراب سپهری,پشت درهای بسته,پشت درد,پشت درو ننداختی ننه,پشت درای بسته معین,پشت درياها شهريست,پشت درد نشانه چیست,پشت درد عصبی,پشت دری,پولدارترین آخوند ایرانی,اولین آخوند ایرانی,آخوند های ایرانی,آخوند ایرانی,فیلم آخوند ایرانی,کلیپ آخوند ایرانی,آخوند ایرانی در استرالیا,پشت صحنه رالی ایرانی,پشت صحنه فیلمهای ایرانی,پشت صحنه بازیگران ایرانی,پشت صحنه شام ایرانی,پشت صحنه فیلم ایرانی,پشت صحنه طنز ایرانی,پشت صحنه جمعه ایرانی,پشت صحنه ایرانی,Learn English: Daily Easy English Expression 0604: theAutodesk 3ds Max2014 38 Box Modelling Techniqueآخوند ایرانی,آخوند ایرانی در استرالیا,آخوند های ایرانی,پشت صحنه فیلمهای ایرانی,پشت صحنه بازیگران ایرانی,پشت صحنه شام ایرانی,پشت صحنه فیلم ایرانی,پشت صحنه طنز ایرانی,لاک پشت ایرانی,پشت صحنه جمعه ایرانی,کوله پشتی ایرانی,پشت صحنه ایرانی,حضور ایرانی در داعش,حضور ایرانیان در برزیل,حضور ایرانیها در داعش,حضور ایرانیان در کربلا,حضور ایرانیان در قیام مختار,حضور ایرانیان در جنگ سوریه,حضور ایرانیان در سوریه,حضور ایرانیها در سوریه,حضور ایرانیان در گروه داعش,حضور ایرانیان در داعش,پشت دریاها شهری است,پشت دریاها شهری است سهراب سپهری,پشت درهای بسته,پشت درد,پشت درو ننداختی ننه,پشت درای بسته معین,پشت درياها شهريست,پشت درد نشانه چیست,پشت درد عصبی,پشت دری,پولدارترین آخوند ایرانی,اولین آخوند ایرانی,آخوند های ایرانی,آخوند ایرانی,فیلم آخوند ایرانی,کلیپ آخوند ایرانی,آخوند ایرانی در استرالیا,پشت صحنه رالی ایرانی,پشت صحنه فیلمهای ایرانی,پشت صحنه بازیگران ایرانی,پشت صحنه شام ایرانی,پشت صحنه فیلم ایرانی,پشت صحنه طنز ایرانی,پشت صحنه جمعه ایرانی,پشت صحنه ایرانی,Learn English: Daily Easy English Expression 0604: theAutodesk 3ds Max2014 38 Box Modelling Technique

ویدیو های مرتبط در آپارات :

Learn English: Daily Easy English Expression 0604: the

================================

Autodesk 3ds Max2014 38 Box Modelling Technique

================================

================================

================================

Powered by WPeMatico


حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴,حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴,حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴,حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴ + حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴,حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴ | حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴,حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴ ,حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴,حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴,حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴,حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴,حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴, حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴,حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴,حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴,حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴,حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴,حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴,

حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴

حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴

حضور آخوند ایرانی پشت سرترامپ در یک سخنرانی تبلیغاتی ! / شایعه ۰۶۰۴

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب