اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

7 بازدید ۱۱ام مهر ۱۳۹۵ hossein دسته‌بندی نشده بدون نظر

مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم

مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم

مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم

مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتممهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم
مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم
مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم
مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم

مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم

 

کاپيتان با تجربه قشقايي نقش پررنگي در برتري تيمش مقابل پرسپوليس و خلق شگفتي در اولين مرحله از رقابت هاي حذفي داشت.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، مهدي شيري هافبک سابق تيم هاي برق شيراز و پرسپوليس در ۳۸ سالگي با محاسن سفيد به عنوان رهبر قشقايي ها ۱۲۰ دقيقه در ميدان جنگيد و با تجربه بالاي خود در ضربات پنالتي توانست زمينه صعود اين تيم دسته دومي به مرحله بعد را فراهم کند. هافبک کليدي قشقايي بعد از بازي در گفتگو با خبرنگار “ورزش سه”، حرف هاي جالبي زد که در زير مي خوانيد.

بازي با پرسپوليس هديه خداوند به قشقايي ها بود

بعد از قرعه اي که نصيب مان شد هم ناراحت بوديم هم خوشحال. ناراحت از اين بابت که به سخت ترين حريف ممکن خورده بوديم و احتمال حذف زودهنگام مان وجود داشت و خوشحال از اين بابت که جلوي پرسپوليس مي توانستيم تيم قشقايي و طرفداران مان را به همگان بهتر معرفي کنيم و خودم شخصا به بچه ها گفتم که اين هديه خداوند به ما بود که با پرسپوليس بازي کنيم و توانايي مان را بروز دهيم. حالا همه قشقايي را مي شناسند و مي دانند چه تيم خوب و با برنامه اي است، تيمي با طرفداران پرشمار که جان شان را نيز براي اين تيم مي دهند.

بعد از گل ترس مان ريخت

ما يک تيم خوب و تاکتيکي هستيم که توانستيم با تلاش مضاعف خودمان را به اين سطح از آمادگي برسانيم. در بازي با پرسپوليس هم به نظرم با گل زودهنگامي که وارد دروازه حريف مان کرديم کار را براي صعود آسان تر کرديم. چه بسا اگر ما گل مي خورديم ورق بازي برمي گشت و ديگر شاهد اين موفقيت بزرگ نبوديم. بعد از گلي که زديم ترس مان ريخت و بچه ها فهميدند که مي توانند از پرسپوليس هم بگذرند.

مي دانستم آناليز شديم پنالتي را چيپ نزدم

ضربات پنالتي همه جا ۵۰ -۵۰ است و ما هم از اين قاعده مستثني نبوديم اما اعتراف مي کنم کمي هم خوش شانسي آورديم که در آخرين ضربه بازي را به تساوي کشيديم. در اين که من چرا پنالتي را چيپ نزدم راستش دليل خاصي نداشت چون خيلي وقت است که ديگر چيپ نمي زنم. چون مي دانستيم بازي هاي ما آناليز شده و به گلر پرسپوليس گفتند که بازيکنان چگونه پنالتي مي زنند يک لحظه به خودم گفتم قيد اين کار را بزنم و ديگر چيپ نزنم و خدا رو شکر تصميم خوبي هم گرفتم. بچه ها همه زدند سمت چپ دروازه بان پرسپوليس چون مشخص بود در اين زاويه ضعف دارد اما زدم گوشه راست و جوري هم زدم که نتواند بگيرد.

پرسپوليس فکر نمي کرد با تيمي مثل ما روبرو مي شود

در اين که غيبت ملي پوشان پرسپوليس در روند حرکتي اين تيم تاثيرگذار بود هيچ جاي شکي نيست چون با همين نفرات ذخيره هم فشار زيادي روي دروازه ما آوردند . مسلما اگر پرسپوليسي ها با تيم کامل خود به شيراز مي آمدند کار قشقايي براي صعود سخت تر از قبل مي شد گرچه آن روز هم ما انگيزه بيشتري مي گرفتيم تا به هر نحوي شده طرفداران مان را شاد به خانه بفرستيم. به نظرم ديروز هم پرسپوليس بعد از گل زودهنگام ما به شوک رفت و ديگر نتوانست بيدار شود چون تصور نمي کردند با تيمي مثل ما آماده روبرو شوند.

بنويسيد فوتبال مهدي شيري را پير کرد

ديگر ۳۸ سال سن از من گذشته و با حرص و جوشي که در اين فوتبال خوردم بايد محاسنم سفيد مي شد(باخنده) بنويسيد فوتبال مهدي شيري را پير کرد!

 

 

اميدوارم بتوانيم با تراکتورسازي هم بازي کنيم

کل هدف ما اين است که صعود کنيم به ليگ يک.  شرايط مان خوب است، جام حذفي جام شگفتي هاست و الان هم بعد از عبور از سد پرسپوليس بايد با برق نوين شيراز بازي کنيم. تيمي که در گروه خودمان در ليگ دسته دوم است و ما بايد در ليگ دو آنها را مي برديم اما در بازي اول تن به تساوي داديم. اين بازي را ببريم مي خوريم به تراکتورسازي که اين هم شانس خوب ديگري است که با يک تيم مدعي و پرستاره روبرو شويم.

به پرسپوليسي ها گفتم ناني که سر سفره مي برم بايد حلال باشد

هواداران پرسپوليس؟! من شرمنده تک تک هواداران پرسپوليس هستم باور کنيد در اين چند ساعت به اندازه اي پي ام از آنها گرفتم که خودم آتش گرفتم اما جواب پي ام هاي طرفداران را دادم و براي شان تشريح کردم که مجبور بودم براي برد تيمم تلاش کنم تا ناني که به سفره مي برم حلال باشد. طرفداران پرسپوليس شک نداشته باشند که پرسپوليس قهرمان مي شود آن هم بابا اختلاف ۱۰ تا ۱۵ امتيازي.

ما چهارمين تيم پرطرفدار ايران هستيم

قشقايي تيمي است که بازيکنانش لطف زيادي به من دارند. از همين رو من  زيادي با آنها صحبت مي کنم و سعي مي کنم تجربياتم را به آنها منتقل کنم. تمرينات مان روي برنامه و حساب کتاب است از مديريت و اطراف تيم گرفته همه حرفه اي فکر و رفتار مي کنند. تمام هزينه ها را مديرباشگاه با کمک دوستان  قشقايي ها تامين مي کنند و دنبال اين هستند که به هدف بزرگ مان برسيم.مي خواهيم برسيم به ليگ برتر چون لياقت حضور در سطح اول فوتبال ايران را داريم. ما چهارمين تيم پرطرفدار ايران هستيم بعد از پرسپوليس، استقلال و تراکتورسازي. ديديد که ۵۰ درصد ورزشگاه را طرفداران ما پر کرده بودند. يک ايل بزرگ ۴ تا ۵ ميليون نفري پشت تيم ما هستند تا جايي که  در بازي هاي ليگ دو هم ما زير ۵ هزار نفر تماشاگر نداريم.

زندگي سالم رمز موفقيت من است

من نشنيدم و نديدم که گزارشگر بازي در ارتباط با عملکرد من چه گفت يا چه تصوري داشت؟! تنها چيزي که مي توانم بگويم من هيچ وقت براي تيم هايي که پيراهن شان را برتن کردم در بازي ها کم نگذاشتم و امسال هم  دو تا پيشنهاد ليگ يکي داشتم اما چون قول دادم ماندم در قشقايي تا به اين تيم خوب کمک کنم برسد به جايگاه واقعي اش. من سالم زندگي مي کنم و تمريناتم را مرتب پيگيري مي کنم و کار خاصي انجام نمي دهم که بخواهد شائبه برانگيز باشد. دليل موفقيت و سرحالي من نيز همان زندگي خوب، سالم و حرفه اي ام هست همين و بس.

بگذاريد ببينيم استقلال صعود مي کند!

ما را به حاشيه نبريد! همين جا هم که پرسپوليس را برديم يک اتفاق است اما در پاسخ به اين سئوال شما که اگر در فينال با استقلال برخورد کنيم چه مي شود بگذاريد ببينيم استقلالي ها مي توانند صعود کنند و به  مرحله بعد مي آيند يا نه ؟ بعد اگر آمدند و رسيدند  به فينال آن وقت به استقلال هم فکر مي کنيم(باخنده)

 

جديدترين هاي اينترنت

منبع + ادامه مطلب
:

.

===

مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم
مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم
مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم
مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم
مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم
مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم
مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم
مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم

مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم
مهدي,شيري:,از,اين,برد,آتش,گرفتم
مهدي ,شيري: ,از ,اين ,برد ,آتش ,گرفتم
مهدي, شيري:, از, اين, برد, آتش, گرفتم
مهدي , شيري: , از , اين , برد , آتش , گرفتم
مهدي + شيري: + از + اين + برد + آتش + گرفتم
مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتممهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم,مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم,مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم,مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم + مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم,مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم | مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم,مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم ,مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم,مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم,مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم,مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم,مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم, مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم,مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم,مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم,مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم,مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم,مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم,

مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم

مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم

مهدي شيري: از اين برد آتش گرفتم

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب