اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

6 بازدید ۱۱ام مهر ۱۳۹۵ hossein دسته‌بندی نشده بدون نظر

درمان قطعي پروستات

درمان قطعي پروستات

درمان قطعي پروستات

درمان قطعي پروستاتدرمان قطعي پروستات
درمان قطعي پروستات
درمان قطعي پروستات
درمان قطعي پروستات

پروستات غده اي است حدودا به اندازه يک گردو که درست زير مثانه در مردان قرار دارد و بخشي از سيستم تناسلي مردان را تشکيل مي دهد. پروستات در دو مقطع زماني بزرگ مي شود، اولين مقطع اوايل دوران بلوغ و مرحله دوم حدودا از سن ?? سالگي است. اين بزرگ شدن پروستات کاملا بي ضرر است اما اغلب سبب مشکلات ادراري در سنين بالاتر مي شود. تا سن ?? سالگي ?? درصد مردان، مشکلات ادراري ناشي از بزرگ شدن پروستات را تجربه مي کنند.

 

بزرگ شدن پروستات ياخوش خيم، اما با بزرگ شدن غده پروستات به «ميزراه» (مجراي ادراري) فشار وارد مي شود که مي تواند عامل مشکلات ادراري از جمله تکرر ادرار، اجبار ناگهاني به دفع ادرار، بيدار شدن از خواب (در شب) براي دفع ادرار، مشکل در شروع ادرار و قطره قطره شدن ادرار در انتها، کامل تخليه نشدن مثانه و گاه حتي قادر نبودن به دفع ادرار باشد.

 

 

 

درمان قطعي غده پروستات 

از انجايي که در طب سنتي مواد داخل اکثر تومورها و کيست ها از نوع رسوبهاي سوداوي و لنفاوي ( بلغم ) مي باشند و عامل آنها پايين بودن  دفاعيه بدن که منشا آن ناتواني حمايت کبدي مي باشد ( زيرا کبد از طريق خون تمامي بدن را مي بيند و نياز آن را از هر جهت تامين مي کند( پس با در نظر گرفتن مزاج غالب فرد بيمار با منضج اقدام به درمان مي کنيم و پس از تعادل مزاج دفاعيه بدن بالا رفته و شما ميتوانيد براي زايل کردن غده پروستات چه به صورت خوش خيم و يا بدخيم زير نظر پزشک متخصص با لوازم مخصوص استريل و سونداژ با وارد شدن به داخل مجرا آلت با تزريق به محيط بيماري اقدام مستقيم به درمان کنيد و با داروي مخصوص زايل کننده محيط بيماري را آغشته کرده و با تکرار پس از چند روز مشکل پروستات بزرگ يا غده پروستات در جداره آن زايل شده و خارج مي گردد بيمار مي تواند پس از بيست روز بعد از درمان اقدام به سونوگرافي کرده و مي بينيد اثري از آنها باقي نمانده براي اطلاع بيشتر با ما تماس بگيريد.

 

 

 

 

 

داروي جهت درمان قطعي پروستات و ميوم فيبروم همورئيد و….. چه به صورت خوش خيم و يا بدخيم با منشع داروهاي گياهي

روش درمان به صورت سنداج جهت غده پروستات يا پرستاد بزرگ

 

اثر موضعي داروي گياهي مورد نظر

اطراف تومور يا غدد را پوشانده و با نفوذ خود مانع پراکنده شدن آن مي شوند و از طرفي به علت نفوذي که دارد نمي گذارد تغذيه سلولي و زندگي ميکروبها انجام گيرد، در نتيجه محل بيماري زودتر محاصره مي شود و چون راه تغذيه بسته مي شود و محتوي غده پروستات پژمرده و پلاسيده شده از بين مي رود و از مجرا تخليه ميشود و مهترين بخش اين روش دارو با بافت بدن کاري ندارد و مي توان گفت عوارض کم يا بدون عوارض مي باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در تمامي مراحل درمان براي تعادل مزاج بهتر است داروهاي ترکيبي ( منضج ) و داروهاي مکمل گياهي مؤثر و آزمايش شده جهت درمان قطعي تمام بيماريهاي معرفي شده ما را پس از آزمايش باليني و تائيد سازمان غذا و داروي وزارت بهداشت مي توانيد دريافت کنيد.

 

تائيد و ثبت اين دارو را در همين سايت اعلام خواهيم کرد

 

عزيزان مي توانيد( طب سنتي, طب گياهي, طب مکمل, زيبايي پوست, حجامت, زالو درماني, درمان بيماري, گياهان دارويي, داروهاي گياهي, نسخه هاي گياهي, درد مفاصل, ديسک ) بهرمند شويد

کسب در امد

منبع + ادامه مطلب
:

.

===

درمان قطعي پروستات
درمان قطعي پروستات
درمان قطعي پروستات
درمان قطعي پروستات
درمان قطعي پروستات
درمان قطعي پروستات
درمان قطعي پروستات
درمان قطعي پروستات

درمان قطعي پروستات
درمان,قطعي,پروستات
درمان ,قطعي ,پروستات
درمان, قطعي, پروستات
درمان , قطعي , پروستات
درمان + قطعي + پروستات
درمان قطعي پروستاتدرمان قطعي پروستات,درمان قطعي پروستات,درمان قطعي پروستات,درمان قطعي پروستات + درمان قطعي پروستات,درمان قطعي پروستات | درمان قطعي پروستات,درمان قطعي پروستات ,درمان قطعي پروستات,درمان قطعي پروستات,درمان قطعي پروستات,درمان قطعي پروستات,درمان قطعي پروستات, درمان قطعي پروستات,درمان قطعي پروستات,درمان قطعي پروستات,درمان قطعي پروستات,درمان قطعي پروستات,درمان قطعي پروستات,

درمان قطعي پروستات

درمان قطعي پروستات

درمان قطعي پروستات

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب