اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

9 بازدید ۴ام مهر ۱۳۹۵ hossein دسته‌بندی نشده بدون نظر

هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟

هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟

هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟

هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟

هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟

 

 

راهکارهايي براي استفاده از گوشي هاي خيس, روش هاي خشک کردن گوشي

به محض اين که گوشي را از آب بيرون آورديد باطري آن را دربياوريد

گاهي فقط چند قطره آب يا کمي رطوبت براي خراب کردن گوشي براي هميشه کافي است. در چنين شرايطي بهترين کار اين است که از گارانتي گوشي براي تعمير آن استفاده کنيم اما اگر گارانتي نداشت چه بايد کرد؟

اگر موبايل تان خيس شد با اين روش دوباره آن را روشن کنيد
گوشي را به سرعت از آب در بياوريد و آن را خاموش کنيد: قطعات موبايل در عرض چند ثانيه آب را به خود جذب مي کنند. پس تا زماني که از خشک شدن آن مطمئن نشده ايد روشن نکنيد. از طرف ديگر داخل گوشي اتصالات کوتاهي ايجاد مي شود.

به محض اين که گوشي را از آب بيرون آورديد باطري آن را دربياوريد. اين کار از اتصالي هاي داخل گوشي جلوگيري مي کند. به دقت داخل گوشي را با حوله نرم يا يک دستمال نرم خشک کنيد.

سيم کارت را در بياوريد. سيم کارت را خشک کنيد و کنار بگذاريد تا گوشي کاملا خشک شده و آماده استفاده شود.

هر گونه لوازم خارجي را از گوشي دربياوريد. لوازمي چون: هندزفري، فلش مموري يا هر نوع ابزار ديگري که به گوشي وصل مي شود.

اگر جاروبرقي دستي داريد از آن براي خشک کردن گوشي استفاده کنيد و رطوبت هاي داخل گوشي را بيرون بکشيد. براي اين که کاملا رطوبت گوشي از بين برود هر کدام از قسمتهاي گوشي را بايد به مدت ?? دقيقه جارو بکشيد. سپس گوشي را پشت و رو کرده و از هر طرف جارو بکشيد.

از سشوار براي خشک کردن گوشي استفاده نکنيد. سشوار باعث مي شود رطوبت عميق تر وارد گوشي شده و اجزاي الکترونيکي هسته اي گوشي را نابود مي کند. از طرف ديگر باد گرم باعث ذوب شدن اجزاي گوشي مي شود.

مي توانيد براي خشک کردن گوشي آن را داخل يک پلاستيک پر از برنج قرار دهيد. برنج رطوبت را جذب مي کند و از زنگ زدن گوشي جلوگيري مي کند. قبل از گذاشتن گوشي در برنج باتري آن را دربياوريد. (براي اين کار از ژل سيليکا هم مي توانيد استفاده کنيد که معمولا براي کفش ها استفاده مي شود.)

گوشي را در مقابل آفتاب قرار دهيد تا تمام رطوبت آن را از بين ببرد. بعد از روش هايي که تا اينجا گفتم گوشي را زير آفتاب قرار دهيد تا رطوبت هاي اضافي را از بين ببرد.

پس از ۲۴ ساعت گوشي را امتحان کنيد و از خشک بودن آن مطمئن شويد. تمام پورت ها و شکاف هاي گوشي را بايد با اطمينان چک کنيد اگر کاملا خشک بود مي توانيد باتري را به داخل گوشي برگردانيد و روشن کنيد. به صداهايي که از گوشي شنيده مي شود دقت کنيد. اگر هرگونه صداي عجيبي شنيديد يعني گوشي شما خراب شده است.

اگر گوشي خشک شده باشد ولي روشن نشود ممکن است باتري خالي کرده باشد. بنابراين گوشي را شارژ کرده و دوباره روشن کنيد.
اگر گوشي با شارژ هم روشن نشد با شرکت ضمانت کننده آن تماس بگيريد. سعي کنيد خيس شدن گوشي را از آن ها مخفي نکنيد. هر چه متخصصين جزئيات بيشتري بدانند بهتر مي توانند گوشي را تعمير کنند.

جديدترين هاي اينترنت

منبع + ادامه مطلب :

هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟

.

===

هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟
هنگام,خيس,شدن,موبايل,مان,چه,کنيم؟
هنگام ,خيس ,شدن ,موبايل ,مان ,چه ,کنيم؟
هنگام, خيس, شدن, موبايل, مان, چه, کنيم؟
هنگام , خيس , شدن , موبايل , مان , چه , کنيم؟
هنگام + خيس + شدن + موبايل + مان + چه + کنيم؟
هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟,هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟,هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟,هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟ + هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟,هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟ | هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟,هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟ ,هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟,هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟,هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟,هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟,هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟, هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟,هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟,هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟,هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟,هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟,هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟,

هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟

هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟

هنگام خيس شدن موبايل مان چه کنيم؟

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب