اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

13 بازدید ۳۰ام مرداد ۱۳۹۵ admin مذهبی بدون نظر

در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵

در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵

در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵

در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵شایعات :
در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵منبع : شایعات

سلام – خوش آمدید

دل نوشته ای با شما :

شاید برای شما عزیزان هم مهم باشد تا بدانید که چرا ما بدون هرگونه پشتیبانی یا حمایتی ، به چنین کار تحقیقاتی طاقت فرسایی دست زده ایم؟ و اساسا چه فایده ای برایمان داشته است؟

باور به حقیقت و انسانیت (که به تمام معنا می توان آن را در مکتب اهل بیت (ع) یافت) در دنیایی که بزرگترین سرمایه انسانها عمرشان است و هر باور و اعتقادی صرف نظر از حق یا نا حق بودن آن تعیین کننده سرنوشت آنان است، ما را به ورود به این عرصه واداشت …
تا برای رضای خداوند مهربان و خدمت به جامعه انسانی و اسلامی، توضیحات و مستندات شایعات را جمع آوری نموده و در معرض قضاوت شما حق جویان قرار دهیم .
چرا که باور هر شایعه ای می تواند مسیر اعتقادی و زندگی ما را تغییر داده و خدای ناکرده باور فریب بجای حقیقت ، ما را به بازنده حقیقی میدان زندگی مبدل خواهد نمود.

این واقعیت که استکبار جهانی با ابزار مختلف سعی دارند تا انسانها را به دنیای بی خدایی و دنیاپرستی که در حقیقت همان شیطان پرستیست و ادارند غیر قابل انکار است .
لذا علی رغم اینکه سایت هایی دراین راستا همواره در تلاشند تا در رفع شایعات موثر واقع گردند (و حقیقتا جای تقدیر فراوان دارد) لیکن بنا به دلائلی که در عبارات زیر بدان اشاره میگردد ، این تلاشها تاکنون پاسخگوی نیاز جامعه نبوده است و ما جمعی از کاربران شبکه های اجتماعی به ایجاد این پایگاه اینترنتی روی آوردیم:

۱. رویکرد اغلب این سایتها تخصصی و علمی بوده و در اغلب شایعات که اتفاقا به دلیل فراگیر شدن آنها بسیار مضر و خطرناک هستند، ورود نمی کنند .

۲. پاسخ های تنظیمی این سایتها مشروح و سنگین بوده که برای کاربران عمومی شبکه های اجتماعی قابل بهره برداری نبوده و در صورت استفاده نیز به دلیل موجز نبودن مطلب از اقبال زیادی برخوردار نمی شده است .
علی رغم دقت و تلاشی که در تهیه پاسخهای این سایت اعمال می گردد، این جمع خود را مصون از اشتباه نمی داند و پیوسته آمادگی دارد تا نسبت به اصلاح مطالبی که خلاف آن اثبات شود اقدام نماید .
در صورت نتیجه بخش بودن کار برای شما مخاطب عزیز ، تقاضامندیم که با نظرات وانتقادات خود ما را دراین راه ارزشمند یاری فرمائید .
بنا به محدودیت های موجود فعلا از انتشار نظرات معذوریم اما روزانه در چند نوبت از نظراتتان بهره می بریم .

لطفا با انتشار پاسخهای تهیه شده در شبکه های اجتماعی و گروههایی که عضویت دارید در ثواب این حرکت شریک باشید .

با تشکر – سایت شایعات

کليدواژه ها:در این درگه که گهگه,در این زنجیریان هستند مردانی,در این درگه,در این زمانه بی هیاهوی,در این شب سرد,در این عشق بمیرید,در اینستاگرام هنرمندان,در اینترنت بازی,در اینستاگرام دایرکت چیست,در اینستاگرام کیک چیست؟,برنامه ۹۰ این هفته,۹۰ این هفته,فال این هفته ۹۳,نظرسنجی این هفته ۹۰,این شبها ۹۴,سوال این هفته ۹۰,۹۸ia این روزها,کثیف ترین زن ایران,کثیف ترین مرد ایران,کثیف ترین زن دنیا,کثیف ترین غذاهای دنیا,کثیف ترین شهر دنیا,کثیف ترین مرد جهان,کثیف ترین شهر ایران,کثیف ترین,کثیف ترین زنان دنیا,کثیف ترین غذاهای جهان,v+9/3=8,کثیف ترین موجود روی زمین,زن موجود کثیف,کثیف ترین موجود دنیا,کثیف ترین موجود,کثیف ترین موجود جهان,موجودات کثیف,دختر موجود کثیف,زن موجودی کثیف,این درختانند همچون خاکیان,در این حصار بشکن,در این شب سرد,MVI 0575Learn English: Daily Easy English Expression 0575: to bدر این درگه که گهگه,در این زنجیریان هستند مردانی,در این درگه,در این زمانه بی هیاهوی,در این شب سرد,در این عشق بمیرید,در اینستاگرام هنرمندان,در اینترنت بازی,در اینستاگرام دایرکت چیست,در اینستاگرام کیک چیست؟,برنامه ۹۰ این هفته,۹۰ این هفته,فال این هفته ۹۳,نظرسنجی این هفته ۹۰,این شبها ۹۴,سوال این هفته ۹۰,۹۸ia این روزها,کثیف ترین زن ایران,کثیف ترین مرد ایران,کثیف ترین زن دنیا,کثیف ترین غذاهای دنیا,کثیف ترین شهر دنیا,کثیف ترین مرد جهان,کثیف ترین شهر ایران,کثیف ترین,کثیف ترین زنان دنیا,کثیف ترین غذاهای جهان,v+9/3=8,کثیف ترین موجود روی زمین,زن موجود کثیف,کثیف ترین موجود دنیا,کثیف ترین موجود,کثیف ترین موجود جهان,موجودات کثیف,دختر موجود کثیف,زن موجودی کثیف,این درختانند همچون خاکیان,در این حصار بشکن,در این شب سرد,MVI 0575Learn English: Daily Easy English Expression 0575: to b

ویدیو های مرتبط در آپارات :

MVI 0575

================================

Learn English: Daily Easy English Expression 0575: to b

================================

================================

================================

Powered by WPeMatico


در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵,در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵,در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵,در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵ + در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵,در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵ | در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵,در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵ ,در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵,در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵,در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵,در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵,در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵, در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵,در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵,در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵,در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵,در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵,در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵,

در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵

در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵

در این ۹ عکس، کثیف ترین موجود زمین را ببینید ! / شایعه ۰۵۷۵

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب