اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

18 بازدید ۳۱ام تیر ۱۳۹۵ admin سبک زندگی بدون نظر

با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم

با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم

با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم

با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشمخانواده برتر :
با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم

سلام

من یه مسئله ای تو ذهنمه که سالهاست میخوام بیانش کنم اما به دلایل زیادی مثل خجالت کشیدن یا مورد تمسخر دیگران قرار گرفتن و… تا بحال نتونستم.

در حقیقت جایی پیدا نکردم برای بیان کردنش. تا اینکه با وبلاگ شما آشنا شدم و حس کردم شاید بتونم برای اولین بار اینجا مطرحش کنم.

من با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم. مردهایی که موهای سرشون رو میتراشن نه مردهای طاس. این مطلب رو هم اضافه کنم که با دیدن سر آقایون دچار خودارضایی نمیشم فقط با دیدنش احساس خوبی بهم دست میده و توی دلم از خدا میخوام همسر من هم این مدلی باشه (البته ملاک ظاهری رو عرض کردم).

از وقتی به ازدواج فکر کردم یکی از ملاکهای ظاهری انتخاب همسر برام این مورد بوده و به نوعی جذابیت طرف مقابل رو این مورد میدونستم و میدونم. طوری هست که دوست دارم همسر آیندم هم سرش رو بتراشه یا به اصطلاح عام کچل کنه. ولی تا بحال پسری با این مشخصه نیومده به خواستگاریم و یا اصلا جرات نکردم به خواستگارای دیگه م هم بگم من اینطوری دوست دارم.

حس میکنم یه مشکلی دارم و آدم نرمالی نیستم چون کدوم انسان نرمالی از سر بدون مو خوشش میاد؟. شاید شما سوال من رو تو دسته کسایی که مشکل خودارضایی دارن بذارین ولی اینطور نیست مشکل من دوست داشتن این مورد تو انتخاب همسر آینده س چون همیشه این مدلی خوشم میومده.

میخوام دوستان اگه همچین مشکلی دارن بگن چون همیشه حس کردم تنها کسی ام که با این مشکل رو برو هستم. اصلا بنظر دیگران این مسئله به عنوان مشکل محسوب میشه یا نه عادیه؟ آخه چیکار کنم این مدلی دوست دارم دیگه!

انتخاب همسر، مسائل دوران عقد، مسائل زناشویی و تربیت فرزند

منبع : خانواده برتر

کليدواژه ها:با دیدن تو,با دیدنت,دیدن ماهواره با اینترنت,دیدن ماهواره با کامپیوتر,دیدن ماهواره با اندروید,دیدن تلویزیون با کامپیوتر,دیدنیهای شیراز با آدرس,دیدن تلویزیون با اینترنت,جوانی که نماز نمی خواند,جوانی که نبش قبر شد,جوانی که سگ شد,جوانی که قذافی را کشت,جوانی که توبه کرد,جوانی که نمیتواند ازدواج کند,جوانی که پیوسته عاشق نباشد,جوانی که نداره مال دنیا,جوانی که قرآن بخواند,جوانی که خودراسگ کرد,مردهای که زنده شدن,مردهای که زنده شدند,مردهای که حامله شدن,مردهای که زنده شد,مردهای که زن شدن,مردهای که زنده شده,مردهای که زن شدند,دیدن کهکشان در خواب,دیدن کهکشان انلاین,دیدن کهکشان راه شیری,دیدن باران در خواب,دیدن بازی فوتبال انلاین,دیدن باغ در خواب,دیدن بازدیدکنندگان فیس بوک,دیدن بازی های فوتبال,دیدن بادمجان در خواب,دیدن بادام در خواب,دیدن بازی های فوتبال زنده,دیدن باد در خواب,دیدن بارداری در خواب,با دیدن تو,با دیدنت,دیدن ماهواره با اینترنت,دیدن ماهواره با کامپیوتر,دیدن ماهواره با اندروید,دیدن تلویزیون با کامپیوتر,دیدنیهای شیراز با آدرس,دیدن تلویزیون با اینترنت,جوانی که نماز نمی خواند,جوانی که نبش قبر شد,جوانی که سگ شد,جوانی که قذافی را کشت,جوانی که توبه کرد,جوانی که نمیتواند ازدواج کند,جوانی که پیوسته عاشق نباشد,جوانی که نداره مال دنیا,جوانی که قرآن بخواند,جوانی که خودراسگ کرد,مردهای که زنده شدن,مردهای که زنده شدند,مردهای که حامله شدن,مردهای که زنده شد,مردهای که زن شدن,مردهای که زنده شده,مردهای که زن شدند,دیدن کهکشان در خواب,دیدن کهکشان انلاین,دیدن کهکشان راه شیری,دیدن باران در خواب,دیدن بازی فوتبال انلاین,دیدن باغ در خواب,دیدن بازدیدکنندگان فیس بوک,دیدن بازی های فوتبال,دیدن بادمجان در خواب,دیدن بادام در خواب,دیدن بازی های فوتبال زنده,دیدن باد در خواب,دیدن بارداری در خواب,

ویدیو های مرتبط در آپارات :

شهوت و جوانی

.

.

.

دیدن عکس های بازیگران فیلم محمد رسول الله در سن پیری

.

.

.

تریلر فیلم فوق العاده (Swiss Army Man (2016

.

.

.

خبر طراحی داربست روی شبکیه چشم – سلامت – گلچین صفاسا

.

.

.

فیلم سینمایی ازدواج به سبک ایرانی (کامل)

.

.

.

Ferydoun Asraei Eshgh Yani 2015 فریدون آسرایی عشق یعنی

.

.

.

زهرا ی ۲۲ ساله خیر و خوشی از جوانیش ندید

.

.

.

ازدواج به سبک ایرانی – ۱۳۸۴

.

.

.

فیلم سینمایی بودن یا نبودن – ۱۳۷۷

.

.

.

انیمیشن زال و سیمرغ

.

.

.

فیزیکو تراپی – درمان بیماری های فیزیکی شما!

.

.

.

نحوه باز كردن عروق دچار انسداد بوسیله استنت دکتر نجفی

.

.

.

نفوذ فرهنگی

.

.

.

ببین چه بلایی سرشون میاد.(هشدار)..!

.

.

.

دیده شدن جن واقعی در کرج (۱۸+)

.

.

.

اولین تریلر فیلم Creed با حضور راکی

.

.

.

تیزر سگ های پوشالی

.

.

.

آموزش طراحی بنر در فتوشاپ

.

.

.

جشن امضای آلبوم «فقط گوش کن» رضا صادقی/قسمت اول

.

.

.

مردهای قدیم و نامردهای حالایی

.

.

.

Powered by WPeMatico


با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم,با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم,با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم,با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم + با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم,با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم | با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم,با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم ,با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم,با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم,با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم,با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم,با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم, با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم,با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم,با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم,با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم,با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم,با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم,

با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم

با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم

با دیدن مردهای جوانی که سرشون تراشیده س دچار شهوت میشم

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب