اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

9 بازدید ۲۸ام تیر ۱۳۹۵ admin سبک زندگی بدون نظر

به خاطر هیکلم احساس مردی و مردونگی ندارم

به خاطر هیکلم احساس مردی و مردونگی ندارم

به خاطر هیکلم احساس مردی و مردونگی ندارم

به خاطر هیکلم احساس مردی و مردونگی ندارم


به خاطر هیکلم احساس مردی و مردونگی ندارم


خانواده برتر :
به خاطر هیکلم احساس مردی و مردونگی ندارم

سلام دوستان

یه پسر ۲۷ ساله ام . کارشناسی ارشد یه دانشگاه خوب و الانم مشغول کار . شرایط عمومی زندگیم از نظر کار و تحصیلات و این حرفا جوریه که شاید خیلیا که از بیرون نگاه کنن، بگن خوش به حالش، چه شرایط خوبی و از این حرفا.

پدر و مادرا چون با نگاه خودشون به همه چی نگاه می کنن و تو دنیای خودشون هستن، خیال می کنن آدم خیلی خوشبخته و مشکلی نداره. متوجه نیستن که وقتی تنهایی، وقتی همدم و همراه نداری، وقتی کسیو نداری که دوسش داشته باشی و دوست داشته باشه، چقدر بهت سخت میگذره.

چند وقتیه که یه مسئله خیلی خیلی ذهنمو درگیر کرده. همون اعتماد به نفس نداشتمو هم نابود کرده. اون مسئله هم شرایط جسمی ام هستم. من  قدم 170 و وزنم فقط 50 کیلو هست. یعنی یه حالت مشمئز کننده! قیافم خیلی متوسطه و مشکل خاصی خدا رو شکر نداره.

اما به خاطر همین هیکلم، خیلیا که اولین بار منو می بینن فک می کنن من ۲۱-۲۲ سالمه. هر دفعه که یکی اینو میگه اعصابمو خورد می کنه. مشکل خونی و هورمونی یا انگل و این حرفا هم ندارم، چندین بار آزمایش های کامل دادم و دکتر دیده. ولی تغذیم خیلی کمه، نمی تونم بخورم.

ادامه مطلب

انتخاب همسر، مسائل دوران عقد، مسائل زناشویی و تربیت فرزند

منبع : خانواده برتر

کليدواژه ها:به خاطر پونه,به خاطر یک مشت دلار,به خاطر پونه فیلم کامل,به خاطر پونه نقد,به خاطر چند دلار بیشتر,به خاطر پونه دانلود,به خاطر میخی نعلی افتاد,به خاطر تو,به خاطر مونا,به خاطر یک مشت روبل,مردی و مردانگی,مردی و مردانگی افسانه شد,مردی و نامردی,مردی و مردانگی چیست,مردی و مردانگی مرد,مردی واسه من,مردی و مردانگی آخرش آوارگیست,مردی و مردونگی خاک شده,مردی ومردونگی,مردی و مردانگی شعر,مردی مردانگی,مردی و مردانگی,خاطر او احساس,احساس تعلق خاطر,احساس تعلق خاطر به مدرسه,احساس امنیت خاطر,احساس و ادراک,احساس و منطق,احساس ورم در گلو,احساس واژه ها,احساس ورم معده,احساس ومشاعر,احساس واقعی,احساس و عشق,احساس و عقل,احساس ومشاعر فيس بوك,به خاطر پونه,دانلود به خاطر پونه,فقط به خاطر تو,رمان به خاطر رها,رمان به خاطر خواهرم,رمان به خاطر عشق,به خاطر پونه,به خاطر یک مشت دلار,به خاطر پونه فیلم کامل,به خاطر پونه نقد,به خاطر چند دلار بیشتر,به خاطر پونه دانلود,به خاطر میخی نعلی افتاد,به خاطر تو,به خاطر مونا,به خاطر یک مشت روبل,مردی و مردانگی,مردی و مردانگی افسانه شد,مردی و نامردی,مردی و مردانگی چیست,مردی و مردانگی مرد,مردی واسه من,مردی و مردانگی آخرش آوارگیست,مردی و مردونگی خاک شده,مردی ومردونگی,مردی و مردانگی شعر,مردی مردانگی,مردی و مردانگی,خاطر او احساس,احساس تعلق خاطر,احساس تعلق خاطر به مدرسه,احساس امنیت خاطر,احساس و ادراک,احساس و منطق,احساس ورم در گلو,احساس واژه ها,احساس ورم معده,احساس ومشاعر,احساس واقعی,احساس و عشق,احساس و عقل,احساس ومشاعر فيس بوك,به خاطر پونه,دانلود به خاطر پونه,فقط به خاطر تو,رمان به خاطر رها,رمان به خاطر خواهرم,رمان به خاطر عشق,