اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

17 بازدید ۲۷ام تیر ۱۳۹۵ admin سبک زندگی بدون نظر

نقش بی محلی دختر در تادیب پسری که قصد ازدواج با اون رو داره

نقش بی محلی دختر در تادیب پسری که قصد ازدواج با اون رو داره

نقش بی محلی دختر در تادیب پسری که قصد ازدواج با اون رو داره

نقش بی محلی دختر در تادیب پسری که قصد ازدواج با اون رو دارهخانواده برتر :
نقش بی محلی دختر در تادیب پسری که قصد ازدواج با اون رو داره

سلام
دو نفری که قصد ازدواج دارند، سکوت و بی محلی دختر چقدر می تونه در تادیب پسر موثر باشه؟؟!!
پسر اشتباه هم می کنه هیچی نمیگه و فقط سکوت می کنه، بطوری که من باید چندین بار عذرخواهی کنم تا یکم نرم بشه. تازه اگر نرم بشه و دو ماه قهر نکنه.
زنگ نمی زنه، جواب پیام هام رو نمی ده. آنلاین می شه اما پیامهای من رو نمی خونه تا هر وقت که دلش بخواد!!!
تازه وقتی که من عذر خواهی کنم. در حالیکه مشکل از اونه، مواضعش و بهانه اش بیشتر و سکوتش بیشتر می شه. بهش می گم که سکوتت من رو اذیت می کنه ولی اصلاح نمی شه. خیلی لجبازه.
بدون اینکه بهم بگه مسافرت طولانی رفت و به من چیزی نگفت! و من تصادفا فهمیدم که نیست! و حتی ازم دلجویی نکرد.
وقتی بهش می گم اگر منو نمی خواهی بهم بگو اصلا جواب نمی ده و با حرکاتش منو قانع می کنه که منو می خواد. ولی نمی دونم باهاش چیکار کنم. خسته شدم از اینهمه بلاتکلیفی، بی توجهی و بیمحبتی و سکوت.
بگید چیکار کنم.
می خوام تا چند وقت اصلا باهاش تماسی نداشته باشم تا عین خودش بشم و بفهمه چقدر سخته.
بگید چیکار کنم. زندگیم شده مثل جهنم.

انتخاب همسر، مسائل دوران عقد، مسائل زناشویی و تربیت فرزند

منبع : خانواده برتر

کليدواژه ها:نقش بیمه در اقتصاد,نقش بیضه در مردان,نقش بیمه در زندگی,نقش بیمه در توسعه اقتصادی,نقش بیضه,نقش بیضه چپ,نقش بیستون,نقش بیضه ها,نقش بیمه در اقتصاد ایران,نقش بیمه در جامعه,بی محلی,بی محلی به دختر,بی محلی به پسر,بی محلی به پسرا,بی محلی به مردان,بی محلی دختر به پسر,بی محلی به زن,بی محلی دختر,بی محلی به شوهر,بی محلی به دیگران,دختر در فیس بوک,دختر در استخر,دختر دریا,دختر درحمام,دختر دریا همای,دختر درحال دادن,دختر در خواب,دختر در تهران,دختر در دستشویی,دختر در سن بلوغ,تادیب در اسلام,تادیب زن در اسلام,نقش رسانه های محلی,نقش مطبوعات محلی,نقش بازارهای محلی,نقش بازی های محلی,نقش شوراهای محلی,روزنامه محلی نقش قلم,نقش مدیریت محلی,نقش معتمدان محلی,نقش جوامع محلی,محلی در مکه,محلی در مکه مکرمه,تک پسری در سربازی,در لشکر دشمن پسری,پسری در لباس عروس,پسری در آرایشگاه زنانه,رمان پسری در بهار,داستان پسری در بهار,پسری در بهار,پسری در مه,پسری در بنگلادش,بازی پسری در مترو,دختر بی حجاب ایرانی,دختر بی حجاب,عکس دختر بی حجاب,بی دردترین راه خودکشی,بی دریغ,بی درنگ,بی درنگ معنی,هپاتیت بی+درمان,محلی بی کلام,محلی بیرجندی,دختر محلی,بی محلی دختر,علت کم محلی دختر,اهنگ محلی دختر عمو جان,آهنگ محلی دختر بویراحمدی,دختر با لباس محلی,اهنگ محلی دختر عمو,کم محلی دختر,آهنگ محلی دختر قوچانی,رقص محلی دختر,نقشه بی ار تی,نقشه جی بی اس,نقشه بی بی شهربانو,نقش بیمه در اقتصاد,نقش بیضه در مردان,نقش بیمه در زندگی,نقش بیمه در توسعه اقتصادی,نقش بیضه,نقش بیضه چپ,نقش بیستون,نقش بیضه ها,نقش بیمه در اقتصاد ایران,نقش بیمه در جامعه,بی محلی,بی محلی به دختر,بی محلی به پسر,بی محلی به پسرا,بی محلی به مردان,بی محلی دختر به پسر,بی محلی به زن,بی محلی دختر,بی محلی به شوهر,بی محلی به دیگران,دختر در فیس بوک,دختر در استخر,دختر دریا,دختر درحمام,دختر دریا همای,دختر درحال دادن,دختر در خواب,دختر در تهران,دختر در دستشویی,دختر در سن بلوغ,تادیب در اسلام,تادیب زن در اسلام,نقش رسانه های محلی,نقش مطبوعات محلی,نقش بازارهای محلی,نقش بازی های محلی,نقش شوراهای محلی,روزنامه محلی نقش قلم,نقش مدیریت محلی,نقش معتمدان محلی,نقش جوامع محلی,محلی در مکه,محلی در مکه مکرمه,تک پسری در سربازی,در لشکر دشمن پسری,پسری در لباس عروس,پسری در آرایشگاه زنانه,رمان پسری در بهار,داستان پسری در بهار,پسری در بهار,پسری در مه,پسری در بنگلادش,بازی پسری در مترو,دختر بی حجاب ایرانی,دختر بی حجاب,عکس دختر بی حجاب,بی دردترین راه خودکشی,بی دریغ,بی درنگ,بی درنگ معنی,هپاتیت بی+درمان,محلی بی کلام,محلی بیرجندی,دختر محلی,بی محلی دختر,علت کم محلی دختر,اهنگ محلی دختر عمو جان,آهنگ محلی دختر بویراحمدی,دختر با لباس محلی,اهنگ محلی دختر عمو,کم محلی دختر,آهنگ محلی دختر قوچانی,رقص محلی دختر,نقشه بی ار تی,نقشه جی بی اس,نقشه بی بی شهربانو,