اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

24 بازدید ۲۵ام تیر ۱۳۹۵ admin سبک زندگی بدون نظر

اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟

اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟

اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟

اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟


اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟


خانواده برتر :
اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟

سلام دوستان عزیز

حقیقتش من یه سوال برام پیش اومده:

من و نامزدم با هم همکاریم من ۲۵ ساله و اون ۳۱ ساله مشکلم اینه که من زیادی روی رابطه همسرم با خانم های دیگه حساسم. البته برعکسش در مورد نامزدم هم صادقه. حالا مشکل من:

همسرم رابطه خیلی صمیمانه و دوستانه ای با دخترا و خانم های همکارش داره، و وقتی اتفاقی من سر میرسم خودشو جمع و جور میکنه . تا الان هزار بار مچشو گرفتم،حالا خدا نکنه یکی از همکارای مردمون با من حرف بزنه، اون وقت که دیگه نه تنها بعدش با من سرسنگینه بلکه میره با اون آقا هم کلی دعوا میکنه جوری که همکارای نزدیکمم موقع حرف زدن به صورتم نگاه نمیکنن، اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه اگه هم نه چرا منو محدود میکنه. از رابطمون رسمی چیزی نگفتیم ولی خب با این کارا همه میفهمن!

اصل سوالم از آقایون:

میشه توی یه پست جدا تمام اخاق و خصوصیات جنس خودتون رو بگید: والا من تجربه نداشتم همش سرم به درس و کار و کامپیوترم بوده .

خدایی بگم من واقعا خوش رو خوش برخوردم همه هم منو دوست دارن از نظافتچی بگیر تا مدیر شرکت حتی این نامزدمم اوایلش خیلی بد برخورد بود بعد که دید برخورد چقدر مهمه رویه شو عوض کرد و دقیقا الان مثل من شده.

یه مقدار حس میکنم داره فکر میکنه من ممکنه بهش خیانت کنم. البته دخترای هم سن و سال من همشون شاد و شوخ هستن!

انتخاب همسر، مسائل دوران عقد، مسائل زناشویی و تربیت فرزند

منبع : خانواده برتر

کليدواژه ها:رابطه با زن شوهردار,رابطه با خواهر زن,رابطه با خاله,رابطه با مادر زن,رابطه با زن همسایه,رابطه با دختر,رابطه با زن متاهل,رابطه با مرد متاهل,رابطه با دوست دختر,رابطه با خواهر,اگه بابام زنده بود,اگه بارون بباره,اگه باشی اصفهانی,اگه باشی با نگاهت,اگه باشی غم ندارم,اگه باشی,اگه باشی یا نباشی,اگه باشي محمد اصفهاني,اگه با دلم نمیسازی,اگه باحالی کلیک کن,با بدهکاری چه کنیم,تفاوت بدهکار با بستانکار,رابطه با نامحرم,رابطه با نامحرم در قرآن,رابطه محرم و نامحرم,رابطه بازن نامحرم,رابطه تلفنی با نامحرم,رابطه نامشروع با نامحرم,رابطه داشتن با نامحرم,رابطه با مرد نامحرم,رابطه پیامکی با نامحرم,رابطه با دختر نامحرم,چرا محرم و نامحرم,رابطه هزینه بدهی,رابطه با زن شوهردار,رابطه با خواهر زن,رابطه با خاله,رابطه با مادر زن,رابطه زناشویی با عکس,رابطه مقعدی با دختر,رابطه با زن همسایه,رابطه با دختر,رابطه با دوست دختر,رابطه با دوست پسر,دست دادن با نامحرم,ملاعبه با نامحرم,ارتباط با نامحرم,شوخي كردن با نامحرم,صحبت با نامحرم,حکم چت با نامحرم,احکام صحبت با نامحرم,حرف زدن با نامحرم,چت با نامحرم,حدیث شوخی با نامحرم,رابطه با زن شوهردار,رابطه با خواهر زن,رابطه با خاله,رابطه با مادر زن,رابطه با زن همسایه,رابطه با دختر,رابطه با زن متاهل,رابطه با مرد متاهل,رابطه با دوست دختر,رابطه با خواهر,اگه بابام زنده بود,اگه بارون بباره,اگه باشی اصفهانی,اگه باشی با نگاهت,اگه باشی غم ندارم,اگه باشی,اگه باشی یا نباشی,اگه باشي محمد اصفهاني,اگه با دلم نمیسازی,اگه باحالی کلیک کن,با بدهکاری چه کنیم,تفاوت بدهکار با بستانکار,رابطه با نامحرم,رابطه با نامحرم در قرآن,رابطه محرم و نامحرم,رابطه بازن نامحرم,رابطه تلفنی با نامحرم,رابطه نامشروع با نامحرم,رابطه داشتن با نامحرم,رابطه با مرد نامحرم,رابطه پیامکی با نامحرم,رابطه با دختر نامحرم,چرا محرم و نامحرم,رابطه هزینه بدهی,رابطه با زن شوهردار,رابطه با خواهر زن,رابطه با خاله,رابطه با مادر زن,رابطه زناشویی با عکس,رابطه مقعدی با دختر,رابطه با زن همسایه,رابطه با دختر,رابطه با دوست دختر,رابطه با دوست پسر,دست دادن با نامحرم,ملاعبه با نامحرم,ارتباط با نامحرم,شوخي كردن با نامحرم,صحبت با نامحرم,حکم چت با نامحرم,احکام صحبت با نامحرم,حرف زدن با نامحرم,چت با نامحرم,حدیث شوخی با نامحرم,

Powered by WPeMatico
اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟,اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟,اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟,اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟ + اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟,اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟ | اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟,اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟ ,اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟,اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟,اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟,اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟,اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟, اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟,اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟,اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟,اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟,اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟,اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟,

اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟

اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟

اگه رابطه با نامحرم بده چرا خودش رعایت نمیکنه ؟

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب