اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

18 بازدید ۲۱ام تیر ۱۳۹۵ admin اخبار بدون نظر

مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش

مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش

مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش

مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعشآخرین اخبار روز | باشگاه خبرنگاران جوان :
مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش

محمد یحیی که مترجم داعش بود، درباره علت پیوستنش به این گروه گفت بعد از فتوای محمد حسان مبلغ مصری به «جهاد» در سوریه به این گروه پیوسته است.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی روسیا الیوم، محمد یحیی که مترجم داعش بود، درباره علت پیوستنش به این گروه گفت بعد از فتوای محمد حسان مبلغ مصری به «جهاد» در سوریه به این گروه پیوسته است. یحیی 19 ساله افزود: از قرقیزستان برای کسب دانش در دانشگاه الازهر به مصر سفر کرده بود.

وی در مصاحبه با رابرت فیسک نویسنده انگلیسی تاکید کرد، تحت تاثیر شیخ محمد حسان و افکارش قرار گرفته به ویژه این که او در آن موقع با صدور فتوایی «جهاد» در سوریه را مجاز دانسته است. محمد حسان گفته بود بر هر مسلمانی واجب است در جهاد در سوریه شرکت کند.

یحیی افزود: حسان به حاضران گفت باید برای جهاد به سوریه بروید. این سخن ذهن مرا به خود مشغول کرده بود. محمد حسان به هر شخصی که حضور داشت ۱۰۰ دلار داد. وی درباره سفر خود از مصر به سوریه در سال ۲۰۱۳ گفت: بعد از این که به من اطلاع دادند که باید با شخصی به نام ابومحمد الترکی مسئول کمک به افراد برای رفتن به سوریه تماس بگیرم، به استانبول سفر کردم. 

محمد یحیی خاطرنشان کرد، ابومحمد به من خبر داد که در ترکیه با هیچ مشکلی مواجه نخواهم شد چرا که در آنجا جوانان بسیاری همانند من وجود دارند و بعد از آن از طریق قاچاقچیان منتقل شدم. در آنجا افراد ۱۵ تا ۱۸ ساله زیادی از عرب و غیرعرب بودند.  

وی افزود: بعد از این که به سوریه رفتم به توصیه یکی از شهروندان قرقیزستانی به داعش پیوستم.  

یحیی مترجم این گروه تروریستی بود و چند ماه در شهر رقه حضور داشت تا این که ارتش سوریه او را بازداشت و به زندان نظامی در دمشق منتقل کرد.  

فیسک عملیات بازداشت یحیی را اینگونه بیان کرد که یک مکانیک که خودروی او را تعمیر می کرد به او گفت اگر قصد ازدواج دارد به دیدار او برود که بعد از این که به دیدار او رفت او را به زندان منتقل کردند.

انتهای پیام/

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.
Recommended article from FiveFilters.org: Most Labour MPs in the UK Are Revolting.

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران | آخرین اخبار ایران و جهان

www.Yjc.ir

کلیدواژه ها:مبلغان تکفیری,تکفیری و داعش,تکفیری ویکی پدیا,تکفیری و داعش چیست,تکفیری وسلفی ها,تکفیری و سلفی,تکفیری ویکی,تکفیری وهابی,تکفیری و وهابی,تکفیری و سلفی چیست,داعش و تکفیری ها,دعا برای جوانان,مضرات ماهواره برای جوانان,بازی انلاین برای جوانان,کار برای جوانان,کاردستی برای جوانان,رژیم غذایی برای جوانان,کتاب برای جوانان,بازی برای جوانان,معرفی کتاب برای جوانان,وام برای جوانان,مبلغان و سماوات,مبلغان ویژه,مبلغان وهابی,امور اساتید و مبلغان,وظایف مبلغان,وظایف مبلغان دینی,وب سایت مبلغان,ویژگی های مبلغان,اساتید و مبلغان,عضویت در سازمان جوانان,عضویت در سایت جوانان,عضویت در چت جوانان,عضویت در تیم جوانان پرسپولیس,عضویت جوانان هلال احمر,سامانه جامع عضویت جوانان,صدور کارت عضویت جوانان,مستندالماسی برای فریب,الماسی برای فریب download,پوششی برای فریب,صدای بیسیم برای فریب,مستند الماسی برای فریب اپارات,دانلود الماسی برای فریب,ماجرای الماسی برای فریب,الماس برای فریب,تفکرات تکفیری و سلفی,فرقه تکفیری و سلفی,گروه تکفیری و سلفی,فریب وحدت,فریب و خیانت,فریب ودروغ,فریب وتجاوز,رمان فریب یاسی وثوقی,یک فریب ساده وکوچک,عشق و فریب,سیب و فریب,اغفال و فریب,فریب ویکی پدیا,مبلغان تکفیری,مبلغان تکفیری,تکفیری و داعش,تکفیری ویکی پدیا,تکفیری و داعش چیست,تکفیری وسلفی ها,تکفیری و سلفی,تکفیری ویکی,تکفیری وهابی,تکفیری و وهابی,تکفیری و سلفی چیست,داعش و تکفیری ها,دعا برای جوانان,مضرات ماهواره برای جوانان,بازی انلاین برای جوانان,کار برای جوانان,کاردستی برای جوانان,رژیم غذایی برای جوانان,کتاب برای جوانان,بازی برای جوانان,معرفی کتاب برای جوانان,وام برای جوانان,مبلغان و سماوات,مبلغان ویژه,مبلغان وهابی,امور اساتید و مبلغان,وظایف مبلغان,وظایف مبلغان دینی,وب سایت مبلغان,ویژگی های مبلغان,اساتید و مبلغان,عضویت در سازمان جوانان,عضویت در سایت جوانان,عضویت در چت جوانان,عضویت در تیم جوانان پرسپولیس,عضویت جوانان هلال احمر,سامانه جامع عضویت جوانان,صدور کارت عضویت جوانان,مستندالماسی برای فریب,الماسی برای فریب download,پوششی برای فریب,صدای بیسیم برای فریب,مستند الماسی برای فریب اپارات,دانلود الماسی برای فریب,ماجرای الماسی برای فریب,الماس برای فریب,تفکرات تکفیری و سلفی,فرقه تکفیری و سلفی,گروه تکفیری و سلفی,فریب وحدت,فریب و خیانت,فریب ودروغ,فریب وتجاوز,رمان فریب یاسی وثوقی,یک فریب ساده وکوچک,عشق و فریب,سیب و فریب,اغفال و فریب,فریب ویکی پدیا,مبلغان تکفیری,

Powered by WPeMatico


مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش,مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش,مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش,مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش + مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش,مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش | مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش,مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش ,مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش,مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش,مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش,مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش,مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش, مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش,مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش,مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش,مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش,مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش,مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش,

مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش

مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش

مبلغان تکفیری و فریب جوانان برای عضویت در داعش

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب