اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت
آخرین مطالب سایت
73 بازدید ۲۱ام تیر ۱۳۹۵ admin سبک زندگی بدون نظر

مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟

مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟

مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟

مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟


مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟خانواده برتر :
مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟

سلام

دوستان سوالی داشتم. البته من خودم مجردم و طبعاً شاید نظرم در این زمینه دقیق نباشه چون هنوز متأهل نشده و تجربه رابطه جنسی رو ندارم.

و این سوالم هم صرفاً از رو حدسی و تحلیلی هست که در این زمینه دارم. اونم اینه که میگن برا اینکه در مورد آقایونی که زود انزال هستن خانمشون به مشکل برنخوره و خانم هم لذت کافی رو تو رابطه ببره میگن آقایون بهتره زمان معاشقه و ملاعبه رو طولانی تر بکنن و سریع نرم سراغ دخول و قسمت اصلی رابطه.

مثلاً میگن یه ربع بیست دقیقه نیم ساعت معاشقه رو طولش بدن که خانم هم حسابی آماده بشه و لذت ببره بعد برن سراغ دخول.

حالا سوالم اینه که اون آقایی که زود انزاله مخصوصاً اگه زود انزالیش شدید باشه و مثلاً حتی یه دقیقه دخول رو هم نتونه تحمل کنه و زیر یه دقیقه انزال بشه؛ اون وقت به نظرتون همچین مردی میتونه بیست دقیقه نیم ساعت معاشقه و ملاعبه رو میتونه تحمل کنه بدون اینکه به ارگاسم برسه و انزال بشه؟؟؟!!!

خب کسی که با ۳۰ ثانیه دخول انزال میشه طبعاً ۲ ۳ دقیقه هم فوقش بیشتر نمیتونه تحمل کنه معاشقه رو دیگه. از اون طرف کسی که نیم ساعت معاشقه و ور رفتن با بدن برهنه یه زن رو تحمل میکنه و هر کاری میکنه جز دخول و در این مدت انزال نمیشه؛ احتمال زیاد بتونه ۴ ۵ دقیقه دخول رو هم حداقل تحمل کنه بدون اینکه انزال بشه.

مثلاً کسی که با دیدن یه خانم آرایش کرده تو خیابون نعوظ میشه یا کسی که فقط با فکر کردن به سکس نعوظ میکنه و اینقدر زود تحریک میشه؛ به نظرتون میتونه بیس دقیقه نیم ساعت با بدن برهنه یه زن ور بره لب بگیره، بماله، بخوره و … اون وقت انزال نشه و دووم بیاره؟؟!!

انتخاب همسر، مسائل دوران عقد، مسائل زناشویی و تربیت فرزند

منبع : خانواده برتر

کلیدواژه ها:مردی که حامله شد,مردی که لب نداشت,مردی که اسب شد,مردی که موش شد,مردی که میخندد,مردی که زیاد میدانست,مردی که سگ شد,مردی که زن شد,مردی که زایمان کرد,مردی که عاشق میشود,داره بارون میباره,داره بارون میاد,داره بارون میاد آروم,داره بارون میاد سیروان خسروی,داره بارون میاد مهران مدیری,داره باورم میشه کامیار,داره بارون میباره مهران مدیری,داره بارون میباره علیرضا روزگار,داره بارون میاد,داره باورم میشه,معاشقه با همسر,معاشقه با دوست پسر,معاشقه با زن,معاشقه با دوست دختر,راههای معاشقه با همسر,روش معاشقه با مرد,طریقه معاشقه با همسر,آموزش معاشقه با زن,معاشقه با زنان,معاشقه دهانی با مرد,مقابله با زود انزالی,زودانزالی باعث ناباروری میشود,چگونه زودانزالی نداشته باشیم,قهر طولانی با همسر,چشات آرامشی داره که تو چشمای,چقدر خنده داره که,چشات آرامشی داره که,چشمات حرفایی داره که,بستگی داره که تو,که با این درد,شوهرم زود انزالی داره,مردی که حامله شد,مردی که لب نداشت,مردی که اسب شد,مردی که موش شد,مردی که میخندد,مردی که زیاد میدانست,مردی که سگ شد,مردی که زن شد,به سلامتی مردی که,مردی که زایمان کرد,مردی که حامله شد,مردی که لب نداشت,مردی که اسب شد,مردی که موش شد,مردی که میخندد,مردی که زیاد میدانست,مردی که سگ شد,مردی که زن شد,مردی که زایمان کرد,مردی که عاشق میشود,داره بارون میباره,داره بارون میاد,داره بارون میاد آروم,داره بارون میاد سیروان خسروی,داره بارون میاد مهران مدیری,داره باورم میشه کامیار,داره بارون میباره مهران مدیری,داره بارون میباره علیرضا روزگار,داره بارون میاد,داره باورم میشه,معاشقه با همسر,معاشقه با دوست پسر,معاشقه با زن,معاشقه با دوست دختر,راههای معاشقه با همسر,روش معاشقه با مرد,طریقه معاشقه با همسر,آموزش معاشقه با زن,معاشقه با زنان,معاشقه دهانی با مرد,مقابله با زود انزالی,زودانزالی باعث ناباروری میشود,چگونه زودانزالی نداشته باشیم,قهر طولانی با همسر,چشات آرامشی داره که تو چشمای,چقدر خنده داره که,چشات آرامشی داره که,چشمات حرفایی داره که,بستگی داره که تو,که با این درد,شوهرم زود انزالی داره,مردی که حامله شد,مردی که لب نداشت,مردی که اسب شد,مردی که موش شد,مردی که میخندد,مردی که زیاد میدانست,مردی که سگ شد,مردی که زن شد,به سلامتی مردی که,مردی که زایمان کرد,

Powered by WPeMatico

مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟, مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟, مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولانی به انزال نمیرسه ؟,

مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,

مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان ,

مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,

مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی - که - زودانزالی - داره - با - معاشقه - طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی + که + زودانزالی + داره + با + معاشقه + طولان,مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی که زودانزالی داره با معاشقه طولان , مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی . که . زودانزالی . داره . با . معاشقه . طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی , که , زودانزالی , داره , با , معاشقه , طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,مردی * که * زودانزالی * داره * با * معاشقه * طولان,

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب