اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

11 بازدید ۲۱ام تیر ۱۳۹۵ admin ورزشی بدون نظر

عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم

عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم

عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم

عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریمفدراسیون والیبال ایران :
عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: در مرحله بعدی باید به مصاف سریلانکا و کره جنوبی برویم و برای هر حریفی برنامه ای خواهیم داشت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بهروز عطایی پس از پیروزی ۳ بر صفر ایران برابر هنگ کنگ در سومین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا اظهار داشت: پیش بینی یک بازی عادی را می کردیم و مطمئن بودیم که کار سختی در پیش نداریم، مگر اینکه اتفاق عجیبی در جریان بازی رخ بدهد. در بازی های این سطح ایجاد انگیزه برای بازیکنان کمی سخت است.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه ملی پوشان می دانند با حریف چه اختلاف سطحی دارند فشار چندانی به خود نمی آورند که همین موضوع باعث می شود برنامه های مدنظر کادر فنی به خوبی اجرا نشود و بازیکنان بیشتر با اتکا بر قدرت و خلاقیت های فردی بازی کنند. امروز هم خیلی خوب بازی نکردیم، بلکه با قدرت خود توانستیم حریف را شکست دهیم.
سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران خاطرنشان کرد: هدف مان این بود که به عنوان تیم به مرحله بعد صعود کنیم که همین اتفاق هم رخ داد و از این بابت به شاگردانم تبریک و خسته نباشید می گویم. امیدوارم این روندمان ادامه داشته باشد و به هدف نهایی خود هم برسیم.
عطایی درخصوص مرحله دوم مسابقات عنوان کرد: هرچه جلوتر می رویم کار سخت تر می شود. تیم کره جنوبی تیم قدرتمند و قطعاً یکی از مدعیان است، اما ما برای تمام تیم ها برنامه های خاص خودش را داریم. سریلانکا هم تا کنون خوب پیش آمده است، اما برای صعود فکر می کنم شانس ایران و کره جنوبی بیشتر از سایر حریفان باشد. امیدوارم به عنوان صدرنشین صعود کنیم تا در مراحل بالاتر با تیم چهارم گروه مقابل روبرو شویم.

منبع : فدراسیون والیبال ایران

کلیدواژه ها:برنامه اینستاگرام برای کامپیوتر,برنامه اینستاگرام,برنامه ایفون,برنامه اینترنت دانلود منیجر,برنامه ای برای دانلود,برنامه اینستاگرام برای ویندوز,برنامه اینستاگرام برای اندروید,برنامه ایرو موزیک,برنامه ایمو,برنامه اینترنت,برنامه بدنسازی هر روز,برنامه هر روز ورزش,برنامه شبکه هر ایرانی,برای برنامه نویسی اندروید,برنج برای هر نفر,برنامه اینستاگرام برای کامپیوتر,برنامه اینستاگرام,برنامه ایفون,برنامه اینترنت دانلود منیجر,برنامه ای برای دانلود,برنامه اینستاگرام برای ویندوز,برنامه اینستاگرام برای اندروید,برنامه ایرو موزیک,برنامه ایمو,برنامه اینترنت,برنامه بدنسازی هر روز,برنامه هر روز ورزش,برنامه شبکه هر ایرانی,برای برنامه نویسی اندروید,برنج برای هر نفر,

Powered by WPeMatico


عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم,عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم,عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم,عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم + عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم,عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم | عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم,عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم ,عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم,عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم,عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم,عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم,عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم, عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم,عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم,عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم,عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم,عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم,عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم,

عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم

عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم

عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب