اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

14 بازدید ۲۰ام تیر ۱۳۹۵ admin سبک زندگی بدون نظر

با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم

با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم

با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم

با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنمخانواده برتر :
با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم

سلام
تازه از سربازی برگشتم . بعد دو ماه با کلی پارتی بازی تونستم  تو قسمت خدمات یه بانک استخدام شم و قراره از شنبه برم سرکارم. راستش خجالت میکشم ،احساس سرخوردگی بهم دست داده به خاطر نوع کارم، از یه طرفم میدونم که وضع کار تو جامعه خرابه و خیلیام حسرت همین کاره من رو میخورن ولی چیکار کنم وقتی به دوستام به اطرافیانم نگاه میکنم با خودم میگم سطح تو این کار نیست.
مدرکم فوق دیپلمه ، رتبم تو کنکور فنی حرفه ای تو رشته خودم دو رقمی بود اصلا نفهمیدم چی شد که از درس خوندم بدم اومد و رفتم خدمت و البته الانم میدونم که با این مدرک بیشتر از اینم گیرم نمیومد.
ولی همش به فکر اینم اگه بخوام ازدواج کنم نمیتونم با کسی که سطحش بالاس ازدواج کنم . میدونم که الان میخواین بگین برو ادامه تحصیل بده و از این جور جرف ها. ولی موقع استخدام بهم گفتن تا یکی دو سال اصلا حرفش رو نزن تازه بعدشم برو علمی کاربردی.
الان کاملا تو جریانم که بانک ها اصلا مدرک علمی کاربردی رو قبول ندارن و تو مصاحبه ردت میکنن. بدجور کلافم دوستان بدجوووووووووووووووووووور.
میدونین وضعیت استخدام هر روز بدتر از دیروزه. هر روز داره به تعداد فارغ التحصیل ها اضافه میشه. با خودم میگم بعدا شاید همینم گیرت نیاد . ولی خوب از این که دستشویی بشورم و تی بزنم و چایی بذارم جلو کارمند هایی که باهام چن سال تفاوت سنی دارن برام سخته.
تازه چند سال دیگه همسن های خودم میان پشت باجه و من باید بهشون سرویس بدم. ولی خدایش بیشترین دغدغم ازدواجمه. دیگه هیچی برا گفتن ندارم.
پیشاپیش از همتون ممنونم

انتخاب همسر، مسائل دوران عقد، مسائل زناشویی و تربیت فرزند

منبع : خانواده برتر

کلیدواژه ها:با توجه به اینکه به انگلیسی,با توجه به انگلیسی,با توجه به اینکه,با توجه به در انگلیسی,با توجه به,توجه به همسر,توجه به انگلیسی,توجه به خود,توجه به زن,توجه به کودکان,توجه به گریه نوزاد,توجه به خدا,توجه به اطراف,توجه به همسر در جمع,توجه به دوست دختر,به شغلم علاقه ندارم,نمیتونم بارفیکس بزنم,نمیتونم باورت کنم,چرا نمیتونم شاد باشم,نمیتونم غریبه باشم,چرا نمیتونم خودم باشم؟,باردارم هیچی نمیتونم بخورم,نمیتونم داشته باشمت,نمیتونم بگم باید ببینی,نمیتونم شاد باشم,نمیتونم به انگلیسی,نمیتونم نرم به انگلیسی,نمیتونم به زبان ترکی,نمیتونم به فیسبوک برم,نمیتونم به عشقم برسم,نمیتونم به ترکی,نمیتونم به ایمیلم برم,خوردن شلغم در بارداری,شغلم در بارداری,توجه به همسر,بی توجهی به عاشق,توجه به انگلیسی,قابل توجه به انگلیسی,توجه به خود,توجه مردان به زنان,به من توجه کن,توجه به زن,توجه دختر به پسر,توجه مرد به زن,به شغلم علاقه ندارم,توجه بالانجلیزی,توجه باسم یوسف,توجه بالانجلیزیة,با توجه به انگلیسی,با توجه به اینکه به انگلیسی,با توجه به انگلیسی,با توجه به اینکه,با توجه به در انگلیسی,با توجه به,توجه به همسر,توجه به انگلیسی,توجه به خود,توجه به زن,توجه به کودکان,توجه به گریه نوزاد,توجه به خدا,توجه به اطراف,توجه به همسر در جمع,توجه به دوست دختر,به شغلم علاقه ندارم,نمیتونم بارفیکس بزنم,نمیتونم باورت کنم,چرا نمیتونم شاد باشم,نمیتونم غریبه باشم,چرا نمیتونم خودم باشم؟,باردارم هیچی نمیتونم بخورم,نمیتونم داشته باشمت,نمیتونم بگم باید ببینی,نمیتونم شاد باشم,نمیتونم به انگلیسی,نمیتونم نرم به انگلیسی,نمیتونم به زبان ترکی,نمیتونم به فیسبوک برم,نمیتونم به عشقم برسم,نمیتونم به ترکی,نمیتونم به ایمیلم برم,خوردن شلغم در بارداری,شغلم در بارداری,توجه به همسر,بی توجهی به عاشق,توجه به انگلیسی,قابل توجه به انگلیسی,توجه به خود,توجه مردان به زنان,به من توجه کن,توجه به زن,توجه دختر به پسر,توجه مرد به زن,به شغلم علاقه ندارم,توجه بالانجلیزی,توجه باسم یوسف,توجه بالانجلیزیة,با توجه به انگلیسی,

Powered by WPeMatico


با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم,با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم,با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم,با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم + با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم,با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم | با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم,با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم ,با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم,با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم,با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم,با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم,با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم, با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم,با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم,با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم,با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم,با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم,با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم,

با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم

با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم

با توجه به شغلم نمیتونم با دختری که سطحش بالاس ازدواج کنم

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب