اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

14 بازدید ۱۹ام تیر ۱۳۹۵ admin ورزشی بدون نظر

خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد

خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد

خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد

خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شدفدراسیون والیبال ایران :
خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال جوانان ایران در نخستین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی آسیا از ساعت ۱۱ به وقت چین تایپه در سالن کاوشنگ آرنا به مصاف ترکمنستان رفت و توانست با نتیجه ۳ بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۲ ، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۸ حریف خود را مغلوب کند. بهروز عطایی برای شروع این مسابقه جواد کریمی، اسماعیل طالبی، امیرحسین اسفندیار، اسماعیل مسافر، طیب عینی، علی اصغر مجرد و رسول آقچه لی  را روانه میدان کرد.

در اوایل مسابقات هر دو تیم در حال ارزیابی هم بودند و اشتباهاتی هم در زدن سرویس داشتند. در امتیاز ۸ بر ۳ شاگردان بهروز عطایی اختلاف خوبی با حریف نه چندان قدرتمند خود ایجاد کردند و به وقت استراحت فنی اول رفتند. وقت استراحت فنی دوم هم در حالی اعلام شد که تیم ایران با نتیجه ۱۶ بر ۸ از حریف خود پیش بود. ست نخست این مسابقه ببا نتیجه ۲۵ بر ۱۲ به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

برای شروع ست دوم هم تغییری در ترکیب ایران ایجاد نشد. این ست پایاپایی شروع شد و در برخی امتیازها ترکمنستانی ها هم به کمک اشتباهات ملی پوشان جوان ایران توانستند از شاگردان عطایی پیش بیافتند. در امتیاز ۸ بر ۵ به سود ترکمنستان تیم ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. در امتیاز ۱۲ ایران توانست نتیجه بازی را به تساوی بکشاند. علی رمضانی و محمود رسولی در امتیاز ۱۴ بر ۱۳ به سود ترکمنستان جایگزین جواد کریمی و رسول آقچه لی شدند. وقت استراحت فنی دوم زمانی اعلام شد که نتیجه بازی ۱۶ بر ۱۴ به سود ترکمنستان بود. در امتیاز ۲۰ بازهم ایران توانست بازی را به تساوی بکشاند و پس از آن از حریف خود با نتیجه ۲۲ بر ۲۰ پیش افتاد و در پایان این ست با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

برای شروع ست سوم ترکیب ایران تغییراتی داشت و نفراتی همچون اکبر ولایی، علی رمضانی و محمود رسولی در ترکیب اولیه وارد میدان شدند. در امتیاز ۸ بر ۷ به سود ایران تیم ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. در امتیاز ۱۵ بر ۱۴ به سود ایران توحید صمدی وارد زمین و جایگزین طیب عینی شد و در امتیاز ۱۶ بر ۱۵ هم تیم ها به وقت استراحت فنی دو رفتند. اشتباهات ترکمنستان در اواخر بازی زیاد شد و ملی پوشان ایران به خوبی از این موضوع استفاده کردند. ست سوم این مسابقه با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر ۲۰ سال آسیا از امروز شنبه ۱۹ تا یکشنبه ۲۷ تیرماه سال ۹۵ به میزبان چین تایپه برگزار می شود. در دور مقدماتی این رقابت ها ۱۶ تیم شرکت دارند که تیم ملی والیبال جوانان ایران در گروه دوم این رقابت ها با تیم های قطر، هنگ کنگ و ترکمنستان همگروه است.

دور مقدماتی این رقابت ها به مدت سه روز از ۱۹ تا ۲۱ تیرماه پیگیری خواهد شد که گروه بندی آن به شرح زیر است:
گروه اول: چین تایپه (میزبان)، تایلند، قزاقستان وعربستان
گروه دوم: ایران، قطر، ترکمنستان و هنگ کنگ
گروه سوم: چین، ژاپن،  پاکستان، عراق
گروه چهارم: کره جنوبی، بحرین، سریلانکا و استرالیا

برنامه سایر بازی های امروز به شرح زیر است:

قطر – هنگ کنگ ساعت 13

کره جنوبی – بحرین ساعت 13

استرالیا – سریلانکا ساعت 15

مراسم افتتاحیه ساعت ۱۷

چین تایپه – عربستان ساعت 18:30

 

منبع : فدراسیون والیبال ایران

کلیدواژه ها:خط ویژه,خط و نشان رهبر,خط ویژه فیلم کامل,خط ویژه مصطفی کیایی,خط ویژه دانلود,خط و نشون امیر علی,خط و قلم,خط ویژه گاج,خط ویژه نقد,خط ویژه سینا حجازی,نشان ایران,نشان ایران ایر,نشان ایرانیان,نشان ایران باستان,نشان ملی ایران,نشان های نظامی ایران,نشان پرچم ایران,نشان سلطنتی ایران,نشان پان ایرانیسم,نشان های ملی ایران,ایران برای داعش,خط ونشان رهبری,خط نشان رهبر,خط ونشان رهبری,خط نشان رهبر دانلود,خط نشان در ریاضی,خط و نشان رهبر دانلود,خط و نشان رهبر کیفیت بالا,خط و نشان رهبر bbc,خط و نشان,خط و نشان کشیدن,ویزای ترکمنستان برای ایرانیان,و ایران داعش,حریفان ایران درجام جهانی,حریفان ایران,حریفان والیبال ایران,حریفان ایران در والیبال,حریفان تدارکاتی ایران,بازیهای دوستانه حریفان ایران,حریفان ایران در برزیل,حریفان احتمالی والیبال ایران,برای تو و خویش,برای رزق و روزی,نشان و مدال,نشان وزارت معارف,نشان و مدال ذوالفقار,نشان واحد پول کشورها,نشان وزارت معارف افغانستان,نشان وزارت تحصیلات عالی افغانستان,نشان و خط,نشان ورونق,نشان وسط پرچم ایران,نشان واره,ایران نشان,نشان ملی ایران,نشان های نظامی ایران,نشان پرچم ایران,نشانه های ایران باستان,نشانه پرچم ایران,انجمن آتش نشانان ایران,نشان استاندارد ایران,آتش نشانی ایران,نشانه های پرچم ایران,اوكا وخطیبته,خط ویژه,خط و نشان رهبر,خط ویژه فیلم کامل,خط ویژه مصطفی کیایی,خط ویژه دانلود,خط و نشون امیر علی,خط و قلم,خط ویژه گاج,خط ویژه نقد,خط ویژه سینا حجازی,نشان ایران,نشان ایران ایر,نشان ایرانیان,نشان ایران باستان,نشان ملی ایران,نشان های نظامی ایران,نشان پرچم ایران,نشان سلطنتی ایران,نشان پان ایرانیسم,نشان های ملی ایران,ایران برای داعش,خط ونشان رهبری,خط نشان رهبر,خط ونشان رهبری,خط نشان رهبر دانلود,خط نشان در ریاضی,خط و نشان رهبر دانلود,خط و نشان رهبر کیفیت بالا,خط و نشان رهبر bbc,خط و نشان,خط و نشان کشیدن,ویزای ترکمنستان برای ایرانیان,و ایران داعش,حریفان ایران درجام جهانی,حریفان ایران,حریفان والیبال ایران,حریفان ایران در والیبال,حریفان تدارکاتی ایران,بازیهای دوستانه حریفان ایران,حریفان ایران در برزیل,حریفان احتمالی والیبال ایران,برای تو و خویش,برای رزق و روزی,نشان و مدال,نشان وزارت معارف,نشان و مدال ذوالفقار,نشان واحد پول کشورها,نشان وزارت معارف افغانستان,نشان وزارت تحصیلات عالی افغانستان,نشان و خط,نشان ورونق,نشان وسط پرچم ایران,نشان واره,ایران نشان,نشان ملی ایران,نشان های نظامی ایران,نشان پرچم ایران,نشانه های ایران باستان,نشانه پرچم ایران,انجمن آتش نشانان ایران,نشان استاندارد ایران,آتش نشانی ایران,نشانه های پرچم ایران,اوكا وخطیبته,

Powered by WPeMatico


خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد,خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد,خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد,خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد + خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد,خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد | خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد,خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد ,خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد,خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد,خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد,خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد,خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد, خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد,خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد,خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد,خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد,خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد,خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد,

خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد

خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد

خط و نشان ایران برای حریفان/ ترکمنستان مقهور قدرت شاگردان عطایی شد

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب