اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

14 بازدید ۱۷ام تیر ۱۳۹۵ admin تفریحی بدون نظر

با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس

با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس

با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس

با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکسروزگار :
با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس

با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس

سنگین وزن ترین و چاق‌ترین پسر جهان ساکن اندونزی است و فقط ۱۰ سال سن دارد وزن او چیزی حدود ۱۹۲ کیلوگرم است

 

چاق ترین پسر دنیا

 

نامش آریا پِرمانا است، ۱۰ سال سن دارد و لقب چاق‌ترین پسر جهان را به خودش اختصاص داده است، او ۱۹۲ کیلوگرم وزن دارد و به همین دلیل در راه رفتن، حضور در مدرسه و پیدا کردن لباس مناسب مشکلات زیادی دارد. آریا در روستایی در اندونزی زندگی می‌کند و از دو سالگی به شکل تصاعدی افزایش وزن داشته است و این همان زمانی بوده که پدر و مادرش متوجه می‌شوند تغییرات جسمی او نسبت به برادر بزرگترش در همان سن متفاوت است. آن‌ها در ابتدا از رشد بچه‌شان راضی بودند و فکر می‌کردند سالم است، اما بعد از مدتی که اشتهای او خیلی زیاد شد و دیگر وزنش هم قابل کنترل نبود، نگران شدند و فهمیدند حتما مشکلی در این‌باره وجود دارد و به رسیدگی‌های پزشکی نیاز است.

 

پدر و مادر آریا او را پیش چند دکتر بردند، اما هیچ‌کدام موضوع را نفهمیدیند و پیشنهاد دادند که بیمارستان‌های بزرگتر و اصلی باید او را ببینند. اما پدرش می‌گوید که آن‌ها مشکل مالی دارند و تا حالا هزینه‌های زیادی برای درمان او پرداخته‌اند و دیگر از پس مخارج درمانی او برنمی‌آیند. اما آرزوی او این است که پسرش را عادی و معمولی ببیند. آریا همیشه گرسنه است و در روز پنج وعده غذای زیاد می‌خورد، برنج، ماهی، گوشت، سوپ سبزیجات مجموعه‌ای هستند که غذای او را تشکیل می‌دهند، مادرش می‌گوید آریا کاری به جز خوردن و خوابیدن ندارد و فقط گاهی داخل استخر کوچک می‌شود و ساعت‌ها هم آن‌جا می‌ماند.

 

 

چاق ترین پسر دنیا

 

با وزنی که حالا آریا دارد، راه رفتن برای او سخت شده و نمی‌تواند با هم‌سالانش بازی کند، از طرفی یک مشکل بزرگ هم پیدا کردن لباسی هم سایز اوست، به همین دلیل بیشتر مواقع او تنها تکه پارچه‌ای را دور کمرش می‌بندد. البته آریا در تنفس هم مشکل پیدا کرده و مجبور است برای خوابیدن سر خودش را به یک سمت خم کند.

 

این خانواده برای تامین مواد غذایی خانه مشکلاتی هم دارند و قبلا به هر طریقی که بوده برای آریا غذا را حاضر می‌کردند، اما از وقتی که فهمیدند که این غذا خوردن برای سلامتی او خطرناک است، از تنها راهی که بلد هستند، استفاده می‌کنند؛ به او کمتر غذا می‌دهند تا لاغر شود و با اینکه کار سختی است، اما مادرش در انجام این کار مصمم است تا بتواند وزن اضافه او را از بین ببرد.

 

  با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس

The post با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس appeared first on روزگار.

عکس جدید,اس ام اس,مدل,زناشویی،فال,آرایش و زیبایی,دکوراسیون

منبع : روزگار

کلیدواژه ها:چاقترین پسر ایران,چاقترین پسر دنیا,چاقترین پسر ایرانی,پسر جهان پهلوان تختی,پسر جهانبخش,پسر جهانبخش داراب پور,پسر جهانگیر شاه,پسر جهان آرا,آشنایی با معماری جهان,آشنایی با کشورهای جهان,آشنایی با معماری جهان pdf,آشنایی با معماری جهان,آشنایی با معماری جهان اسلام,آشنایی با كشورهای جهان,آشنایی با تاریخ جهان,آشنایی با معماری جهان هند,آشنایی با معماری جهان زارعی,آشنایی با معماری جهان یونان,چاقترین پسر ایران,چاقترین پسر دنیا,چاقترین پسر ایرانی,پسر جهان پهلوان تختی,پسر جهانبخش,پسر جهانبخش داراب پور,پسر جهانگیر شاه,پسر جهان آرا,آشنایی با معماری جهان,آشنایی با کشورهای جهان,آشنایی با معماری جهان pdf,آشنایی با معماری جهان,آشنایی با معماری جهان اسلام,آشنایی با كشورهای جهان,آشنایی با تاریخ جهان,آشنایی با معماری جهان هند,آشنایی با معماری جهان زارعی,آشنایی با معماری جهان یونان,

Powered by WPeMatico


با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس,با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس,با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس,با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس + با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس,با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس | با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس,با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس ,با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس,با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس,با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس,با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس,با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس, با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس,با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس,با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس,با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس,با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس,با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس,

با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس

با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس

با چاق‌ترین پسر جهان آشنا شوید + عکس

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب