اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

15 بازدید ۱۶ام تیر ۱۳۹۵ admin ورزشی بدون نظر

در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟

در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟

در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟

در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟فدراسیون والیبال ایران :
در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال جوانان که برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا راهی چین تایپه شده است هر شب یک جلسه آنالیز هم برگزار می کند. کادر فنی تیم ملی طبق برنامه ای از پیش تعیین شده هر شب یک جلسه آنالیز را برگزار می کند.

با توجه به اینکه سبک بازی تیم های شرق آسیا کمی با سایر تیم های جهان متفاوت و ملی پوشان ایران هم کمتر با چنین تیم هایی بازی کرده اند کادر فنی به گونه ای برنامه ریزی کرده تا برای آشنایی با نوع بازی این تیم ها ملی پوشان هر شب در جلسه آنالیز حضور پیدا کنند تا بازی های این تیم ها در مسابقات آسیایی و جهانی اخیر را تحلیل کنند.

تیم ملی جوانان در تهران چند تیم را مورد بررسی قرار داد و در چین تایپه هم شرایط سایر تیم ها مورد تحلیل قرار می گیرد. با توجه به اینکه تغییرات در رده سنی جوانان زیاد است کادر فنی برنامه ای دارد تا در جریان مسابقات هم فیلم بازی های جدید حریفانش را تهیه کند. در حال حاضر بیشتر بحث تاکتیک حریفان مطرح است  و بدون شک در جریان مسابقات اطلاعات فردی بازیکنان حریفان هم به این تحلیل ها اضافه خواهد شد.

منبع : فدراسیون والیبال ایران

کلیدواژه ها:جوانان چهاربرج,جوانان چاهو,جوانان خیر چه شد,جوانان نسل چهارم,جوانان چه می خواهند,جوانان چهاربرج,جوانان چاهو,جوانان خیر چه شد,جوانان نسل چهارم,جوانان چه می خواهند,

Powered by WPeMatico


در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟,در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟,در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟,در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟ + در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟,در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟ | در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟,در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟ ,در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟,در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟,در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟,در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟,در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟, در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟,در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟,در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟,در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟,در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟,در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟,

در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟

در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟

در جلسات آنالیز جوانان چه می گذرد؟

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب