اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

15 بازدید ۱۳ام تیر ۱۳۹۵ admin ورزشی بدون نظر

ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است

ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است

ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است

ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم استفدراسیون والیبال ایران :
ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است

سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین گفت: حضور در تهران برای هفته سوم لیگ جهانی والیبال تجربه خوبی برای شاگردانم است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، خولیو ولاسکو در نشست خبری بعد از پیروزی برابر صربستان گفت: سرویس های ما در این مسابقه نقش کلیدی در پیروزی تیم داشت. با اینکه در شروع بازی خوب کار نکردیم اما با روحیه جنگنده توانستیم پایان خوبی داشته باشیم.
وی با بیان اینکه از نتیجه ای که به دست آوردیم واقعا خوشحالم، گفت: از تماشاگران حاضر در سالن تشکر می کنم که تیم آرژانتین را تشویق کردند. همه می دانند که مسابقه فردا مقابل ایران بسیار سخت خواهد بود. بازی در تهران برای بازیکنانم تجربه خوبی است تا یاد بگیرند چگونه در شرایط سخت بازی کنند.
سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین در پاسخ به سئوالی درباره بازی های المپیک گفت: بهتر است ابتدا به بازی فردا فکر کنیم. تا المپیک زمان زیادی باقی مانده اما همه بازی ها در المپیک سخت است. این نخستین باری است که تیم های خوب زیادی در المپیک حاضر هستند. تیم صربستان با وجود عملکرد خیلی خوب خود در لیگ جهانی نتوانسته است به المپیک راه پیدا کند که این موضوع نشان می دهد والیبال در همه جای دنیا پیشرفت کرده است و تیم های خوب زیادی در دنیا وجود دارد.
لوسیانو دچیکو کاپیتان تیم ملی آرژانتین نیز در این نشست خبری اظهار داشت: از اینکه تیم صربستان را بردیم خیلی خوشحالم. در این مسابقه با روحیه جنگنده ای بازی کردیم و حالا باید به مسابقه فردا مقابل ایران که در تهران بسیار سخت است، فکر کنیم.

منبع : فدراسیون والیبال ایران

کلیدواژه ها:بازی درمانی,بازی دراز,بازی دروازه بانی,بازی در اینترنت,بازی درایور,بازی دربی,بازی دورا,بازی درایور برای اندروید,بازی درها,بازی دروازه بانی آنلاین,در تهران ازدواج موقت,در تهران gta دانلود بازی,در تهران انفجار,در تهران سفارت سوئد,در تهران دیوار,در تهران نمایندگی هیوندا,در تهران سفارت آلمان,در تهران gta رمز,در تهران خرید خانه,در تهران سفارت ایتالیا,حرفه هنرمند تجربه تهران,تجربه زندگی در تهران,تجربه تهران,هنر و تجربه تهران,تجربه های تهران,تجربه کاربری تهران,بازی درمانی,بازی دراز,بازی دروازه بانی,بازی در اینترنت,بازی درایور,بازی دربی,بازی دورا,بازی درایور برای اندروید,بازی درها,بازی دروازه بانی آنلاین,در تهران ازدواج موقت,در تهران gta دانلود بازی,در تهران انفجار,در تهران سفارت سوئد,در تهران دیوار,در تهران نمایندگی هیوندا,در تهران سفارت آلمان,در تهران gta رمز,در تهران خرید خانه,در تهران سفارت ایتالیا,حرفه هنرمند تجربه تهران,تجربه زندگی در تهران,تجربه تهران,هنر و تجربه تهران,تجربه های تهران,تجربه کاربری تهران,

Powered by WPeMatico


ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است,ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است,ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است,ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است + ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است,ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است | ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است,ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است ,ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است,ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است,ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است,ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است,ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است, ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است,ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است,ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است,ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است,ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است,ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است,

ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است

ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است

ولاسکو: بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب