اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

14 بازدید ۱۳ام تیر ۱۳۹۵ admin ورزشی بدون نظر

سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم

سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم

سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم

سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستمفدراسیون والیبال ایران :
سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم

سرمربی تیم ملی والیبال صربستان با بیان اینکه نباید از احساسم حرفی بزنم، گفت: خیلی نا امید هستم چون علاوه بر نتیجه ای که در دو مسابقه ای که در تهران برگزار کردیم، بازیکنانم عملکرد ضعیفی هم داشتند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نیکولا گاربیچ در نشست خبری بعد از مسابقه با آرژانتین افزود: بیشتر از نتیجه مسابقه از عملکرد بازیکنانم ناراحت هستم و انتظار نداشتم این گونه ناامیدم کنند.
وی با بیان اینکه در جایگاهی نیستیم که با یک تیم خوب بازی کنیم و با یک تیم بد بازی کنیم، تصریح کرد: باید در تمام دیدارها خوب بازی کنیم اما متاسفانه این اتفاق در این مسابقه رخ نداد. امیدوارم در مسابقه فردا، آن طور که در ست سوم مسابقه با ایران بازی کردیم، نباشیم.
سرمربی تیم ملی والیبال صربستان درباره استفاده نکردن از کاپیتان تیمش در مسابقه با آرژانتین گفت: دراگان استانکویچ به خاطر مصدومیت جزئی در این مسابقه بازی نکرد اما از عملکرد او راضی هستم و می خواستم در این مسابقه به او استراحت دهم. از حدود یک سال پیش این مصدومیت را دارد ولی امیدوارم در مرحله نهایی لیگ جهانی بازی کند.
دراگان استانكويچ کاپیتان صربستان گفت: چیز خاصی برای گفتن ندارم زیرا بازی را خیلی بد شروع کردیم. به نظر می رسید خیلی راحت به پیروزی برسیم اما نتوانستم کار خود را در میدان اجرا کنیم و نتیجه موردمان را به دست بیاوریم.

منبع : فدراسیون والیبال ایران

کلیدواژه ها:استقلال صربستان از عثمانی,واردات از صربستان,استقلال صربستان از عثمانی,واردات از صربستان,

Powered by WPeMatico


سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم,سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم,سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم,سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم + سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم,سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم | سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم,سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم ,سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم,سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم,سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم,سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم,سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم, سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم,سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم,سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم,سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم,سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم,سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم,

سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم

سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم

سرمربی صربستان: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب