اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

16 بازدید ۱۱ام تیر ۱۳۹۵ admin ورزشی بدون نظر

سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم

سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم

سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم

سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارمفدراسیون والیبال ایران :
سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم

سرمربی تیم ملی والیبال صربستان با تاکید بر اینکه توجه ای به آمارها ندارم، گفت: برایم نمایش خوب ملی پوشان در داخل زمین مهم است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نیکولا گاربیچ در نشست خبری قبل از شروع هفته سوم لیگ جهانی افزود: برای من مهم این است که شاگردانم نمایشی خوبی در زمین مسابقه داشته باشند.
وی تصریح کرد: در نخستین مسابقه به مصاف تیم ایران می رویم که میزبان این رقابت ها است و حتما دیداری سخت خواهد بود.
وی در پاسخ به این سئوال که چرا تیم صربستان با وضعیت خوبی که اکنون دارد، سهمیه المپیک ۲۰۱۶  کسب نکرد، گفت: تنها مسابقاتی که برای ورود به المپیک فرصت داشتیم، انتخابی المپیک در قاره اروپا و در شهر برلین بود که رقابت های بسیار سختی بود. از اینکه سهمیه کسب نکردیم ناراحت هستیم اما زندگی را جاری می بینیم.
سرمربی تیم ملی والیبال صربستان گفت: هدف فعلی تیم ملی والیبال صربستان صعود به مرحله نهایی لیگ جهانی است و برای رسیدن به این هدف تلاش می کنیم.
دیدارهای هفته سوم لیگ جهانی والیبال در تهران با دیدار دو تیم ایتالیا و آرژانتین از ساعت ۱۸ فردا (جمعه) آغاز می شود و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.
ملی پوشان والیبال ایران در نخستین مسابقه خود و از ساعت ۲۱ روز جمعه ۱۱ تیرماه به مصاف صربستان صدرنشین این رقابت ها می روند.

منبع : فدراسیون والیبال ایران

کلیدواژه ها:توجه ایلخانان به معماری و هنر,با توجه به اینکه,توجه ایلخانان به هنر,توجه ایلخانان به معماری,توجه ای,ایراد عدم توجه دعوی,ایراد عدم توجه دعوا,دلایل توجه به ایمنی,ایکون درجه توجه,توجه به ایتام,ای بهار دلنشین,ای بهار دلنشین متن,ای بهار آرزو,ای بهار دلنشین دانلود,ای بهار آرزو بر سرم,ای به دل آشنا,ای بهار دلنشین بنان,ای بهار دلنشین بنان دانلود,ای بهار دلنشین آهنگ,توجه ایلخانان به معماری و هنر,با توجه به اینکه,توجه ایلخانان به هنر,توجه ایلخانان به معماری,توجه ای,ایراد عدم توجه دعوی,ایراد عدم توجه دعوا,دلایل توجه به ایمنی,ایکون درجه توجه,توجه به ایتام,ای بهار دلنشین,ای بهار دلنشین متن,ای بهار آرزو,ای بهار دلنشین دانلود,ای بهار آرزو بر سرم,ای به دل آشنا,ای بهار دلنشین بنان,ای بهار دلنشین بنان دانلود,ای بهار دلنشین آهنگ,

Powered by WPeMatico


سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم,سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم,سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم,سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم + سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم,سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم | سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم,سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم ,سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم,سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم,سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم,سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم,سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم, سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم,سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم,سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم,سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم,سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم,سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم,

سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم

سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم

سرمربی صربستان: توجه ای به آمارها ندارم

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب