اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد

صفحه اصلی | مرندی | فروشگاه | سایت مپ

نخستین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ تبریز

نخستین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ تبریز

نخستین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ تبریز

موضوع : دسته‌بندی نشده | تاریخ : ۱۰ام تیر ۱۳۹۵ | نویسنده : admin | بازدید : 48 بازدید |

نخستین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ تبریز

نخستین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ تبریز

نخستین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ تبریز

نخستین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ تبریز

ایران جوان :
نخستین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ تبریز

اولین‌های تبریز در تاریخ ایران – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/اولین‌های_تبریز_در_تاریخ_ایران
رفتن به ۳ کتابخانه‏ – کتابخانهٔ عمومی تربیت، نخستین کتابخانهٔ دولتی ایران است که در سال ۱۳۰۰ به همت محمدعلی تربیت در شهر تبریز ایجاد شد. این کتابخانه در … آن، تربیت نامیده‌شد. در سال ۱۳۳۵ به علت کمبود فضای مطالعه، کتابخانهٔ ملی تبریز تأسیس شد که نسخه‌های خطی کتابخانهٔ تربیت پس از انقلاب به آن منتقل شده‌است.

اولین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ – …

www-wikipedia.blogsky.com/…/اولینکتابخانهدولتیایران-در-کدام-شهرتاسیسش
اولین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ تبریز. برچسب‌ها: اولین کتابخانه دولتی ایران در کد. (۲ کارت شارژ رایگان). تاریخ ارسال: چهارشنبه ۹ تیر …

اولین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ …

telegram-me.blogsky.com/…/اولینکتابخانهدولتیایران-در-کدام-شهرتاسیسشدها
اولین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ تبریز. چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۷ … ایران در کد. (۰ لایک). نوشته شده توسط ایمی | چاپ یادداشت.

نخستین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ …

۹۰sport.blogsky.com/…/نخستینکتابخانهدولتیایران-در-کدام-شهرتاسیسشدهاس
نخستین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ تبریز · اولین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ تبریز. برچسب‌ها: اولین کتابخانه …

چرا تبریز شهر اولین هاست؟ – سازمان میراث فرهنگی ، صنایع …

www.eachto.org/index.php/first
نوشته شده توسط مدیر سایت on 05 تیر ۱۳۹۳ . … اولین چاپخانه در سال ۱۲۲۷ توسط شاهزاده عباس میرزا در تبریز تاسیس شد و ۱۲ سال بعد دومین … اولین بلدیه و نظمیه پلیس مردمی و شهرداری ایران متعلق به تبریز است … وقف‌نامه ربع رشیدی که اولین اثر ثبت‌شدهٔ ایران در حافظهٔ جهانی است، در کتابخانه دولتی در تبریز نگهداری می‌شود. سینما.

پورتال شهرداری تبریز – لیست اولین های تبریز

www.tabriz.ir/?PageID=283
شعر نو ونقد ادبیدر دوران انقلاب مشروطیت، در شهر انقلابی تبریز به وجود آمد و می توان گفت این دو پدیده ی ادبی … نخستین مدرسه برای نابینایان نیز در در تبریز تأسیس شده است. … کتابخانه عمومی نخستین کتابخانه دولتی ایران است که در سال ۱۳۰۰ ه.

تبریز شهر اولین ها – Tabriz – blogfa.com

shahrimtabriz.blogfa.com/cat-5.aspx
۱۶ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. – همزمان با تأسیس اولین و تنها سازمان ثبت شده و رسمی کارتون ایران، ….. کتابخانه عمومی تربیت، نخستین کتابخانه دولتی ایران است که در ۱۳۰۰ش.

نخستین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ – …

www.cafepars.com/Forum/Post/2392
۵ ساعت پیش – کتابخانه عمومی استان گیلان است که در سال ۱۳۰۲ در آستارا تاسیس شده است.اولین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ تبریز …

تبریز شهر اولین ها

tabriz-avalinha.blogfa.com/
تبریز شهر اولین ها – شهر تبریز است و جان قربان جانان میکند سرمه ی چشم از غبار کفش … سولی» که توسط کاتولیک ها در شهر تبریز تاسیس شده بود، آغاز به کار کرد. … کتابخانه تربیت، نخستین کتابخانه عمومی دولتی ایران است که توسط محمد علی …

تبریز – وجه تسمیه شهر اولین ها | Hamid Dalili | LinkedIn

https://www.linkedin.com/pulse/تبریز-وجه-تسمیه-شهراولین-ها-hamid-dalili?…true
۹ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – کتابخانه تربیت و کتابخانه ملی تبریز: کتابخانهٔ عمومی تربیت، نخستینتاسیس نخستین سالن سینمای عمومی تهران توسط میرزا ابراهیم خان صحاف باشی در سال … نجارزاده تبریزی معروف به «طالبوف» بنیانگذار انشای جدید نامیده شده‌است. … آتش‌نشانی: تبریز نخستین شهر ایران است که دارای آتش‌نشانی است.

تبریز شهر اولین ها

tabriztourist.ir/index.php/east-azarbaijan/2013-08-08-10-34-41/tabriz
در تبریز بوده‌اند و به‌همین علت، تبریز شهر اولین‌ها نامیده می‌شود. … کتابخانه عمومی تربیت، نخستین کتابخانه دولتی ایران است که در سال ۱۳۰۰ به همت محمدعلی … تبریز تأسیس شد که نسخه‌های خطی کتابخانهٔ تربیت پس از انقلاب به آن منتقل شده‌است.

QURD (قورد یا همان جنوار) – تبریز شهر اولین ها

blackwolf210.blogfa.com/post/28
وقف‌نامه ربع رشیدی که اولین اثر ثبت‌شدهٔ ایران در حافظهٔ جهانی است، در کتابخانه … لومیر) با نام «سینما سولی» که توسط کاتولیک‌ها در شهرتبریز تاسیس شده بود، آغاز …

..:: Mevsim ::.. – تاریخچه اولین ها در تبریز

mevsim.blogfa.com/post-19.aspx
نوشتارهای اصلی: کتابخانه تبریز و کتابخانه ملی ایران. کتابخانهٔ عمومی تربیت، نخستین کتابخانهٔ دولتی ایران است که در سال ۱۳۰۰به همت محمد علی … ملی تبریز تأسیس شد که نسخه‌های خطی کتابخانهٔ تربیت پس از انقلاب به آن منتقل شده‌است. … اولین نظمیه یا شهر بانی به مفهوم امروزی توسط انجمن ایالاتی آذربایجان در سال ۱۳۲۵ هجری …

اولین ها در شهر تبریز – تبریزی الاصل

tabrizi1.persianblog.ir/page/4
اولین کتابخانه عمومی ایران در تبریز کار خود را آغاز کرد . اولین سینمای ایران بسال ۱۹۰۰ در تبریز تأسیس یافته و جالب اینکه اولین سالن سینما در تهران را نیز یک …

چگونگی شکل گیری و تاسیس کتابخانه ملی تبریز

vista.ir/article/317323/چگونگی-شکل-گیری-و-تاسیسکتابخانه-ملی-تبریز
آنچه در تاسیس کتابخانه ملی تبریز حائز اهمیت است اعانات بیدریغ مردمی بویژه خیرین فرهنگ دوست این شهر و تکمیل کل ساختمان بدون کمترین هزینه های دولتی بوده است. … اولین اساسنامه کتابخانه ملی تبریز در ابتدای تاسیس کتابخانه تدوین و به مورد …. و تجهیز این کتابخانه از منابع مالی دولتی معادل ۲۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

کتابخانه ها – ایران نما – درگاه ملی خدمات الکترونیکی ایران

irannama.iran.ir/home/-/irannama/کتابخانه+ها
کتابخانه عمومی: کتابخانه ای است که شخص یا موسسه یا دولتی برای استفاده عموم مردم فراهم … ای گفته می شود که از طرف ملت یا دولت برای استفاده عموم ملت فراهم شده باشد. … تاریخ تاسیس کتابخانه در ایران به دوره تقسیم می شود: دوره اول مربوط به …. شهر با گنجایش ۲۵۰هزار جلد کتاب به عنوان نخستین کتابخانه شهر تهران افتتاح شد.

رادکانا – خبرگزاری شهرستان کردکوی » تاریخچه نخستین …

radkana.ir/تاریخچه-نخستینکتابخانهشهر-کردکویجز/
۵ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – کتابخانه عمومی تربیت، نخستین کتابخانه عمومی دولتی ایران در دوران معاصر است که در سال ۱۳۰۰ در شهر تبریز ایجاد شد. این کتابخانه توسط محمدعلی تربیت پایه‌گذاری شد. کتابخانه تربیت در بدو تأسیس، کتابخانه و قرائتخانه عمومی معارف … بهشتی بنا شده است و دارای ۱۹۳۰۰ جلد کتاب و ۱۳۰۰ عضو رسمی است.

سازمان های مردم نهاد آماده ساخت کتابخانه عمومی در تبریز هستند – …

tabriz.irib.ir/-/سازمان-های-مردم-نهاد-اماده-ساخت-کتابخانه-عمومی-در-تبریز-هستند
۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – وی خاطرنشان کرد: مردم تبریز در موضوع کتابخانه و توجه به اهمیت کتاب از پیشقراولان ایران هستند و نخستین چاپخانه نیز دراین شهر تاسیس شده است.

اولین شهرداری مدرن ایران در کدام شهر است:شهرتبریز

irun.rozblog.com/post/…/اولینشهرداری-مدرن-ایران-در-کدام-شهراستشهرتبریز.html
۲ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در تاریخ معاصر ایران در زمینه تأسیس کتابخانه عمومی و قرائتخانه نیز . … ایران است که در صدر جنبش مشروطه تأسیس شده است، انجمن شهر تبریز نیز …

درباره تبـریــز

www.tabrizok.blogfa.com/
تبریز اولین پایتخت ایران در زمان صفویان و شهر ولیعهدنشین دودمان قاجار بود. … وجه تسمیه. در فرهنگ معین معنای نام تبریز به معنی “تب پنهان کن” آورده شده‌است. …. اولین کتابخانه عمومی توسط میرزاحسن خان خازن لشگردر سال ۱۳۱۲ در تبریز تاسیس شد.

دمادم | اولین های تبریز در تاریخ ایران

damadam.ir › اخبار › متفرقه › از گوشه و کنار وب
رفتن به ۳ کتابخانه‏ – کتابخانه تربیت تبریز؛ نخستین کتابخانه عمومی ایران. … نخستین کتابخانهٔ دولتی ایران است که در سال ۱۳۰۰ به همت محمدعلی تربیت در شهر تبریز ایجاد شد. … در سال ۱۳۳۵ به علت کمبود فضای مطالعه، کتابخانهٔ ملی تبریز تأسیس شد که نسخه‌های خطی کتابخانهٔ تربیت پس از انقلاب به آن منتقل شده‌است.

کولگه سیز اینسان – تبریز شهرینین بیرینجی لری

kolgasizinsan.blogfa.com/post-74.aspx
کتابخانه کتابخانهٔ عمومی تربیت، نخستین کتابخانهٔ دولتی ایران است که در سال ۱۳۰۰ … تأسیس شد که نسخه‌های خطی کتابخانهٔ تربیت پس از انقلاب به آن منتقل شده‌است. … مدرسه مموریال نیز از مدارس قدیم شهر تبریز است که توسط آمریکایی‌ها اداره می‌شد.

پر از خاطرات ترک خورده ایم . . . – چرا تبریز شهر اولین هاست؟

blacksun2013.blogfa.com/post-61.aspx
در تبریز بوده‌اند و به‌ همین علت، تبریز شهر اولین‌ها نامیده می‌شود. … کتابخانه کتابخانهٔ عمومی تربیت، نخستین کتابخانهٔ دولتی ایران است که در سال ۱۳۰۰ … ملی تبریز تأسیس شد که نسخه‌های خطی کتابخانهٔ تربیت پس از انقلاب به آن منتقل شده ‌است.

اولین شهرداری مدرن ایران در کدام شهر است:شهرتبریز – جوونی

www.javuni.ir/news/90508
۲ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در تاریخ معاصر ایران در زمینه تأسیس کتابخانه عمومی و قرائتخانه نیز . … ایران است که در صدر جنبش مشروطه تأسیس شده است، انجمن شهر تبریز نیز …

کتابخانه عمومی تربیت تبریز – درگاه اینترنتی سازمان اسناد …

portal.nlai.ir › دایره المعارف کتابداری و اطلاع‌رسانی(نسخه آزمایشی)
۱۴ آذر ۱۳۸۶ ه‍.ش. – کتابخانه عمومی تربیت، نخستین کتابخانه دولتی ایران است که در … وی فردی دانشمند و کتابشناس بود و از پیشگامان مشروطیت و یکی از آزادیخواهان مشهور شهر تبریز به‌شمار می‌رفت. کتابخانه تربیت در بدو تأسیس، کتابخانه و قرائتخانه عمومی معارف … ۱۵۰۰ مترمربع در شهریور ۱۳۸۲ به بنای قبلی اضافه شده است (:۴ ۱).

تبریز شهر اولین ها | وطن بلبلی ائل عاشقی ام

anayourdom.arzublog.com/post-41444.html
۵ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. – اولین کتاب منتشر شده توسط این چاپخانه رساله جهادیه میرزاعیسی خان قائم مقام بود. … کتابخانه. کتابخانهٔ عمومی تربیت، نخستین کتابخانهٔ دولتی ایران است که در … در سال ۱۳۳۵ به علت کمبود فضای مطالعه، کتابخانهٔ ملی تبریز تأسیس …

تبریز شهر اولین ها تبریز یکی از شهرهای آذربایجان – کلوب

www.cloob.com/c/mafaxerazarbaycan13/100498315

۷ فروردین ۱۳۹۳ ه‍.ش. – کتابخانه تربیت، نخستین کتابخانه عمومی دولتی ایران است که توسط … که توسطکاتولیک‌ها در شهر تبریز تاسیس شده بود، آغاز به کار کرد.

تکواندو — تبریز – چرا تبریز را شهر اولین ها می نامند؟

www.manafi-tkd.blogfa.com/post-307.aspx
کتابخانه عمومی تربیت، نخستین کتابخانه دولتی ایران است که در سال ۱۳۰۰ به همت محمدعلی … میرزا در تبریز تاسیس شد و ۱۲ سال بعد دومین چاپخانه در تهران تاسیس گردید. … + نوشته شده در جمعه دوم دی ۱۳۹۰ساعت ۱۹:۱۱ توسط شهروز منافی | آرشیو نظرات …

تجربه نخستین رویدادها در شهر تبریز – روزنامه ایران

iran-newspaper.com/Newspaper/BlockPrint/52757
۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. – موقعیت جغرافیایی این شهر در کنار نقش سیاسی آن باعث شده که در جایگاهی مهم قرار گیرد. … در سال ۱۲۲۷ توسط عباس میرزا نایب السلطنه در تبریز تأسیس شد. … کتابخانه عمومی‌ تربیت، نخستین کتابخانه دولتی ایران است که در سال …

کُـلـمـــان KOLMAN – تصاویر زیبا از شهر تبریز

kolmani.blogfa.com/post/242
۱۰ آبان ۱۳۹۰ ه‍.ش. – در تبریز بوده‌اند و به‌ همین علت، تبریز شهر اولین‌ها نامیده می‌شود. … اولین کتاب منتشر شده توسط این چاپخانه رساله جهادیه میرزاعیسی خان قائم مقام بود. … کتابخانه کتابخانهٔ عمومی تربیت، نخستین کتابخانهٔ دولتی ایران است که در سال ۱۳۰۰ به … تاسیس نخستین سالن سینمای عمومی تهران توسط میرزا ابراهیم خان صحاف …

شهر تبریز است و جان قربان جانان میکند – تبریز و اولین های …

tamannatabriz.blogfa.com/post-16.aspx
کتابخانه. کتابخانهٔ عمومی تربیت، نخستین کتابخانهٔ دولتی ایران است که در سال … تأسیس شد که نسخه های خطی کتابخانهٔ تربیت پس از انقلاب به آن منتقل شده است.

گلستان ما – تاریخچه نخستین کتابخانه شهر کردکوی + …

www.golestanema.com/…شهرستان…/۱۶۱۱۲-تاریخچه-نخستینکتابخانهشهر-کردکو…
۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – کتابخانه عمومی تربیت، نخستین کتابخانه عمومی دولتی ایران در دوران معاصر است که در سال ۱۳۰۰ در شهر تبریز ایجاد شد. این کتابخانه توسط محمدعلی تربیت پایه‌گذاری شد. کتابخانه تربیت در بدو تأسیس، کتابخانه و قرائتخانه عمومی معارف … کتابخانه جدید به نام امیر کبیر در خیابان شهید بهشتی بنا شده است و …

ایبنا – نخستین کتابخانه عمومی ایران با مخاطبان روسی

www.ibna.ir/fa/doc/tolidi/174818/نخستینکتابخانه-عمومی-ایران-مخاطبان-روسی
۱ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. – سعید آقایی، رییس کتابخانه‌های عمومی شهرستان تبریز استان آذربایجان … تاسیس کتابخانه تربیت از سوی یک کتابشناس و پیشگام نهضت مشروطه … کرد: این کتابخانه در سال ۱۳۱۲ به محل فعلی خود در میدان دانشسرا منتقل شده است.

سمپادیا – اولین های شهر اولین ها

۷۳shahidmadani.blogfa.com/post/112
۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. – سمپادیا – اولین های شهر اولین ها – اینجا تبریز است وبلاگ سمپاد. … کتابخانه تربیت، نخستین کتابخانه عمومی دولتی ایران است که توسط محمدعلی … «سینما سولی» که توسط کاتولیک‌ها در شهر تبریز تاسیس شده بود، آغاز به کار کرد.

نخستین کتابخانه ی عمومی ایران کی تاسیس شد؟ – قدس آنلاین

qudsonline.ir/detail/News/75625
۱۷ مهر ۱۳۹۱ ه‍.ش. – اولین کتابخانه و قرائت خانه به مفهوم امروزی برای اولین بار در ایران توسط محمدعلی خان … و تلاش محمد علی خان تربیت نخستین کتابخانه برای اولین بار در تبریز بنیان گذاشته … اولین کتابخانه ایران در شهرستان تالش بنا شده است.

پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی > تبریز در یک …

eastp.ir/fa-ir/-تبریز-در-یک-نگاه/معرفی-کلانشهرتبریز
در قرن چهارم هجری یاقوت حموی تبریز را مشهورترین شهر آذربایجان می خواند. … این کلاس جنب باغچه اطفال باغچه‌بان در کوچه انجمن در ساختمان معروف به عمارت انجمن تأسیس شد. … اتاق تجارت؛نخستین اتاق بازرگانی ایران نیز در تبریز بنیاد نهاده شده است. … و مراکز علمی پژوهشی و تشکیلات عدیده در تبریز کتابخانه عمومی در ساعات معین آماده …

انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران – موضوع فعالیت انجمن

www.ilisa.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=264…252
برای تدوین بخش پژوهش از نوشته دکتر حمید جمالی مهموئی استفاده شده است. … با سابقه‌ای مانند کتابخانه آستان قدس رضوی، کتابخانه تربیت تبریز و کتابخانه ملی رشت … کتابخانه ملی: این کتابخانه رسمآ در ۱۳۱۶ تأسیس شد و از آن سال تا پیروزی … با گنجایش ۲۵۰۰۰۰ جلد کتاب به‌عنوان نخستین کتابخانه عمومی این شهر گشایش یافت.

تبریز، شهر اولین ها… – پورتال جامع برگزیده ها

www.bargozideha.com/share/j7w4ckx4-تبریز،-شهراولین-ها
در تبریز بوده اند و به همین علت، تبریز شهر اولین ها نامیده می شود. … اولین کتاب منتشر شده توسط این چاپخانه رساله جهادیه میرزاعیسی خان قائم مقام بود. … کتابخانه. کتابخانهٔ عمومی تربیت، نخستین کتابخانهٔ دولتی ایران است که در سال ۱۳۰۰ به همت … در سال ۱۳۳۵ به علت کمبود فضای مطالعه، کتابخانهٔ ملی تبریز تأسیس شد که نسخه های …

وایقان – نقش آذربایجان در فرهنگ و تمدن ایران

vayghan-shabestar.blogfa.com/post/203/نقش-آذربایجان-در-فرهنگ-و-تمدن-ایران
۲۰ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – این قصیده علاوه بر اینکه حاکی از عظمت تبریز در آن روزگار است و همچنین …. «سینما سولی» که توسط کاتولیک‌ها در شهر تبریز تاسیس شده بود، آغاز به کار کرد. – کتابخانه تربیت، نخستین کتابخانه عمومی دولتی ایران است که توسط …

اذربایجان شرقی/میزگرد مزیت ها و چالش های پیش روی کتاب و …

www.iranpl.ir/…/home/?…/میزگرد%۲۰مزیت%۲۰ها%۲۰و%۲۰چالش%۲۰های%۲۰پیش%۲…

۱۳۹۴/۹/۶ جمعه با حضور سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان در … و نقش کمرنگ خیران’ بود تا زوایای مختلف کتاب و کتابخانه در جامعه امروز ایران به طور عام … (ملی) تبریز در سال ۱۳۳۵ با همکاری خیران و مردم این شهر تاسیس و تجهیز شده، … وی با اشاره به اینکه تبریز شهر اولین ها بوده است، ادامه داد: ایجاد اولین کتابخانه دولتی، اولین …

جدیدترین مطالب دنیای اینترنت در وبسایت ایران جوان

منبع : ایران جوان

کلیدواژه ها:کتابخانه دولتی برلین,کتابخانه دولتی لنین روسیه,کتابخانه دولتی,کتابخانه دولتی مونیخ,کتابخانه دولتی ایران,کتابخانه دانشگاه دولتی بجنورد,کتابخانه های دولتی,کتابخانه های دولتی تهران,کتابخانه دانشگاه دولتی اصفهان,کتابخانه دانشگاه دولتی یزد,ایران در جهان,ایران درودی,ایران در جام جهانی ۲۰۱۴,ایران در جام جهانی,ایران در جنگ جهانی دوم,ایران در سوریه,ایران در مقابل داعش,ایران در جنگ جهانی اول,ایران در آخرالزمان,ایران دریپ,کتابخانه دولتی برلین,کتابخانه دولتی لنین روسیه,کتابخانه دولتی,کتابخانه دولتی مونیخ,کتابخانه دولتی ایران,کتابخانه دانشگاه دولتی بجنورد,کتابخانه های دولتی,کتابخانه های دولتی تهران,کتابخانه دانشگاه دولتی اصفهان,کتابخانه دانشگاه دولتی یزد,ایران در جهان,ایران درودی,ایران در جام جهانی ۲۰۱۴,ایران در جام جهانی,ایران در جنگ جهانی دوم,ایران در سوریه,ایران در مقابل داعش,ایران در جنگ جهانی اول,ایران در آخرالزمان,ایران دریپ,

Powered by WPeMatico


Warning: file_get_contents(https://www.google.com/search?q=&hl=en&num=30): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 503 Service Unavailable in /home/pserasch/domains/marande.ir/public_html/wp-content/themes/pertakmarande/single.php on line 46

نخستین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ تبریز

نخستین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ تبریز

نخستین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ تبریز

نخستین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ تبریز

نخستین کتابخانه دولتی ایران در کدام شهر تاسیس شده است؟ تبریز

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

, , , , , , , , ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, , , , , , , , ,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

,,,,,,,,,,,, , , , , , , , , , , , , ,,,,,,,,,,,,,,,,,,