اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت
آخرین مطالب سایت
46 بازدید ۳۱ام خرداد ۱۳۹۵ admin دسته‌بندی نشده بدون نظر

ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد

ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد

ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد

ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد


ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمدشاه کلید :
ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد

ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد

۲۶ خرداد امسال مادریک قاتل که اعدام شده بود با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران ادعا کرد پسرش را زنده به خاک سپرده اند و خواست تا برای کمک به او دستور باز کردن قبر پسرش را صادر کنند.

جوان اعدامی سال ۸۸ در یک درگیری خیابانی پسر جوانی را به قتل رسانده بود و پس از بازداشت از سوی دادگاه کیفری استان تهران به اعدام محکوم شده بود که در نخستین روزهای خرداد ماه او به دار مجازات آویخته شد.

۲۵ روز از اعدام پسر جوان می گذشت و مادرش در این مدت در خواب می دید که پسرش زنده است و از آنها می خواهد که کمکش کنند و این در حالی بود که خاله و خواهر پسر اعدامی زمانیکه به بالای سر قبر این جوان رفته بودند از داخل قبر صداهایی را شنیدند.

خاله پسر اعدامی نیز که همراه مادرش به دادسرای امور جنایی مراجعه کرده بود به بازپرس پرونده گفت: شب قبل از اینکه به بهشت زهرا بروم خواهرزاده ام را در خواب دیدم و مردی با موهای فرفری و سیبیل دار نیز در کنارش ایستاده بود و درخواست کمک می کرد.

وقتی به بهشت زهرا رفتم وبالای سرقبر خواهرزاده ام رفتم صدایی شنیدم و شروع به جیغ و فریاد کردم که مردم گفتند به سراغ مسئول آن بخش بروم و او را درجریان بگذارم و زمانیکه به سراغ مسئول آن بخش رفتم دیدم همان مرد مو فرفری ای است که در خواب دیدم.

خانواده اعدامی در حالی اصرار به بنبش قبر پسرشان داشتند که پزشکی قانونی مرگ وی را تایید کرده بودند و بازپرس پرونده عنوان داشت که انسان تا مدت زمان ۴ روز می تواند زنده بماند واین در حالیست که ۲۵ روز از این زمان می گذرد.

اما مادر وخاله پسر اعدامی گوش این حرفها نمی دادند وپافشاری می کردند تا این که در این مرحله بازپرس جنایی دستور داد تا تیمی از ماموران هلال احمر همراه دستگاه زنده یاب به بالای سر قبر پسر جوان بروند و موضوع را رسیدگی کنند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران هلال احمر با دستگاه زنده یاب به بالای سر قبر پسر جوان رفته و پس از تحقیقات ، دستگاه زنده یاب هیچ نشانی از زنده بودن قاتل  در این قبر نداد.

بنا به این گزارش، این پرونده پس از تحقیقات فنی مختومه اعلام شد.

شاه کلید

شاه کلید

منبع : شاه کلید

کلیدواژه ها:ماجرای قاتل شدن ریحانه,ماجرای قاتل داداشی,ماجرای قاتل شدن ریحانه جباری,ماجرای قاتل سعادت آباد,ماجرای بخشش قاتل,ماجرای اعدام قاتل داداشی,ماجرای قاتل شدن رضا قرایی,ماجرای قاتلان گلپایگان,ماجرای قاتل شدن امیر قرایی,ماجرای جک قاتل,اعدام قاتل داداشی,قاتل اعدامی,اعدامیان قاتل,قاتل های اعدامی,اعدامی که زنده شد,اعدامی که مادرش را میخواست,اعدامی که دوباره زنده شد,اعدامی که بخشیده شد,اعدامی که زنده ماند,اعدامی که میخواست مادرشو ببینه,اعدامی که مادرش را ندید,اعدامی که نجات یافت,اعدامی که مادرش,اعدامی که میخندید,قاتل گاندی که بود,قاتل عثمان که بود,قاتل عمر که بود,قاتل داداشی که بود,قاتل مختار که بود؟,قاتل بروسلی که بود,ماجرای قاتل شدن ریحانه,ماجرای قاتل داداشی,ماجرای قاتل شدن ریحانه جباری,ماجرای قاتل سعادت آباد,ماجرای بخشش قاتل,ماجرای اعدام قاتل داداشی,ماجرای قاتل شدن رضا قرایی,ماجرای قاتلان گلپایگان,ماجرای قاتل شدن امیر قرایی,ماجرای جک قاتل,اعدام قاتل داداشی,قاتل اعدامی,اعدامیان قاتل,قاتل های اعدامی,اعدامی که زنده شد,اعدامی که مادرش را میخواست,اعدامی که دوباره زنده شد,اعدامی که بخشیده شد,اعدامی که زنده ماند,اعدامی که میخواست مادرشو ببینه,اعدامی که مادرش را ندید,اعدامی که نجات یافت,اعدامی که مادرش,اعدامی که میخندید,قاتل گاندی که بود,قاتل عثمان که بود,قاتل عمر که بود,قاتل داداشی که بود,قاتل مختار که بود؟,قاتل بروسلی که بود,

Powered by WPeMatico

ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد, ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد, ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر می آمد,

ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,

ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر ,

ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,

ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای - قاتل - اعدامی - که - صدایش - از - داخل - قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای + قاتل + اعدامی + که + صدایش + از + داخل + قبر,ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای قاتل اعدامی که صدایش از داخل قبر , ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای . قاتل . اعدامی . که . صدایش . از . داخل . قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای , قاتل , اعدامی , که , صدایش , از , داخل , قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,ماجرای * قاتل * اعدامی * که * صدایش * از * داخل * قبر,

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب