اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

15 بازدید ۳۰ام خرداد ۱۳۹۵ admin مذهبی بدون نظر

روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷

روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷

روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷

روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷شایعات :
روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷منبع : شایعات

سلام – خوش آمدید

دل نوشته ای با شما :

شاید برای شما عزیزان هم مهم باشد تا بدانید که چرا ما بدون هرگونه پشتیبانی یا حمایتی ، به چنین کار تحقیقاتی طاقت فرسایی دست زده ایم؟ و اساسا چه فایده ای برایمان داشته است؟

باور به حقیقت و انسانیت (که به تمام معنا می توان آن را در مکتب اهل بیت (ع) یافت) در دنیایی که بزرگترین سرمایه انسانها عمرشان است و هر باور و اعتقادی صرف نظر از حق یا نا حق بودن آن تعیین کننده سرنوشت آنان است، ما را به ورود به این عرصه واداشت …
تا برای رضای خداوند مهربان و خدمت به جامعه انسانی و اسلامی، توضیحات و مستندات شایعات را جمع آوری نموده و در معرض قضاوت شما حق جویان قرار دهیم .
چرا که باور هر شایعه ای می تواند مسیر اعتقادی و زندگی ما را تغییر داده و خدای ناکرده باور فریب بجای حقیقت ، ما را به بازنده حقیقی میدان زندگی مبدل خواهد نمود.

این واقعیت که استکبار جهانی با ابزار مختلف سعی دارند تا انسانها را به دنیای بی خدایی و دنیاپرستی که در حقیقت همان شیطان پرستیست و ادارند غیر قابل انکار است .
لذا علی رغم اینکه سایت هایی دراین راستا همواره در تلاشند تا در رفع شایعات موثر واقع گردند (و حقیقتا جای تقدیر فراوان دارد) لیکن بنا به دلائلی که در عبارات زیر بدان اشاره میگردد ، این تلاشها تاکنون پاسخگوی نیاز جامعه نبوده است و ما جمعی از کاربران شبکه های اجتماعی به ایجاد این پایگاه اینترنتی روی آوردیم:

۱. رویکرد اغلب این سایتها تخصصی و علمی بوده و در اغلب شایعات که اتفاقا به دلیل فراگیر شدن آنها بسیار مضر و خطرناک هستند، ورود نمی کنند .

۲. پاسخ های تنظیمی این سایتها مشروح و سنگین بوده که برای کاربران عمومی شبکه های اجتماعی قابل بهره برداری نبوده و در صورت استفاده نیز به دلیل موجز نبودن مطلب از اقبال زیادی برخوردار نمی شده است .
علی رغم دقت و تلاشی که در تهیه پاسخهای این سایت اعمال می گردد، این جمع خود را مصون از اشتباه نمی داند و پیوسته آمادگی دارد تا نسبت به اصلاح مطالبی که خلاف آن اثبات شود اقدام نماید .
در صورت نتیجه بخش بودن کار برای شما مخاطب عزیز ، تقاضامندیم که با نظرات وانتقادات خود ما را دراین راه ارزشمند یاری فرمائید .
بنا به محدودیت های موجود فعلا از انتشار نظرات معذوریم اما روزانه در چند نوبت از نظراتتان بهره می بریم .

لطفا با انتشار پاسخهای تهیه شده در شبکه های اجتماعی و گروههایی که عضویت دارید در ثواب این حرکت شریک باشید .

با تشکر – سایت شایعات

کلیدواژه ها:روزه داری,روزه داری در تابستان,روزه داری متناوب,روزه داری در بارداری,روزه داری در ماه اول بارداری,روزه داری و ورزش,روزه داری در ایسلند,روزه داری و سنگ کلیه,روزه داری و شیردهی,روزه داری و ورم معده,شهرداری سهند,نگهداری سهره,سرمایه داری,کد سهامداری پدیده,اموزش سهامداری,سهام داری موفق,کد سهامداری,قوانین سهام داری,سهام داری,سهام وسهام داری,si+ imparfait,si+ naoh,si+ present,si futur,سه و نیم,نیمار ورزش سه,سه نفر روی نیمکت,هتل نیما سه ستاره,سه شنبه نیم بها,یوزر نیم سه ماهه,قیمت نیم سه,نیمکت سه بعدی,روزه داری,روزه داری در تابستان,روزه داری متناوب,روزه داری در بارداری,روزه داری در ماه اول بارداری,روزه داری و ورزش,روزه داری در ایسلند,روزه داری و سنگ کلیه,روزه داری و شیردهی,روزه داری و ورم معده,شهرداری سهند,نگهداری سهره,سرمایه داری,کد سهامداری پدیده,اموزش سهامداری,سهام داری موفق,کد سهامداری,قوانین سهام داری,سهام داری,سهام وسهام داری,si+ imparfait,si+ naoh,si+ present,si futur,سه و نیم,نیمار ورزش سه,سه نفر روی نیمکت,هتل نیما سه ستاره,سه شنبه نیم بها,یوزر نیم سه ماهه,قیمت نیم سه,نیمکت سه بعدی,

Powered by WPeMatico


روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷,روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷,روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷,روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷ + روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷,روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷ | روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷,روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷ ,روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷,روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷,روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷,روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷,روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷, روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷,روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷,روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷,روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷,روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷,روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷,

روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷

روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷

روزه داری سه و نیم ساعته در روستای وکان عمان ! / شایعه ۰۵۲۷

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب