اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد


آخرین مطالب سايت

آخرین مطالب سایت

11 بازدید ۲۰ام خرداد ۱۳۹۵ admin تفریحی دیدگاه‌ها برای کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰ بسته هستند

کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰

کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰

کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰

کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰


کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰


شایعات :
کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰

این خبر جدیدی نیست و در سال ۸۹ منتشر شده بود؛ نماینده ای نیز از طرف شرکت رولز رویس به ایران نیامده بود!


متن و پاسخ شایعه

منبع : شایعات

سلام – خوش آمدید

دل نوشته ای با شما :

شاید برای شما عزیزان هم مهم باشد تا بدانید که چرا ما بدون هرگونه پشتیبانی یا حمایتی ، به چنین کار تحقیقاتی طاقت فرسایی دست زده ایم؟ و اساسا چه فایده ای برایمان داشته است؟

باور به حقیقت و انسانیت (که به تمام معنا می توان آن را در مکتب اهل بیت (ع) یافت) در دنیایی که بزرگترین سرمایه انسانها عمرشان است و هر باور و اعتقادی صرف نظر از حق یا نا حق بودن آن تعیین کننده سرنوشت آنان است، ما را به ورود به این عرصه واداشت …
تا برای رضای خداوند مهربان و خدمت به جامعه انسانی و اسلامی، توضیحات و مستندات شایعات را جمع آوری نموده و در معرض قضاوت شما حق جویان قرار دهیم .
چرا که باور هر شایعه ای می تواند مسیر اعتقادی و زندگی ما را تغییر داده و خدای ناکرده باور فریب بجای حقیقت ، ما را به بازنده حقیقی میدان زندگی مبدل خواهد نمود.

این واقعیت که استکبار جهانی با ابزار مختلف سعی دارند تا انسانها را به دنیای بی خدایی و دنیاپرستی که در حقیقت همان شیطان پرستیست و ادارند غیر قابل انکار است .
لذا علی رغم اینکه سایت هایی دراین راستا همواره در تلاشند تا در رفع شایعات موثر واقع گردند (و حقیقتا جای تقدیر فراوان دارد) لیکن بنا به دلائلی که در عبارات زیر بدان اشاره میگردد ، این تلاشها تاکنون پاسخگوی نیاز جامعه نبوده است و ما جمعی از کاربران شبکه های اجتماعی به ایجاد این پایگاه اینترنتی روی آوردیم:

۱. رویکرد اغلب این سایتها تخصصی و علمی بوده و در اغلب شایعات که اتفاقا به دلیل فراگیر شدن آنها بسیار مضر و خطرناک هستند، ورود نمی کنند .

۲. پاسخ های تنظیمی این سایتها مشروح و سنگین بوده که برای کاربران عمومی شبکه های اجتماعی قابل بهره برداری نبوده و در صورت استفاده نیز به دلیل موجز نبودن مطلب از اقبال زیادی برخوردار نمی شده است .
علی رغم دقت و تلاشی که در تهیه پاسخهای این سایت اعمال می گردد، این جمع خود را مصون از اشتباه نمی داند و پیوسته آمادگی دارد تا نسبت به اصلاح مطالبی که خلاف آن اثبات شود اقدام نماید .
در صورت نتیجه بخش بودن کار برای شما مخاطب عزیز ، تقاضامندیم که با نظرات وانتقادات خود ما را دراین راه ارزشمند یاری فرمائید .
بنا به محدودیت های موجود فعلا از انتشار نظرات معذوریم اما روزانه در چند نوبت از نظراتتان بهره می بریم .

لطفا با انتشار پاسخهای تهیه شده در شبکه های اجتماعی و گروههایی که عضویت دارید در ثواب این حرکت شریک باشید .

با تشکر – سایت شایعات

کلیدواژه ها:کیف شاه,کیف زرگنده در شاهگوش,کیف چرمی شاه,کیف و کفش شاهین,شاه در مکه,شاه در پاناما,شاه در مشهد,شاه در حج,شاه دربار,شاه در زلزله طبس,شاه در مصر,شاه درخت,شاه در رفت,شاه در نیاوران,خودروی برقی در ایران,خودروی بوگاتی در تهران,خودروی هیبریدی در ایران,خودروی اسمارت در ایران,خودروی اپل در ایران,در مورد خودروی تیبا,خودروی فراری در تهران,خودروی روسی در جدول,خودروی چینی در ایران,خودروی مازراتی در ایران,کیف درسا,کیف در مدرسه,کیف در خواب,کیف در فال قهوه,کیف در مدرسه تهران,کیف دریل,کیف در قشم,کیف درنا,کیف در مدرسه تبریز,کیف درمدرسه اصفهان,خودروی شاه,کیف شاه,کیف زرگنده در شاهگوش,کیف چرمی شاه,کیف و کفش شاهین,شاه در مکه,شاه در پاناما,شاه در مشهد,شاه در حج,شاه دربار,شاه در زلزله طبس,شاه در مصر,شاه درخت,شاه در رفت,شاه در نیاوران,خودروی برقی در ایران,خودروی بوگاتی در تهران,خودروی هیبریدی در ایران,خودروی اسمارت در ایران,خودروی اپل در ایران,در مورد خودروی تیبا,خودروی فراری در تهران,خودروی روسی در جدول,خودروی چینی در ایران,خودروی مازراتی در ایران,کیف درسا,کیف در مدرسه,کیف در خواب,کیف در فال قهوه,کیف در مدرسه تهران,کیف دریل,کیف در قشم,کیف درنا,کیف در مدرسه تبریز,کیف درمدرسه اصفهان,خودروی شاه,

Powered by WPeMatico
کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰,کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰,کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰,کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰ + کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰,کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰ | کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰,کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰ ,کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰,کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰,کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰,کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰,کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰, کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰,کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰,کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰,کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰,کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰,کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰,

کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰

کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰

کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال! / شایعه ۰۵۱۰

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

ببخشید، نمی‌توانید دیدگاهی بنویسید.